Bieg na Orientację

Relacja z Otwartych Mistrzostw Powiatu Pabianickiego

Równolegle z Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego. Mimo, że wielu naszych zawodników było zaangażowanych w organizację i nie mogło wystartować w tych zawodach, to i tak udało nam się zaznaczyć swoją obecność na podium 🙂
W biegu sprinterskim na pierwszym miejscu stanęli: Julia Krempińska w K18-21, Agnieszka Dajcz OPEN B, Karol Sieroń w M16 i Jan Sztranek w M18-21, na drugim miejscu: Sara Lorenc w K10N i Alicja Grochowalska w K18-21, a na trzecim Filip Andrzejczak w M10N oraz Magdalena Presińska OPEN A.
W biegu klasycznym zwyciężyła Blanka Dajcz w K10R, Sara Lorenc w K10N, Zosia Redzynia w K12, Julia Krempińska w K18-21, Karol Sieroń w M16, Jan Sztranek w M18-21, Paweł Kielnerowski w OPEN A i Kaja Kalisz w OPEN B. Drugie miejsce zajęli: Samuel Lorenc w M10R, Hania Pabich w K12 i Magdalena Presińska w OPEN A, trzecie zaś Kalina Kowalczyk w K12 i Józef Kłos w M50.