Bieg na Orientację

5. miejsce naszego klubu na KMP!

Złotoryja – miasto złota i bazaltu, było gospodarzem pierwszej rundy tegorocznych Klubowych Mistrzostw Polski. W ramach tych mistrzostw rozegrane zostały trzy biegi – sprint, klasyk i trzyosobowe sztafety. W każdym z nich naszym zawodnikom udało się wywalczyć po 3 medale.
Z biegu sprinterskiego przywieźliśmy trzy złota, które zdobyli: 🥇Julia Krempińska, 🥇Maria Pabich i 🥇Adam Wiśniewski.
W biegu klasycznym z dużą ilością skał, kamieni, przewyższeń i bogatą rzeźbą terenu najlepiej poradzili sobie 🥈Adam Wiśniewski i 🥈Oskar Wesołowski, którzy wywalczyli srebro, brąz zaś zdobyła 🥉Katarzyna Konc.
W biegu sztafetowym nasze apetyty były nieco większe. Niestety choroby 🤒 i kontuzje 🤕 wyeliminowały kilku zawodników, więc wystawiliśmy mniej sztafet, niż planowaliśmy 🙁 Najlepiej spisali się chłopcy w kategorii M16 w składzie 🥇Maciej Sztranek, 🥇Kuba Łącki i 🥇Oskar Wesołowski, zdobywając złoty medal z ponad 5-minutową przewagą nad drugim zespołem! Drugie miejsce w kategorii M12 wywalczyła sztafeta w składzie: 🥈Hanna Pabich, 🥈Sara Lorenc i 🥈Adam Wiśniewski, a trzecie w kategorii K105 – 🥉Katarzyna Konc, 🥉Katarzyna Mazur i 🥉Małgorzata Biniecka.
Po wstępnym podliczeniu punktacji klubów, możemy się pochwalić 5. miejscem w Polsce‼️
Gratulujemy medalistom i dziękujemy pozostałym zawodnikom za walkę o punkty dla klubu 🙂

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej