Lekkoatletyka

Najlepsi w przełajach

Jak widać jesień jest dla nas super intensywna w kwestii startów, więc mamy dla was jeszcze trochę zaległych wieści z zeszłych tygodni. 22-24 września zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych. Nie mogło tam zabraknąć naszych zawodników, którzy dzielnie reprezentowali tym razem nie klub, a swoje szkoły. A skoro naszych zawodników nie brakowało, to i sukcesów nie mogło zabraknąć 😉
W Igrzyskach młodzieży szkolnej (roczniki 2006-2007) zgarnęliśmy aż trzy medale! 💪 Wśród dziewczyn złoto zdobyła 🥇 Kaja Młynarczyk, a srebro 🥈 Marika Kozuń. Wśród chłopców najlepszy okazał się 🥇 Kacper Kurowski.
W Igrzyskach dzieci w grupie starszej (roczniki 2008-2009) 🥉 Kalina Kowalczyk wywalczyła brąz. A w grupie młodszej (rocznik 2010 i młodsi) Hanna Pabich dobrym finiszem wskoczyła na miejsce szóste.
To jednak nie był koniec przygody z przełajami, bo pierwsze piątki ze starszych grup pojechały 29 września ścigać się dalej na zawodach wojewódzkich w Bełchatowie. I tutaj nasi nie zawiedli. 🥇 Kacper Kurowski ponownie udowodnił, że nie ma sobie równych i wybiegał złoto, a 🥉 Kaja Młynarczyk zgarnęła medal brązowy.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy 🙂

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej