Bieg na Orientację Lekkoatletyka

Trener w końcu ze złotem!

Kolejny piękny, jesienny i jak zwykle rozbiegany weekend za nami 🙂

Tym razem ugościł nas dobrze nam znany Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Lesie Łagiewnickim.

Popularne Zawody na Orientację to nasz stały punkt programu w jesiennych i zimowych przygotowaniach do sezonu. Umilając sobie czas w oczekiwaniu na losowanie atrakcyjnych nagród 😉 pobiegliśmy z mapą do lasu i jak zwykle udało nam się zanotować kilka sukcesów.

Na pierwszym miejscu przybiegli: Maciej Sztranek (ŚM) i Adam Gąsiorowski (TM), drugie miejsca zajęli: Marika Kozuń (ŁK), Franek Krempiński (ŚM) i Katarzyna Konc (EK), trzecie miejsca zaś uzyskali: Kaja Kalisz (ŚK), Małgorzata Biniecka (EK) i Tomasz Pabich (EM).

W tym samym czasie w łódzkim Parku 3 Maja rozgrywały się Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Biegach Przełajowych. Nasza zawodniczka – Magdalena Jaśkiewicz, reprezentowała na nich Politechnikę Łódzką. W biegu na 2 km zajęła 5 miejsce poprawiając o 12 sekund swoją życiówkę na tym dystansie.

Nasi kadrowicze zaś – Julia Krempińska i Jan Sztranek – od wtorku budowali formę pod okiem nowej trenerki kadry narodowej Agaty Porzycz. Wzięli udział w pierwszym oficjalnym obozie przygotowującym do EYOC 2020 w węgierskim mieście Salgótarjan.

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej