Bieg na Orientację

Medale na Mistrzostwach Polski

Urokliwa Nawojowa Góra niedaleko Krakowa była w miniony weekend miejscem kolejnych zmagań mistrzowskich. W ciągu 16 godzin rozegrane zostały dwa biegi rangi mistrzostw Polski, nocny i średniodystansowy.
Sobotni, ciepły wieczór przyszło nam spędzić w ciemnym lesie 🌕🔦 ścigając się o kolejne medale. Tym razem udało nam się zdobyć aż trzy złote krążki, które wywalczyli: 🥇Julia Krempińska w kategorii K18, 🥇Katarzyna Konc w K45 i 🥇Tomasz Tkaczuk w M40.
W niedzielę rozegrany został bieg średniodystansowy i dokładnie ta sama trójka złotych medalistów znalazła się na podium drugiego dnia, tylko kolory medali były już inne 😉 Złoto ponownie wywalczyła 🥇Kasia, a 🥉Julia i 🥉Tomasz tym razem stanęli na trzecim stopniu podium.
Bardzo niewiele do pozycji medalowej zabrakło Janowi Sztrankowi, który zajął odpowiednio czwarte i piąte miejsce. Dobrym biegiem może pochwalić się również Karol Sieroń, który w biegu nocnym zajął wysokie miejsce piąte.