Wyniki 2017

Łódź Park Tour 12.01.2017

Końcowe wyniki zawodów                                          2017-01-12 20:18:29
                                Łódź Park Tour - e2
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      2.8km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------
    Lisiak Elżbieta          Indywidualnie        IND        DNF               
    Łuczak Maria             Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      2.8km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Wąs Marcin               Fit 7                Fi7            22.31  +      0.00
  2.Krempiński Franek        UKS Azymut Pabianice E71            25.23  +      2.52
  3.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            27.02  +      4.31
  4.DUDEK FILIP              Rodzinna Grupa Rower RGR            28.59  +      6.28
  5.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75            33.19  +     10.48
  6.Jastrzębski Krzysztof    NOCNY JASTRZĄB       NOJ            35.48  +     13.17
  7.Wiśniewski Kuba          UKS Azymut Pabianice E71            35.53  +     13.22
  8.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            39.34  +     17.03
  9.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            56.26  +     33.55
    Szymczak Jakub           Indywidualnie        IND        NKl               
    Rafalski Bartosz         MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Knapik Łukasz            Indywidualnie        IND        DNF               
    Sobczyk Tomasz           Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
    Adamczyk Jarosław        Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
    Niewiadomski Tomasz      Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
    Niewiadomski Mieszko     Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      3.6km    0m 29k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ewiak Natalia            UKS Orientuś Łódź    E75            20.09  +      0.00
  2.Block Amelka             UKS Orientuś Łódź    E75            22.45  +      2.36
  3.Siess Małgorzata         UKS Azymut Pabianice E71            22.50  +      2.41
  4.Szmyt Barbara            KInO Stowarzysze War KSW            26.53  +      6.44
  5.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            28.04  +      7.55
  6.Fastyn Katarzyna         UKS Orientuś Łódź    E75            31.12  +     11.03
  7.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            39.37  +     19.28
    Fortuniak Weronika       UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      3.6km    0m 29k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            16.39  +      0.00
  2.Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            16.42  +      0.03
  3.Rzeńca Piotr Junior      UKS Orientuś Łódź    E75            17.39  +      1.00
  4.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            17.52  +      1.13
  5.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71            19.32  +      2.53
  6.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            20.51  +      4.12
  7.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            20.58  +      4.19
  8.Zajączkowski Mikołaj     UKS Orientuś Łódź    E75            21.08  +      4.29
  9.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71            22.01  +      5.22
 10.Fijałkowski Mateusz      MKS Metalowiec Łódź  E17            22.25  +      5.46
 11.Kowalski Paweł           MKS Metalowiec Łódź  E17            23.03  +      6.24
 12.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            23.32  +      6.53
 13.Wiklak Adam              Indywidualnie        IND            25.02  +      8.23
 14.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75            25.26  +      8.47
 15.Buchnajzer Mariusz       CX80 Kalisz          CX8            26.38  +      9.59
 16.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            26.56  +     10.17
 17.Łaski Tomasz             KInO Stowarzysze War KSW            28.02  +     11.23
 18.Rozwadowski Paweł        Indywidualnie        IND            29.27  +     12.48
 19.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Łódź  E17            31.24  +     14.45
    Krzyżanowski Maciej      UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        2.8km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pogoda Wojtek            UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 24.50         
  2.Witkowska Agata          Indywidualnie        IND        0b.PK 30.09         
  3.Przybylska Iga           Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 30.21         
  4.Marcjanek Dominik        UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 31.12         
  5.DUDEK KOSTEK             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 33.12         
  6.Bek Pola                 Indywidualnie        IND        0b.PK 33.26         
  7.Pudlarz Agnieszka        Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 34.00         
  8.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75        8b.PK 25.36         
  9.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71        8b.PK 43.07         
 10.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71       12b.PK 35.29         
    Biernat Jakub            Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
    Łuczak Małgosia          Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
    Kolanowski Adam          Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      2.8km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Zuzanna           UKS Orientuś Łódź    E75            18.11  +      0.00
  2.Hillebrand Uta           UKS Orientuś Łódź    E75            22.02  +      3.51
  3.Piotrowska Małgorzata    UKS Orientuś Łódź    E75            23.42  +      5.31
  4.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            24.29  +      6.18
  5.Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E75            24.33  +      6.22
  6.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E75            25.24  +      7.13
  7.Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75            25.58  +      7.47
  8.Student Karolina         Indywidualnie        IND            26.25  +      8.14
  9.STĘPIEŃ-DUDEK MAŁGORZATA Rodzinna Grupa Rower RGR            29.51  +     11.40
 10.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            30.39  +     12.28
 11.Wiercińska Anna          MKS Metalowiec Łódź  E17            38.30  +     20.19
 12.Orlik Paulina            Indywidualnie        IND            39.26  +     21.15
 13.Kadłubowska Anna         KInO Stowarzysze War KSW            42.47  +     24.36
    Rafalska Anna            MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Chudzik Anna             UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Rosiak Ewelina           XXXII LO             L32        DNF               
    Rosiak Adrianna          XXXII LO             L32        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      2.8km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            14.44  +      0.00
  2.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            15.07  +      0.23
  3.Maciej Andrzejczak       UKS Azymut Pabianice E71            17.21  +      2.37
  4.Bek Michał               Indywidualnie        IND            17.31  +      2.47
  5.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            17.44  +      3.00
  6.Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E75            18.16  +      3.32
  7.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            18.18  +      3.34
  8.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            18.43  +      3.59
  9.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            19.04  +      4.20
 10.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            19.28  +      4.44
 11.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            20.16  +      5.32
 12.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75            22.09  +      7.25
 13.Nowak Paweł              Indywidualnie        IND            22.32  +      7.48
 14.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            23.42  +      8.58
 15.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E75            25.05  +     10.21
 16.Zielonka Rafał           Indywidualnie        IND            26.54  +     12.10
 17.Pietrzyk Michał          Indywidualnie        IND            27.44  +     13.00
 18.Gielec Artur             Indywidualnie        IND            29.45  +     15.01
 19.MAZUREK KRZYSZTOF        MKS Metalowiec Łódź  E17            30.37  +     15.53
 20.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            31.59  +     17.15
    Szurgot Przemysław       Indywidualnie        IND        DNF               
    Gula Tomasz              NZOZ Multimed        MUL        DNF               
    DUDEK MICHAŁ             Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
    Kowalewski Dominik       Szakale Bałut Łódź   SBL        DNF               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej