Wyniki 2021

ŁPT 2.12.2021

Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      0.0km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Witkowska Agata          Indywidualnie        IND            14.25  +      0.00
  2.Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E71            14.36  +      0.11
  3.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71            14.49  +      0.24
  4.Lorenc Sara              UKS Azymut Pabianice E71            15.31  +      1.06
  5.Bek Pola                 Rodzinna Grupa Rower RGR            16.56  +      2.31
  6.Jaros Abigail            UKS Azymut Pabianice E71            17.26  +      3.01
  7.Saganowska Kinga         MKS Metalowiec Łódź  E17            18.15  +      3.50
  8.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71            19.24  +      4.59
  9.Bartczak Tosia           UKS Orientuś Łódź    E75            20.38  +      6.13
    Młynarska Małgorzata     Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      0.0km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71             9.58  +      0.00
  2.Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E71            10.02  +      0.04
  3.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            10.51  +      0.53
  4.Gołacki Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75            17.01  +      7.03
  5.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR            19.06  +      9.08
  6.Batorowicz Damian        Indywidualnie        IND            22.43  +     12.45
  7.Batorowicz Kamil         Indywidualnie        IND            27.32  +     17.34
    Lipiński Mateusz         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      0.0km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kostrzewska Justyna      Indywidualnie        IND            19.18  +      0.00
  2.Gielec Zuzia             UKS Orientuś Łódź    E75            19.29  +      0.11
  3.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            19.33  +      0.15
  4.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            19.34  +      0.16
  5.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            19.53  +      0.35
  6.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            21.01  +      1.43
  7.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            21.53  +      2.35
  8.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            22.16  +      2.58
  9.Siudek Agnieszka         UKS Orientuś Łódź    E75            25.33  +      6.15
 10.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            26.46  +      7.28
 11.Grzymkiewicz Liliana     UKS Orientuś Łódź    E75            27.01  +      7.43
 12.Moroz-Gołacka Katarzyna  UKS Orientuś Łódź    E75            29.11  +      9.53
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      0.0km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranej Janek           UKS Azymut Pabianice E71            15.01  +      0.00
  2.Kunikowski Tomasz        MKS Metalowiec Łódź  E17            15.10  +      0.09
  3.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            16.22  +      1.21
  4.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            16.48  +      1.47
  5.Kulesza Igor             UKS Orientuś Łódź    E75            17.11  +      2.10
  6.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            17.33  +      2.32
  7.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            18.13  +      3.12
  8.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71            19.06  +      4.05
  9.Wojczyk Sebastian        UKS Orientuś Łódź    E75            19.11  +      4.10
 10.Siudek Konrad            UKS Orientuś Łódź    E75            19.27  +      4.26
 11.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            20.10  +      5.09
 12.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            20.24  +      5.23
 13.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            21.23  +      6.22
 14.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            21.52  +      6.51
 15.Rutkowski Dariusz        UKS Azymut Pabianice E71            22.10  +      7.09
 16.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71            22.12  +      7.11
 17.Krzyżanowski Maciej      Indywidualnie        IND            24.18  +      9.17
 18.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            25.47  +     10.46
 19.Michalak Marcin          Indywidualnie        IND            28.03  +     13.02
 20.Kołodziejczyk Łukasz     Indywidualnie        IND            28.34  +     13.33
    Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        0.0km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudek Kasia              Indywidualnie        IND            17.45  +      0.00
  2.Komsa Ola                UKS Orientuś Łódź    E75            34.33  +     16.48
  3.Mazur Marta              UKS Azymut Pabianice E71            34.40  +     16.55
  4.Komsa Piotr              UKS Orientuś Łódź    E75            34.49  +     17.04
  5.Mazur Matylda            UKS Azymut Pabianice E71            38.38  +     20.53
    Kotelnicki Tymoteusz     UKS Bedoń            BED        NKl               
    Głowacki Julian          Indywidualnie        IND        NKl               
    Ławniczak Marysia & SabinaIndywidualnie        IND        NKl               
    Stelmachowska Gabrysia   Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      0.0km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rawecka Zosia            UKS Orientuś Łódź    E75            17.16  +      0.00
  2.Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E75            19.20  +      2.04
  3.Nowak Hania              UKS Orientuś Łódź    E75            19.33  +      2.17
  4.Roethel Alicja           UKS Orientuś Łódź    E75            23.06  +      5.50
  5.Fastyn Katarzyna         Indywidualnie        IND            24.12  +      6.56
  6.Wojczyk Zofia            UKS Orientuś Łódź    E75            24.58  +      7.42
  7.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            25.43  +      8.27
  8.Młynarczyk Julia         UKS Orientuś Łódź    E75            26.47  +      9.31
  9.Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec Łódź  E17            30.12  +     12.56
 10.Student Karolina         Indywidualnie        IND            30.59  +     13.43
 11.Rawecka Hania            UKS Orientuś Łódź    E75            35.22  +     18.06
 12.Saganowska Aleksandra    MKS Metalowiec Łódź  E17            36.48  +     19.32
    Szulecka Kamila          AGB Torfy            AGB        NKl               
    Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E71        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      0.0km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            14.17  +      0.00
  2.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71            16.44  +      2.27
  3.Kielnierowski Wojciech   UKS Azymut Pabianice E71            16.55  +      2.38
  4.Grzymkiewicz Mateusz     UKS Orientuś Łódź    E75            17.35  +      3.18
  5.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            19.14  +      4.57
  6.Trzeciak Antek           UKS Orientuś Łódź    E75            21.03  +      6.46
  7.Starzyński Paweł         Bemowo Orienteering  BEM            21.31  +      7.14
  8.Krochmal Adam            Bemowo Orienteering  BEM            22.21  +      8.04
  9.Góraj Mariusz            InO "Skróty" Radom   RAD            22.43  +      8.26
 10.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75            23.30  +      9.13
 11.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17            24.35  +     10.18
 12.Kielnierowski Paweł      UKS Azymut Pabianice E71            25.03  +     10.46
 13.Horoszkiewicz Adrian     UKS Orientuś Łódź    E75            25.45  +     11.28
 14.Siudek Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E75            27.30  +     13.13
 15.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            31.50  +     17.33
 16.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75            35.11  +     20.54
    Krawczyk Marcin          UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Kotelnicki Mariusz       UKS Bedoń            BED        DNF               
    Skorupa Tomasz           AGB Torfy            AGB        DNF               

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej