Dołącz do nas

 

Zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat na treningi w klubie UKS Azymut 

Treningi dla najmłodszych to zajęcia ogólnorozwojowe, w których kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój zawodników. Podczas zajęć wplatane są elementy Biegu na Orientację, Lekkiej Atletyki oraz gry i zabawy. Udział w treningach jest darmowy.

Zajęcia dla najmłodszych odbywają się:
w poniedziałki 18:00-19:30 w Szkole Podstawowej nr 3
w środy 18:00-19:30 w Szkole Podstawowej nr 16
w soboty 10:00-12:00 w różnych lokalizacjach (trening z mapą)

Wszystkie te treningi są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Głównym trenerem najmłodszej grupy jest Tomasz Pabich (licencjonowany trener LA, trener Kadry Polski Juniorów w biegu na orientację).

Oragizujemy nie tylko treningi na sali gimnastycznej, ale również zachęcamy do aktywności fizycznej na zewnątrz. Poniżej można obejrzeć zdjęcia z naszego ostatniego pikniku klubowego, na który zaproszeni byli wszyscy zawodnicy klubu, także z grup najmłodszych. Odnotowaliśmy rekordową liczbę uczestników: ponad 50 osób! 🙂 Zorganizowaliśmy kilka fantastycznych gier i zabaw w duchu BnO, między innymi labirynt Mobile-O. Staramy się, aby nasze treningi zawsze były na jak najwyższym poziomie.

LINK DO ZDJĘĆ

Treningi realizowane są w ramach programu „Przygoda dzieci i młodzieży z Orientacją Sportową”, który jest realizowany przez Polski Związek Orientacji Sportowej na podstawie umowy pomiędzy PZOS a Ministerstwem Sportu i Turystyki w ramach zadania wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. Uczestnicy zajęć zobowiązani są podpisać stosowną zgodę na udział dziecka w zajęciach realizowanych w ramach programu.

Rodzice, jeżeli chcecie, aby Wasze dzieci poznały tajniki biegów na orientację, poprawiły swoją sprawność fizyczną, pamięć oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji – zapraszamy na treningi organizowane przez UKS Azymut Pabianice!

W przypadku dodatkowych pytań prosimy dzwonić do Trenera Tomasza pod nr tel. 732-004-796

Koniecznie przeczytaj również nasz artykuł: Dlaczego warto biegać na Orientację?

 

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej