Wyniki 2021

Łódź Park Tour 14.10.2021

 Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.7km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Lorenc Sara              UKS Azymut Pabianice E71            14.17  +      0.00
  2.Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E71            15.11  +      0.54
  3.Witkowska Agata          Indywidualnie        IND            15.49  +      1.32
  4.Głowacka Maria           Indywidualnie        IND            16.33  +      2.16
  5.Bek Pola                 Rodzinna Grupa Rower RGR            17.54  +      3.37
  6.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71            18.03  +      3.46
  7.Saganowska Kinga         MKS Metalowiec Łódź  E17            22.09  +      7.52
  8.Jaros Abigail            UKS Azymut Pabianice E71            22.14  +      7.57
  9.Malczewska Katarzyna     UKS Orientuś Łódź    E75            23.51  +      9.34
 10.Winkler Julia            SP 34 Łódź           S34            27.04  +     12.47
 11.Oleszczak Kalina         SP 34 Łódź           S34            27.06  +     12.49
 12.Mazur Marta              UKS Azymut Pabianice E71            34.46  +     20.29
    Rawecka Hania            UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Orlik Paulina            Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.7km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            10.15  +      0.00
  2.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            10.52  +      0.37
  3.Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E71            12.01  +      1.46
  4.Rek Stanisław            UKS Orientuś Łódź    E75            26.48  +     16.33
  5.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR            26.59  +     16.44
    Gołacki Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      3.6km    0m 27k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kostrzewska Justyna      WKS Śląsk Wrocław    D95            19.28  +      0.00
  2.Gielec Zuza              UKS Orientuś Łódź    E75            20.58  +      1.30
  3.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            21.25  +      1.57
  4.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            22.55  +      3.27
  5.Wojczyk Marta            UKS Orientuś Łódź    E75            23.00  +      3.32
  6.Gielec Jula              UKS Orientuś Łódź    E75            23.27  +      3.59
  7.Ewiak Paszynska Alicja   UKS Orientuś Łódź    E75            23.53  +      4.25
  8.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            24.40  +      5.12
  9.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            25.06  +      5.38
 10.Siudek Agnieszka         UKS Orientuś Łódź    E75            25.28  +      6.00
 11.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            27.57  +      8.29
 12.Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75            28.01  +      8.33
 13.GRZYMKIEWICZ LILIANA     UKS Orientuś Łódź    E75            29.31  +     10.03
 14.Moroz-Gołacka Katarzyna  UKS Orientuś Łódź    E75            30.03  +     10.35
    Ciupa Monika             UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Dominiak Katarzyna       Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      3.6km    0m 27k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            16.10  +      0.00
  2.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            16.29  +      0.19
  3.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            17.05  +      0.55
  4.Łącki Łukasz             UKS OSiR Góra Kalwar W81            18.42  +      2.32
  5.Łącki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W81            19.03  +      2.53
  6.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            19.12  +      3.02
  7.Kunikowski Tomasz        MKS Metalowiec Łódź  E17            19.27  +      3.17
  8.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75            19.30  +      3.20
  9.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            19.42  +      3.32
 10.Wojczyk Sebastian        UKS Orientuś Łódź    E75            20.02  +      3.52
 11.Siudek Konrad            UKS Orientuś Łódź    E75            20.07  +      3.57
 12.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            20.48  +      4.38
 13.Zajączkowski Mikołaj     UKS Orientuś Łódź    E75            22.05  +      5.55
 14.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            22.49  +      6.39
 15.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            23.05  +      6.55
 16.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            23.06  +      6.56
 17.Prasal Konrad            Indywidualnie        IND            27.08  +     10.58
 18.Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75            27.34  +     11.24
 19.Pawlak Sebastian         Indywidualnie        IND            32.49  +     16.39
    Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Rutkowski Dariusz        Indywidualnie        IND        NKl               
    Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Raczyński Bogusz         Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.7km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Lipiński Mateusz         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 16.36         
  2.Głowacki Julian          Indywidualnie        IND        0b.PK 17.58         
  3.Kotelnicki Tymoteusz     UKS Bedoń            BED        0b.PK 18.02         
  4.Fedzin Magda i Maja      Indywidualnie        IND        0b.PK 19.36         
  5.Fedzin Adam i Alicja     Indywidualnie        IND        0b.PK 21.28         
  6.Błaszczyk Natalia        Indywidualnie        IND        0b.PK 25.24         
  7.Ciupa Tusio              UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 25.47         
  8.Rodak Piotrek            UKS Bedoń            BED        0b.PK 27.13         
  9.Rodak Franek             UKS Bedoń            BED        0b.PK 27.15         
 10.Dudek Kasia              Indywidualnie        IND        0b.PK 28.29         
 11.Harlejczyk Patrycja      Indywidualnie        IND        0b.PK 28.36         
 12.Ławniczak Sabina & MarysiaIndywidualnie        IND        0b.PK 30.07         
 13.Stelmachowska Gabi       Indywidualnie        IND        0b.PK 30.17         
 14.Wojczyk Agata            UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 31.51         
 15.Komsa Ola                UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 31.55         
 16.Komsa Piotrek            UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 32.05         
 17.Wrzosek Teodor           Indywidualnie        IND        0b.PK 32.07         
 17.Wrzosek Antoni           Indywidualnie        IND        0b.PK 32.07         
 19.Paszyńska Klara          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 32.09         
 20.Wójcicki Franek          BSS Brasilian        BSS        0b.PK 32.36         
 21.Wójcicka Bogusia         BSS Brasilian        BSS        0b.PK 32.37         
 22.Makarewicz Joanna        Indywidualnie        IND        0b.PK 43.05         
 23.Mazur Matylda            UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 53.07         
 24.Ratkowski Grzegorz       SP 34 Łódź           S34        1b.PK 25.06         
 25.Ratkowska Zofia          SP 34 Łódź           S34        1b.PK 25.12         
    Michalak Nataniel        UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Siudek Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Olszyńska Hanna          Indywidualnie        IND        NKl               
    Dominiak Beniamin        Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      2.8km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E71            16.21  +      0.00
  2.Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E71            16.39  +      0.18
  3.Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E75            17.18  +      0.57
  4.Milczarek Oliwia         UKS Orientuś Łódź    E75            18.48  +      2.27
  5.Łącka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W81            19.34  +      3.13
  6.Roeltel Alicja           UKS Orientuś Łódź    E75            20.04  +      3.43
  7.Wojczyk Zofia            UKS Orientuś Łódź    E75            20.59  +      4.38
  8.Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec Łódź  E17            21.11  +      4.50
  9.Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E17            21.18  +      4.57
 10.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            23.23  +      7.02
 11.Saganowska Aleksandra    MKS Metalowiec Łódź  E17            24.41  +      8.20
 12.Student Karolina         Indywidualnie        IND            30.54  +     14.33
 13.Bartczak Antonina        UKS Orientuś Łódź    E75            40.08  +     23.47
 14.Gałęzowska Zosia         SP 34 Łódź           S34            54.20  +     37.59
 15.Zawiasa Inga             SP 34 Łódź           S34            56.21  +     40.00
    Młynarczyk Julia         UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      2.8km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E71            12.58  +      0.00
  2.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            13.32  +      0.34
  3.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            13.58  +      1.00
  4.Trzeciak Antoni          UKS Orientuś Łódź    E75            14.30  +      1.32
  5.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71            15.20  +      2.22
  6.Kielnierowski Wojciech   UKS Azymut Pabianice E71            15.23  +      2.25
  7.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71            15.25  +      2.27
  8.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71            15.37  +      2.39
  9.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75            16.40  +      3.42
 10.GRZYMKIEWICZ MATEUSZ     UKS Orientuś Łódź    E75            18.21  +      5.23
 11.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75            18.47  +      5.49
 12.Batliński Bartłomiej     UKS Orientuś Łódź    E75            19.32  +      6.34
 13.Starzyński Paweł         Bemowo Orienteering  BOT            20.54  +      7.56
 14.Batliński Ignacy         UKS Orientuś Łódź    E75            20.58  +      8.00
 15.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17            21.23  +      8.25
 15.Góraj Mariusz            InO Skróty Radom     INO            21.23  +      8.25
 17.Kotelnicki Mariusz       UKS Bedoń            BED            21.30  +      8.32
 18.Ziółkiewicz Janek        UKS Orientuś Łódź    E75            21.39  +      8.41
 19.Krochmal Adam            UNTS Warszawa        W87            22.35  +      9.37
 20.Kielnierowski Paweł      UKS Azymut Pabianice E71            24.29  +     11.31
 21.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75            24.50  +     11.52
 22.Siudek Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E75            24.54  +     11.56
    Horoszkiewicz Adrian     UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Mordaka Mariusz          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej