Lista startowa wg kategorii                                             25.09.2020 23:51:13
                                            MMM
===PRO SPORT Piotr Paszynski=================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: 10R         
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Krawczyk Katarzyna       UKS Azymut Pabianice E71         887216  62.00          R:1983
  2 Ciupa Wojciech           UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 63.00          R:2013
  3 Lorenc Samuel            UKS Azymut Pabianice E71                 64.00          R:2010
  4 Komsa Aleksandra         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 65.00          R:2015
  5 Maciejewski Sebastian    UKS Azymut Pabianice E71                 66.00         
  6 Andrzejczak Filip        UKS Azymut Pabianice E71                 67.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K10N        1.1km    0m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sierakowska Karolina     UKS Azymut Siedliska L01         430945  60.00         
  2 Lorenc Sara              UKS Azymut Pabianice E71                 61.00          R:2011
  3 Kardasz Karolina         UKS Azymut Siedliska L01         430939  62.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K12         1.7km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chałupka Zuzanna         UKS Grom Sokolniki   E11        2048148  60.00          R:2008
  2 Szerling Lena            UNTS Warszawa        W8704554     49346  61.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K14         2.3km    0m 25k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobromilska Izabela      UKS Azymut Siedliska E7104381    430943   0.00          R:2007
  2 Milczarek Oliwia         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7505023   8667270   1.00          R:2008
  3 Bożek Ewelina            UKS Azymut Siedliska E7104359   2048185   2.00          R:2007
  4 Œmigielska Martyna       MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704372   2139263   3.00          R:2008
  5 Adamiak Amelia           UKS Azymut Siedliska E7104937    430944   4.00          R:2008
  6 Borkowska Lena           UKS OSiR Góra Kalwar W8103756    412166   5.00          R:2006
  7 Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048156   6.00          R:2008
  8 Chabiera Filomena        UNTS Warszawa        W8703856   8181201   7.00          R:2007
  9 Pawlak Kinga             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504872   8667268   8.00          R:2007
 10 Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E7104596   2146596   9.00          R:2006
 11 Malik Wiktoria           UKS Grom Sokolniki   E1104386   2048143  10.00          R:2007
 12 Mielko Zuzanna           UKS Azymut Siedliska E7104362   2048179  11.00          R:2008
 13 Rawecka Zofia            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504880   8667280  12.00          R:2007
 14 Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704384   2139261  13.00          R:2006
 15 Dajcz Blanka             UKS Azymut Pabianice E71                 14.00         
 16 Łšcka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W8103573   1422868  15.00          R:2007
 17 Jabłońska Emilia         MUKS Junior Ochędzyn E7004428   2086637  16.00          R:2006
 18 Sudak Oliwia             UKS Azymut Siedliska E7104361   2048193  17.00          R:2007
 19 Żuczkowska Oliwia        UKS GOK Galewice     E7304335            18.00          R:2007
 20 Mianowska Antonina       UNTS Warszawa        W8703554   8131207  19.00          R:2007
 21 Siudek Julia             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504871   8667267  20.00          R:2006
 22 Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E7104168    886698  21.00          R:2011
 23 Ziółkowska Nina          MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704707   2139265  22.00          R:2006
 24 Greszkiewicz Magdalena   UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504875    895244  23.00          R:2007
 25 Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E7104599   2146625  24.00          R:2006
 26 Kasprzyk Marta           UKS OSiR Góra Kalwar W8104540    418961  25.00          R:2006
 27 Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E7104602   1403086  26.00          R:2006
 28 Herbeć Anna              MUKS Junior Ochędzyn E7004430   2048178  27.00          R:2007
 29 Wójtowicz Hanna          UNTS Warszawa        W8704547   8101219  28.00          R:2010
 30 Nowak Hanna              UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504870   8667274  29.00          R:2007
 31 Janiak Magdalena         UKS Azymut Pabianice E7104603   2146560  30.00          R:2007
 32 Saganowska Kinga         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17                 31.00         
 33 Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E7104171    339273  32.00          R:2009
 34 Pawlak Agnieszka         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504868   8667279  33.00          R:2010
 35 Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E7104595    339292  34.00          R:2008
 36 Dzwonkowska Paulina      UKS OSiR Góra Kalwar W8103366   8062062  35.00          R:2006
 37 Wierzbicka Karolina      MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704808   2146641  36.00          R:2006
 38 Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E7004427   2048144  37.00          R:2007
 39 Sierkowska Marta         UKS Azymut Siedliska E7104360   2048198  38.00          R:2007
 40 Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E7304115   8003547  39.00          R:2006
 41 Białoń Maria             UNTS Warszawa        W8703777   2111027  40.00          R:2006
 42 Wojczyk Zofia            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7505025   8667272  41.00          R:2009
 43 Wasilewska Olga          UKS OSiR Góra Kalwar W8104251   7205049  42.00          R:2008
 
Lista startowa wg kategorii: K16         2.6km    0m 23k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojczyk Marta            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504877   7200166  69.00          R:2005
  2 Krzyżostanek Partycja    UKS Grom Sokolniki   E1103838   8088009  70.00          R:2005
  3 Janik Patrycja           UKS GOK Galewice     E7304117   2086637  71.00          R:2004
  4 Domagała Emilia          UKS Grom Sokolniki   E1103835   2048188  72.00          R:2005
 
Lista startowa wg kategorii: K18-21      3.0km    0m 22k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Grzymkiewicz Liliana     UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 73.00         
  2 Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E7102651   8640908  74.00          R:2003
  3 Podzińska Weronika       WKS Œlšsk Wrocław    D95        8640917  75.00         
  4 Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E71                 76.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K35-45      2.9km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 KuŸma Elżbieta           BKS Wataha Warszawa  W1104579   8010284  77.00          R:1984
  2 Miadowska Dorota         UNTS Warszawa        W87        8000838  78.00         
  3 Wojtczak- Luter Anna     MKS Metalowiec ŁódŸ  E1703220   2057149  79.00          R:1973
  4 Komsa Małgorzata         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7500366            80.00          R:1984
  5 Witkowska Andżelika      1. bkpow             1BK                 81.00         
  6 Ciupa Monika             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504654            82.00          R:1978
 
Lista startowa wg kategorii: K50+        2.6km    0m 23k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Parfianowicz Joanna      UNTS Warszawa        W87        8000842  68.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M10N        1.1km    0m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bekier Dawid             UKS Azymut Siedliska L01         430928  63.00         
  2 Koœć Kacper              UKS Azymut Siedliska L01         430934  64.00         
  3 Domagała Konrad          UKS Grom Sokolniki   E11        2048197  65.00          R:2011
  4 Matwiejczuk Kamil        UKS Azymut Siedliska L01         430910  66.00         
  5 Paruch Bartłomiej        UKS Azymut Siedliska L01         430913  67.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M12         1.4km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podolak Eryk             UKS Azymut Siedliska E7104882    430914  64.00          R:2009
  2 Cegiełka Konrad          UKS GOK Galewice     E7304336   2086643  65.00          R:2009
  3 Małaczek Filip           UKS Azymut Siedliska E71         430925  67.00          R:2009
 
Lista startowa wg kategorii: M14         2.7km    0m 21k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E7104457    887245   0.00          R:2006
  2 Madzierz Dyło Jan        UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504656   8667275   1.00          R:2010
  3 Bekier Daniel            UKS Azymut Siedliska L0104357   2048184   2.00          R:2007
  4 Owsiak Józef             BKS Wataha Warszawa  W1104582   8110405   3.00          R:2011
  5 Rzeńca Tomasz            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503712   7200163   4.00          R:2008
  6 Palak Jakub              UNTS Warszawa        W8704841    886671   5.00          R:2009
  7 Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E7104606    339280   6.00          R:2008
  8 Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503711   7070923   7.00          R:2007
  9 Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E7103562   2043890   8.00          R:2006
 10 Maœlanka Mateusz         BKS Wataha Warszawa  W1104581   8366997   9.00          R:2008
 11 Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E7104169    887224  10.00          R:2006
 12 Ciupa Jan                UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503926   8667277  11.00          R:2008
 13 Ptak Szymon              UNTS Warszawa        W8703793   1418728  12.00          R:2007
 14 Lendzioszek Antoni       KS Spójnia Warszawa  W8003640   4714618  13.00         
 15 Kardasz Jakub            UKS Azymut Siedliska E7104356   2048182  14.00          R:2006
 16 Stopczyński Bartosz      BKS Wataha Warszawa  W1104093   8220606  15.00          R:2006
 17 Smoliński Paweł          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504775    504041  16.00          R:2009
 18 Gramsz Miłosz            UKS Azymut Pabianice E7104859    339290  17.00          R:2008
 19 Łšcki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W8103296   8062060  18.00          R:2006
 20 Trepczyński Franciszek   UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504220   8667265  19.00          R:2009
 21 Mnich Marcin             UKS Azymut Siedliska E7104731   2048189  20.00          R:2006
 22 Pachucki Tymoteusz       BKS Wataha Warszawa  W1104395   1986007  21.00          R:2007
 23 Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704328   2139264  22.00          R:2006
 24 Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E1104388   8003545  23.00          R:2008
 25 Hajkowicz Olaf           UNTS Warszawa        W8703783   1408275  24.00          R:2007
 26 Kielnierowski Wojciech   UKS Azymut Pabianice E7104105   2146554  25.00          R:2006
 27 Karpiński Szymon         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7505026   8667276  26.00          R:2008
 28 Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E7304119   8664615  27.00          R:2007
 29 Wiœniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E7104406   8095410  28.00          R:2010
 30 Siudek Krzysztof         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504874   8667269  29.00          R:2009
 31 Tufekcis Leonidas        BKS Wataha Warszawa  W1104577   1986008  30.00          R:2008
 32 Pióro Dawid              UKS Azymut Siedliska E7104408    430911  31.00          R:2007
 33 Tandejko Radosław        UNTS Warszawa        W8703799   1418730  32.00          R:2007
 34 Lendzioszek Leszek       KS Spójnia Warszawa  W8004736   8201266  33.00         
 35 Grzymkiewicz Mateusz     UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504878   8623612  34.00          R:2008
 36 Wiœniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E7103879   8281100  35.00          R:2007
 37 KuŸma Kacper             BKS Wataha Warszawa  W1104578   8101117  36.00          R:2010
 38 Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E7104402    339295  37.00          R:2009
 39 Trzeciak Antoni          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7505024   8625543  38.00          R:2008
 40 Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E7103559   8035590  39.00          R:2007
 41 Chachurski Mieszko       UNTS Warszawa        W8704193   8291207  40.00          R:2007
 42 Słomczyński Filip        UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503765   8667273  41.00          R:2007
 43 Owsiak Stanisław         BKS Wataha Warszawa  W1104364   8666061  42.00          R:2006
 44 Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E7104458   2146588  43.00          R:2006
 45 Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503932   8667271  44.00          R:2007
 46 Koœć Krystian            UKS Azymut Siedliska E7104885    430908  45.00          R:2008
 47 Michalski Tomasz         BKS Wataha Warszawa  W1103950   1986005  46.00          R:2008
 48 Tomaszewski Aleks        MKS Metalowiec ŁódŸ  E1705050   1394894  47.00         
 49 Marszałek Alan           UKS Grom Sokolniki   E1104389   2086642  48.00          R:2006
 50 Paruch Paweł Jakub       UKS Azymut Siedliska E7104732   2048196  49.00          R:2006
 51 Bartos Ryszard           UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504217   8667278  50.00          R:2009
 52 Sobczyk Jeremi           UNTS Warszawa        W87        1408265  51.00         
 53 Lendzioszek Roman        KS Spójnia Warszawa  W8004944    300691  52.00         
 54 Mokrzanowski Bartłomiej  UKS OSiR Góra Kalwar W8104722   1422870  53.00          R:2008
 55 Wasilewski Antoni        UKS OSiR Góra Kalwar W8104441    338295  55.00          R:2008
 
Lista startowa wg kategorii: M16         2.9km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E7304116   2048153  72.00          R:2005
  2 Lisiak Adam              UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503049   8667264  73.00          R:2005
  3 Korek Kacper             UKS Grom Sokolniki   E1103837   2048147  74.00          R:2005
  4 Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E7104404   8000598  75.00          R:2005
  5 Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E1103836   2086649  76.00          R:2005
 
Lista startowa wg kategorii: M18-21      3.5km    0m 30k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartos Zbigniew          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7502127   8656097  83.00          R:2003
  2 Żegota Maciej            1. bkpow             1BK                 84.00         
  3 Kunikowski Tomasz        1. bkpow             1BK                 85.00         
  4 Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653   8002653  87.00          R:2003
  5 Łucki Dawid              1. bkpow             1BK                 88.00         
  6 Podziński Rafał          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75        8640912  89.00         
  7 Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E7103253   8160579  90.00          R:1979
 
Lista startowa wg kategorii: M35-45      3.0km    0m 22k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Trepczyński Jarosław     UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504221            77.00          R:1983
  2 Andrzejczak Tomasz       UKS Azymut Pabianice E71                 78.00         
  3 Słomczyński Robert       UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503001            79.00          R:1972
  4 Duda Seweryn             1. bkpow             1BK                 80.00         
  5 Siudek Konrad            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504873            81.00          R:1977
  6 Krzyżostanek Jarosław    UKS Grom Sokolniki   E1102547   8050888  82.00          R:1973
  7 Tomecki Tomasz           1. bkpow             1BK                 84.00         
  8 Maœlanka Michał          BKS Wataha Warszawa  W1104580   1986006  85.00          R:1981
  9 Łšcki Łukasz             UKS OSiR Góra Kalwar W8101673   8062059  86.00         
 10 Lendzioszek Paweł        KS Spójnia Warszawa  W8001391    300677  87.00         
 11 Bartos Maciej            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504218            88.00          R:1972
 12 Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR        2067726  90.00         
 13 Ciupa Marcin             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503927   8020578  91.00          R:1978
 14 Stelmaszewski Mirosław   1. bkpow             1BK                 92.00         
 15 Domagała Andrzej         UKS Grom Sokolniki   E1104573   2086645  93.00          R:1980
 
Lista startowa wg kategorii: M50+        2.9km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E7100682    346001  68.00          R:1963
  2 Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503986            69.00          R:1965
  3 Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec ŁódŸ  E1702638   2057148  70.00         
  4 Młynarczyk Piotr         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503294   8150264  71.00          R:1964
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN A      3.0km    0m 20k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korek Anna               UKS Grom Sokolniki   E11        2048146  91.00          R:1980
  2 Niedzielski Bartłomiej   Indywidualnie        IND                 92.00         
  3 Presińska Magdalena      UKS Azymut Pabianice E71        7900030  93.00          R:1986
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN B      2.1km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Szarek Wiktor            UKS Azymut Siedliska L01         430929  94.00         
  2 Niedzielski Antek        Indywidualnie        IND                 96.00