Wyniki 2017

Popularne 04.02.2017

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Block Amelia Orientuś 069,17 0
2 Koconka Anna WKS Śląsk Wrocław 074,07 0
3 Siess Małgorzata Azymut 074,56 0
4 Biniecka Małgorzata Azymut 075,33 0
5 Konc Katarzyna Azymut 080,41 0
6 Dyzio Katarzyna WKS Wawel 081,53 0
7 Hilleband Uta Orientuś 107,33 5
8 Wiecha Dominika Orientuś 088,37 6
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Tkaczuk Tomasz Azymut 053,58 0
2 Kalisiak Dawid Azymut 056,52 0
3 Rzeńca Krzysztof Orientuś 059,01 0
4 Kowalczyk Jacek Stow Aktywni 059,28 0
5 Pabich Tomasz Azymut 061,02 0
6 Łubis Michał Azymut 062,58 0
7 Gryzio Łukasz Azymut 066,17 0
8 Płóciennik Konrad Azymut 066,42 0
9 Zając Dawid Azymut 070,40 0
10 Michalak Marcin KTR BikeOrient 073,47 0
11 Wiklak Adam
Wiklak Gabriela
ind 080,51 0
12 Krempiński Piotr Azymut 083,23 0
13 Sztranek Paweł Azymut 085,43 0
14 Wdowiak Robert RGR 087,41 0
15 ZuchmańskiPrzemysław Orientuś 090,31 0
16 Gieras Adam ind 092,17 0
17 Pabich Mariusz Azymut 053,33 4
18 Maciniak Patryk Azymut 9984,00 NKL
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Pabich Hanna Azymut 049,55 0
2 Buta Natalia
Jędrzejczyk Maria
Pisarska Małgorzata
SP 101 071,26 0
3 Płóciennik Tatiana
Płóciennik Aleksandra
Metalowiec 075,57 5
4 Wercińska Anna Metalowiec 077,56 5
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Marcinkowski Dawid Azymut 046,47 0
2 Źółkiewicz Jan ind 050,40 0
3 Krempiński Franciszek Azymut 051,43 0
4 Jachowicz Jakub Azymut 054,50 0
5 Owczarczak Michał SP 101 056,26 0
6 Górtatowski Jakub
Warszawski Edward
Pisarski Michał
SP 101 058,57 0
7 Jachowicz Jan Azymut 059,12 0
8 Przygocki Jan
Matczak Wojtek
SP 101 063,57 0
9 Młynarczyk Maksymilian Orientuś 068,37 0
10 Dyczka Jakub ind 069,56 0
11 Ciupa Jan Orientuś 071,35 0
12 Bartos Ryszard Orientuś 071,45 0
13 Słomczyński Filip Orientuś 072,11 0
14 Kaczorowski Aleksander RGR 075,18 0
15 Wolski Igor Azymut 089,35 3
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Gielec Julia Orientuś 070,52 0
2 Wojtczak-Luter Anna MUS 077,26 0
3 Golińska Julia
Sala Anna
Jóźwiak Weronika
Gimn 1 Koluszki 152,00 0
4 Skorzycka Julita
Grzegorczyk Aleksandra
Michniewska Angelika
Gimn 1 Koluszki 107,55 7
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Lisiak Adam Orientuś 045,30 0
2 Nowak Michał Orientuś 049,23 0
3 Ciupa Marcin Orientuś 070,18 0
4 Spała Jakub Gimn 1 Koluszki 071,19 0
5 Chejchman Bartek Gimn 1 Koluszki 075,07 0
6 Pietrzak Dawid
Dziuda Szymon
Gimn 1 Koluszki 097,42 0
7 Pień Mariusz Gimn 1 Koluszki 112,32 0
8 Suwalski Konrad
Dyrała Kacper
Malecha Rafał
Gimn 1 Koluszki 154,00 0
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Gielec Zuzanna Orientuś 053,53 0
2 Krempińska Julia Azymut 060,11 0
3 Sztranek Iwona Azymut 074,22 0
4 Stępień-Dudek Małgorzata RGR 086,54 0
5 Morawska Małgorzata Orientuś 116,01 3
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Bartos Grzegorz Orientuś 056,24 0
2 Sztranek Jan Azymut 058,00 0
3 Słomczyński Robert Orientuś 059,44 0
4 Słomczyński Ignacy Orientuś 060,34 0
5 Bartos Zbigniew Orientuś 063,11 0
6 Nowak Paweł ind 073,50 0
7 Werciński Piotr Metalowiec 075,25 0
8 Lisiak Paweł Orientuś 076,06 0
9 Andrzejczak Maciej Azymut 080,10 0
10 Ledzian Zbigniew ZHR 086,37 0
11 Kralisz Adam ZHR 101,10 0
12 Fastyn Marcin Metalowiec 117,57 0

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej