Wyniki 2019

Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO


Końcowe wyniki zawodów: K16         5.0km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E7102651       51.55  +      0.00
  2.Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E7503048      112.44  +     60.49
    Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E7503854   NKl               
    Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E7503047   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         6.0km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Zuzanna           UKS Orientuś Łódź    E7503046       75.54  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         7.0km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ewiak Natalia            UKS Orientuś Łódź    E75            77.26  +      0.00
  2.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E7100339       80.35  +      3.09
  3.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E7100330       86.28  +      9.02
  4.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            91.20  +     13.54
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         5.0km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E7500366       89.13  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K55         4.5km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E7503248      106.01  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         5.8km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653       48.21  +      0.00
  2.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E7502837       49.14  +      0.53
  3.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E7502127       51.45  +      3.24
  4.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E7503929       63.20  +     14.59
  5.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E7503049       70.54  +     22.33
  6.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E7103562       74.00  +     25.39
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         5.9km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E7502839       92.02  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         8.4km    0m 25k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E7102657      108.23  +      0.00
    Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E7102652   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         7.5km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E7504221       94.59  +      0.00
  2.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR           109.07  +     14.08
  3.Kotelnicki Mariusz       UKS Bedoń            BED           144.37  +     49.38
    Niedźwiedziński Rafał    Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         7.5km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E7103253       76.43  +      0.00
  2.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E7503930      112.14  +     35.31
    Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         7.5km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E7504657       90.57  +      0.00
  2.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71           105.41  +     14.44
  3.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E7503001      107.10  +     16.13
  4.Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E7504218      128.55  +     37.58
  5.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR           137.56  +     46.59
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         4.6km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7503294       54.30  +      0.00
  2.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E7503247       87.22  +     32.52
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         4.6km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E7500383       80.29  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN A      4.0km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Katarzyna Dominiak, Bogusz RaczyńskiTigers Team          TIG            58.44  +      0.00
  2.Jakub Tłokiński, Roman OlasikMKS Metalowiec Łódź  E17            79.44  +     21.00
  3.Krempiński Franek, Konc KatarzynaUKS Azymut Pabianice E71            80.09  +     21.25
    Wiśniewska Hana, Komorowska MartaUKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Wiatrowska Hanna Krupińska AleksandraIndywidualnie        IND        NKl               
    Miko Julia, Dudek Filip  Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN B      3.3km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Łobas Aleksandra i RobertMKS Metalowiec Łódź  E17            51.05  +      0.00
  2.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E7503711       51.50  +      0.45
  3.Ciupa Jan                UKS Orientuś Łódź    E75            53.46  +      2.41
  4.Szcześniak Marcin        Czerwona             CZE            58.56  +      7.51
  5.Eva Berecz, Błażej GoździkiewiczMKS Metalowiec Łódź  E17            59.35  +      8.30
  6.Kowalczyk Mateusz, Marek MKS Metalowiec Łódź  E17            65.37  +     14.32
  7.Milnikel Łukasz, Feliks, MarysiaUKS Bedoń            BED            66.13  +     15.08
  8.Parafiniuk Amelka, KatarzynaMKS Metalowiec Łódź  E17            76.39  +     25.34
  9.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            79.51  +     28.46
 10.Bartos Ryszard Smoliński Paweł SłomczyńsUKS Orientuś Łódź    E75            80.10  +     29.05
 11.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR            82.17  +     31.12
    Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E7504220   NKl               
    Potz Sylwia i Maciej     Indywidualnie        IND        NKl               
    Barbarowicz Dawid Agnieszka PiotrCzerwona             CZE        NKl               
    Działak Julian i Konrad  Czerwona             CZE        NKl               
    Milinel Franciszek Rosiński KacperUKS Bedoń            BED        NKl               
    Szymczak Katarzyna Danielczyk AleksandraUKS Bedoń            BED        NKl               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej