Dołącz do nas

 

Zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat na treningi w klubie UKS Azymut 

Treningi dla najmłodszych to zajęcia ogólnorozwojowe, w których kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój zawodników. Podczas zajęć wplatane są elementy Biegu na Orientację, Lekkiej Atletyki oraz gry i zabawy. Udział w treningach jest darmowy.

Wszystkie te treningi są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Głównym trenerem najmłodszej grupy jest Patryk Janczyk.

Organizujemy nie tylko treningi na sali gimnastycznej, ale również zachęcamy do aktywności fizycznej na zewnątrz. Poniżej można obejrzeć zdjęcia z naszego pikniku klubowego, na który zaproszeni byli wszyscy zawodnicy klubu, także z grup najmłodszych. Odnotowaliśmy rekordową liczbę uczestników: ponad 50 osób! 🙂 Zorganizowaliśmy kilka fantastycznych gier i zabaw w duchu BnO, między innymi labirynt Mobile-O. Staramy się, aby nasze treningi zawsze były na jak najwyższym poziomie.

LINK DO ZDJĘĆ

Rodzice, jeżeli chcecie, aby Wasze dzieci poznały tajniki biegów na orientację, poprawiły swoją sprawność fizyczną, pamięć oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji – zapraszamy na treningi organizowane przez UKS Azymut Pabianice!

W przypadku dodatkowych pytań prosimy dzwonić do Trenera Patryka pod nr tel. 792 245 740

Koniecznie przeczytaj również nasz artykuł: Dlaczego warto biegać na Orientację?

 

Pomagają nam

Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej