Dołącz do nas

 

Zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat na treningi w klubie UKS Azymut 

Treningi dla najmłodszych to zajęcia ogólnorozwojowe, w których kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój zawodników. Podczas zajęć wplatane są elementy Biegu na Orientację, Lekkiej Atletyki oraz gry i zabawy. Udział w treningach jest darmowy.

Zajęcia dla najmłodszych odbywają się:
w poniedziałki 18:00-19:30 w Szkole Podstawowej nr 3
w środy 18:00-19:30 w Szkole Podstawowej nr 16
w soboty 10:00-12:00 w różnych lokalizacjach (trening z mapą)

Wszystkie te treningi są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Głównym trenerem najmłodszej grupy jest Dawid Zając (licencjonowany trener LA).

Oragizujemy nie tylko treningi na sali gimnastycznej, ale również zachęcamy do aktywności fizycznej na zewnątrz. Poniżej można obejrzeć zdjęcia z naszego ostatniego pikniku klubowego, na który zaproszeni byli wszyscy zawodnicy klubu, także z grup najmłodszych. Odnotowaliśmy rekordową liczbę uczestników: ponad 50 osób! 🙂 Zorganizowaliśmy kilka fantastycznych gier i zabaw w duchu BnO, między innymi labirynt Mobile-O. Staramy się, aby nasze treningi zawsze były na jak najwyższym poziomie.

LINK DO ZDJĘĆ

Treningi realizowane są w ramach programu „Przygoda dzieci i młodzieży z Orientacją Sportową”, który jest realizowany przez Polski Związek Orientacji Sportowej na podstawie umowy pomiędzy PZOS a Ministerstwem Sportu i Turystyki w ramach zadania wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. Uczestnicy zajęć zobowiązani są podpisać stosowną zgodę na udział dziecka w zajęciach realizowanych w ramach programu.

Rodzice, jeżeli chcecie, aby Wasze dzieci poznały tajniki biegów na orientację, poprawiły swoją sprawność fizyczną, pamięć oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji – zapraszamy na treningi organizowane przez UKS Azymut Pabianice!

W przypadku dodatkowych pytań prosimy dzwonić do Trenera Dawida pod nr tel. 601 943 935

Koniecznie przeczytaj również nasz artykuł: Dlaczego warto biegać na Orientację?

 

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej