Wyniki 2017

Popularne 07.01.2017

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET
1 Królik Kinga Azymut 054,44 0
2 Siess Małgorzata Azymut 064,48 0
3 Biniecka Małgorzata Azymut 068,43 0
4 Block Amelia Orientuś 069,13 0
5 Konc Katarzyna Azymut 078,15 0
ELITA MĘŻCZYZN
1 Tkaczuk Tomasz Azymut 057,22 0
2 Charuba Łukasz Orientuś 066,24 0
3 ZuchmańskiPrzemysław Orientuś 067,34 0
4 Marcjanek Maciej Orientuś 068,30 0
5 Piotr Rzeńca Orientuś 068,48 0
6 Krempiński Piotr Azymut 075,16 0
7 Gieras Adam ind 078,07 0
8 Wdowiak Robert RGR 093,57 0
9 Sztranek Paweł Azymut 101,01 0
10 Lewandowski Krzysztof Orientuś 107,00 0
11 Fastyn Marcin Metalowiec 127,51 0
ŁATWA KOBIET
ŁATWA MĘŻCZYZN
1 Bartosz ChejchmanStanisław Frączkowski Szymon Dziuda GIM. 1 Koluszki 059,16 0
2 Maks Mlynarczyk
Piotr Młynarczyk
Orientuś 062,05 0
3 Słomczyński Robert Orientuś 074,47 0
4 Grzelak Kamil
Solarek Mateusz
GIM. 1 Koluszki 084,55 0
5 Barburski Marcel
Anna
RGR 119,16 0
6 Słomczyński Filip Orientuś 070,47 2
ŚREDNIA KOBIET
1 Gielec Julia Orientuś 081,08 0
2 Skorzycka Julita
Michniewska Angelika
GIM. 1 Koluszki 094,30 0
ŚREDNIA MĘŻCZYZN
1 Nowak Michał Orientuś 067,56 0
2 Mariusz Piera
Rafał Malecha
Aleksander Cieślik
GIM. 1 Koluszki 070,30 0
3 Barburski Marcin
Madej Tomasz
RGR 082,55 0
4 Morawski Mikołaj
Koziński Jan
Gim. 36 120,09 0
TRUDNA KOBIET
1 Krempińska Julia Azymut 057,52 0
2 Gielec Zuzanna Orientuś 061,48 0
3 Deredos Nina ind 083,54 0
4 Morawska Małgorzata Orientuś 112,56 0
TRUDNA MĘŻCZYZN
1 Sztranek Jan Azymut 055,52 0
2 Bruno Deredos Orientuś 060,09 0
3 Słomczyński Ignacy Orientuś 066,01 0
4 Andrzejczak Maciej Azymut 067,57 0
5 Zbigniew Bartos Orientuś 077,50 0
6 Deredos Andrzej Orientuś 080,46 0
7 Ledzion Zbigniew ZHR 090,33 0
8 Nowak Paweł ind 106,59 0
9 Bartos Grzegorz Orientuś 9990,00 NKL

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej