Wyniki 2021

Powitanie Wiosny 21.03.2021

Końcowe wyniki zawodów: K12         2.2km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E7104171       26.26  +      0.00
  2.Wojczyk Zofia            UKS Orientuś Łódź    E7505025       31.12  +      4.46
  3.Pakulska Natalia         BKS Wataha Warszawa  W1104924       34.02  +      7.36
  4.Saganowska Kinga         MKS Metalowiec Łódź  E1705054       34.16  +      7.50
  5.Rawecka Hanna            UKS Orientuś Łódź    E7505097       38.36  +     12.10
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         3.8km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rawecka Zofia            UKS Orientuś Łódź    E7504880       34.55  +      0.00
  2.Nowak Hanna              UKS Orientuś Łódź    E7504870       43.09  +      8.14
  3.Łącka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W8103573       56.04  +     21.09
  4.Milczarek Oliwia         UKS Orientuś Łódź    E7505023       60.59  +     26.04
  5.Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E7104595       72.13  +     37.18
    Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E1704372   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16/18      5.3km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E7503047       49.37  +      0.00
  2.Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E7504655       64.32  +     14.55
  3.Wojczyk Marta            UKS Orientuś Łódź    E7504877       69.18  +     19.41
  4.Siudek Julia             UKS Orientuś Łódź    E7504871       75.07  +     25.30
  5.Siudek Agnieszka         UKS Orientuś Łódź    E7504869       96.41  +     47.04
    Wierzbicka Karolina      MKS Metalowiec Łódź  E1704808   NKl               
    Ziółkowska Nina          MKS Metalowiec Łódź  E1704707   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         7.7km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Zuzanna           UKS Orientuś Łódź    E7503046       65.42  +      0.00
  2.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E7503250       90.39  +     24.57
  3.Świątczak Kinga          MKS Metalowiec Łódź  E1705124       97.01  +     31.19
    Ewiak-Paszyńska Alicja   UKS Orientuś Łódź    E7500363   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         5.1km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pakulska Mieczysława     BKS Wataha Warszawa  W1104925       48.47  +      0.00
  2.Berecz Eva               MKS Metalowiec Łódź  E1702239       55.29  +      6.42
  3.Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E7500366       71.32  +     22.45
 
Końcowe wyniki zawodów: K40         5.1km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Magdalena          UKS Orientuś Łódź    E7504876       66.54  +      0.00
  2.Ciupa Monika             UKS Orientuś Łódź    E7504654       81.39  +     14.45
  3.Moroz-Gołacka Katarzyna  UKS Orientuś Łódź    E7505274       81.57  +     15.03
  4.Słomczyńska Ewa          UKS Orientuś Łódź    E7505288      143.39  +     76.45
 
Końcowe wyniki zawodów: K45+        4.2km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E7503248       69.59  +      0.00
  2.Saganowska Aleksandra    MKS Metalowiec Łódź  E1705127       74.47  +      4.48
    Wojtczak- Luter Anna     MKS Metalowiec Łódź  E1703220   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10R       2.0km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Paszyńska Klara          UKS Orientuś Łódź    E7505287   0b.PK 37.53         
  2.Malczewska Katarzyna     UKS Orientuś Łódź    E7505099   0b.PK 50.52         
  3.Ciupa Wojciech           UKS Orientuś Łódź    E7505267   0b.PK 56.21         
  4.Trepczyńska Hanna        UKS Orientuś Łódź    E7505286   0b.PK 57.25         
    Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.2km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E7504220       21.24  +      0.00
  2.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E7504217       25.28  +      4.04
  3.Siudek Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E7504874       30.24  +      9.00
  4.Bujała Hubert            UKS Orientuś Łódź    E7505098       33.34  +     12.10
  5.Madzierz Dyło Jan        UKS Orientuś Łódź    E7504656       45.32  +     24.08
    Smoliński Paweł          UKS Orientuś Łódź    E7504775   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         4.2km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E7503712       34.13  +      0.00
  2.Ciupa Jan                UKS Orientuś Łódź    E7503926       38.47  +      4.34
  3.Grzymkiewicz Mateusz     UKS Orientuś Łódź    E7504878       50.38  +     16.25
  4.Trzeciak Antoni          UKS Orientuś Łódź    E7505024       54.00  +     19.47
  5.Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E7104606       56.10  +     21.57
  6.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E7503932       56.50  +     22.37
  7.Batliński Ignacy         UKS Orientuś Łódź    E7505269       65.44  +     31.31
  8.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E7503711       78.27  +     44.14
  9.Tomaszewski Aleks        MKS Metalowiec Łódź  E1705050      112.00  +     77.47
    Gołacki Piotr            UKS Orientuś Łódź    E7505268   NKl               
    Lendzioszek Roman        BKS Wataha Warszawa  W1104944   NKl               
    Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E7503765   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16/18      5.9km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Łącki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W8103296       47.53  +      0.00
  2.Batliński Bartłomiej     UKS Orientuś Łódź    E7505270       92.48  +     44.55
    Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec Łódź  E1704328   NKl               
    Kulesza Igor             UKS Orientuś Łódź    E7504098   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         8.2km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E7500423       49.22  +      0.00
  2.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E7100336       52.25  +      3.03
  3.Chmielecki Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7500369       58.10  +      8.48
  4.Charuba Łukasz           UKS Orientuś Łódź    E7500402       58.33  +      9.11
  5.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E7502127       60.34  +     11.12
  6.Kunikowski Tomasz        MKS Metalowiec Łódź  E1705130       61.24  +     12.02
  7.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E7502837       61.36  +     12.14
  8.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E7503929       65.53  +     16.31
  9.Suliga Filip             MKS Metalowiec Łódź  E1705121       78.51  +     29.29
 10.Żegota Maciej            MKS Metalowiec Łódź  E1705129       83.24  +     34.02
 11.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E7502839       84.36  +     35.14
 12.Gralka Mateusz           MKS Metalowiec Łódź  E1705143       96.46  +     47.24
    Horoszkiewicz Adrian     UKS Orientuś Łódź    E7505285   NKl               
    Nowak Kevin              MKS Metalowiec Łódź  E1705125   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         6.9km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Łącki Łukasz             UKS OSiR Góra Kalwar W8101673       49.29  +      0.00
  2.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E7102657       54.37  +      5.08
  3.Lendzioszek Michał       BKS Wataha Warszawa  W1104945       86.03  +     36.34
  4.Marcin Fastyn            MKS Metalowiec Łódź  E1703547      111.55  +     62.26
  5.Krawczyk Marcin          UKS Azymut Pabianice E7105233      137.52  +     88.23
    Piotrowski Jarosław      MKS Metalowiec Łódź  E1705126   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         6.9km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E7503930       67.21  +      0.00
  2.Wojczyk Sebastian        UKS Orientuś Łódź    E7505272       67.58  +      0.37
  3.Siudek Konrad            UKS Orientuś Łódź    E7504873       69.47  +      2.26
  4.Bek Michał               Indywidualnie        IND04818       73.57  +      6.36
  5.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E7503927       85.35  +     18.14
    Tomecki Tomasz           MKS Metalowiec Łódź  E1705122   NKl               
    Mielnik Łukasz           Indywidualnie        IND04756   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         6.5km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR05291       63.49  +      0.00
  2.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E7503001       68.00  +      4.11
  3.Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E7504218       76.52  +     13.03
  4.Gielec Artur             UKS Orientuś Łódź    E7505271       80.55  +     17.06
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         5.9km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E7504657       59.41  +      0.00
  2.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E1702638      100.30  +     40.49
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         5.9km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7503294       58.08  +      0.00
  2.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E7503986       61.20  +      3.12
  3.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E7503247       71.52  +     13.44
 
Końcowe wyniki zawodów: M60+        4.2km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E7500383       67.20  +      0.00

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej