Lista startowa klubowa                                                  25.09.2020 23:51:46
                                            MMM
===PRO SPORT Piotr Paszynski=================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa klubowa: 1BK - 1. bkpow                                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Witkowska Andżelika      1BK                 K35-45    81.00            K35-45    17.00
  2 Kunikowski Tomasz        1BK                 M18-21    85.00            M18-21    45.00
  3 Łucki Dawid              1BK                 M18-21    88.00            M18-21    54.00
  4 Żegota Maciej            1BK                 M18-21    84.00            M18-21    39.00
  5 Duda Seweryn             1BK                 M35-45    80.00            M35-45    41.00
  6 Stelmaszewski Mirosław   1BK                 M35-45    92.00            M35-45    62.00
  7 Tomecki Tomasz           1BK                 M35-45    84.00            M35-45    71.00
 
 
Lista startowa klubowa: D95 - WKS Śląsk Wrocław                        
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podzińska Weronika       D95      8640917    K18-21    75.00            K18-21    49.00
 
 
Lista startowa klubowa: E11 - UKS Grom Sokolniki                       
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chałupka Zuzanna         E11      2048148    K12       60.00            K12        5.00
  2 Domagała Konrad          E11      2048197    M10N      65.00            M10N       9.00
  3 Korek Anna               E11      2048146    OPEN A    91.00            OPEN A    56.00
  4 Krzyżostanek Jarosław    E1102547 8050888    M35-45    82.00            M35-45    77.00
  5 Domagała Emilia          E1103835 2048188    K16       72.00            K16        7.00
  6 Hryciuk Mikołaj          E1103836 2086649    M16       76.00            M16       26.00
  7 Korek Kacper             E1103837 2048147    M16       74.00            M16       14.00
  8 Krzyżostanek Partycja    E1103838 8088009    K16       70.00            K16       19.00
  9 Malik Wiktoria           E1104386 2048143    K14       10.00            K14       28.00
 10 Domagała Jakub           E1104388 8003545    M14       23.00            M14       63.00
 11 Marszałek Alan           E1104389 2086642    M14       48.00            M14      132.00
 12 Domagała Andrzej         E1104573 2086645    M35-45    93.00            M35-45    47.00
 
 
Lista startowa klubowa: E17 - MKS Metalowiec Łódź                      
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Saganowska Kinga         E17                 K14       31.00                           
  2 Deszcz Stanisław         E1702638 2057148    M50+      70.00            M50+      16.00
  3 Wojtczak- Luter Anna     E1703220 2057149    K35-45    79.00            K35-45    11.00
  4 Kowalczyk Mateusz        E1704328 2139264    M14       22.00            M14      135.00
  5 Śmigielska Martyna       E1704372 2139263    K14        3.00            K14       64.00
  6 Parafiniuk Hanna         E1704384 2139261    K14       13.00            K14      100.00
  7 Ziółkowska Nina          E1704707 2139265    K14       22.00                           
  8 Wierzbicka Karolina      E1704808 2146641    K14       36.00                           
  9 Tomaszewski Aleks        E1705050 1394894    M14       47.00                           
 
 
Lista startowa klubowa: E70 - MUKS Junior Ochędzyn,                    
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piekielna Maja           E70      2048156    K14        6.00            K14       10.00
  2 Jarczak Marika           E7004427 2048144    K14       37.00            K14       16.00
  3 Jabłońska Emilia         E7004428 2086637    K14       16.00            K14       46.00
  4 Herbeć Anna              E7004430 2048178    K14       27.00            K14       76.00
 
 
Lista startowa klubowa: E71 - UKS Azymut Pabianice                     
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kielnerowski Paweł       E71       887236                               M35-45    38.00
  2 Krawczyk Katarzyna       E71       887216    10R       62.00                           
  3 Lorenc Samuel            E71                 10R       64.00            10R        5.00
  4 Lorenc Sara              E71                 K10N      61.00            K10N      12.00
  5 Presińska Magdalena      E71      7900030    OPEN A    93.00            OPEN A    50.00
  6 Dajcz Blanka             E71                 K14       14.00            K10N       0.00
  7 Grochowalska Alicja      E71                 K18-21    76.00            K18-21    61.00
  8 Grochowalski Mateusz     E71                                            M18-21    33.00
  9 Andrzejczak Tomasz       E71                 M35-45    78.00                           
 10 Maciejewski Sebastian    E71                 10R       66.00            10R        8.00
 11 Andrzejczak Filip        E71                 10R       67.00                           
 12 Kłos Józef               E7100682  346001    M50+      68.00            M50+      28.00
 13 Krempińska Julia         E7102651 8640908    K18-21    74.00            K18-21    43.00
 14 Sztranek Jan             E7102653 8002653    M18-21    87.00            M18-21    51.00
 15 Tkaczuk Tomasz           E7103253 8160579    M18-21    90.00                           
 16 Krempiński Franciszek    E7103559 8035590    M14       39.00            M14       24.00
 17 Sztranek Maciej          E7103562 2043890    M14        8.00            M14        0.00
 18 Wiśniewski Jakub         E7103879 8281100    M14       35.00            M14       30.00
 19 Kielnierowski Wojciech   E7104105 2146554    M14       25.00            M14       51.00
 20 Pabich Hanna             E7104168  886698    K14       21.00            K12       23.00
 21 Łubisz Dominik           E7104169  887224    M14       10.00            M14      126.00
 22 Kowalczyk Kalina         E7104171  339273    K14       32.00            K12       29.00
 23 Łubisz Łukasz            E7104402  339295    M14       37.00            M14       87.00
 24 Sieroń Karol             E7104404 8000598    M16       75.00            M16       20.00
 25 Wiśniewski Adam          E7104406 8095410    M14       28.00            M14      105.00
 26 Durma Jerzy              E7104457  887245    M14        0.00            M14       18.00
 27 Wesołowski Oskar         E7104458 2146588    M14       43.00            M14        6.00
 28 Redzynia Zofia           E7104595  339292    K14       34.00            K12       35.00
 29 Młynarczyk Kaja          E7104596 2146596    K14        9.00            K14       97.00
 30 Kozuń Marika             E7104599 2146625    K14       24.00            K14       43.00
 31 Kalisz Kaja              E7104601  553469                               OPEN B    44.00
 32 Goszcz Julia             E7104602 1403086    K14       26.00            K14        7.00
 33 Janiak Magdalena         E7104603 2146560    K14       30.00            K14        1.00
 34 Krawczyk Piotr           E7104606  339280    M14        6.00            M14       75.00
 35 Gramsz Miłosz            E7104859  339290    M14       17.00                           

  
Lista startowa klubowa: E73 - UKS GOK Galewice                         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cegiełka Milena          E7304115 8003547    K14       39.00            K14       55.00
  2 Fronia Jakub             E7304116 2048153    M16       72.00            M16        8.00
  3 Janik Patrycja           E7304117 2086637    K16       71.00            K16       13.00
  4 Narożny Kacper           E7304119 8664615    M14       27.00            M14       78.00
  5 Żuczkowska Oliwia        E7304335            K14       18.00            K14        4.00
  6 Cegiełka Konrad          E7304336 2086643    M12       65.00            M12        2.00
 
 
Lista startowa klubowa: E75 - UKS Orientuś Łódź                        
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ciupa Wojciech           E75                 10R       63.00                           
  2 Komsa Aleksandra         E75                 10R       65.00                           
  3 Grzymkiewicz Liliana     E75                 K18-21    73.00            K18-21    37.00
  4 Podziński Rafał          E75      8640912    M18-21    89.00            M18-21    36.00
  5 Nowak Michał             E75                                            M18-21    42.00
  6 Komsa Małgorzata         E7500366            K35-45    80.00            K35-45    23.00
  7 Bartos Zbigniew          E7502127 8656097    M18-21    83.00            M18-21    48.00
  8 Słomczyński Ignacy       E7502837 8646292                               M18-21    57.00
  9 Słomczyński Robert       E7503001            M35-45    79.00            M35-45    53.00
 10 Lisiak Adam              E7503049 8667264    M16       73.00            M16        2.00
 11 Młynarczyk Piotr         E7503294 8150264    M50+      71.00            M50+      40.00
 12 Młynarczyk Maksymilian   E7503711 7070923    M14        7.00            M14       81.00
 13 Rzeńca Tomasz            E7503712 7200163    M14        4.00            M14       72.00
 14 Słomczyński Filip        E7503765 8667273    M14       41.00            M14       48.00
 15 Ciupa Jan                E7503926 8667277    M14       11.00            M14        3.00
 16 Ciupa Marcin             E7503927 8020578    M35-45    91.00            M35-45    68.00
 17 Nowak Paweł              E7503930                                       M35-45    74.00
 18 Ziółkiewicz Jan          E7503932 8667271    M14       44.00            M14       12.00
 19 Ziółkiewicz Krzysztof    E7503986            M50+      69.00            M50+      22.00
 20 Charuba Łukasz           E75 0402 7200174                                              
 21 Bartos Ryszard           E7504217 8667278    M14       50.00            M14      108.00
 22 Bartos Maciej            E7504218            M35-45    88.00            M35-45    44.00
 23 Trepczyński Franciszek   E7504220 8667265    M14       19.00            M14      123.00
 24 Trepczyński Jarosław     E7504221            M35-45    77.00            M35-45    29.00
 25 Ciupa Monika             E7504654            K35-45    82.00            K35-45    41.00
 26 Madzierz Dyło Jan        E7504656 8667275    M14        1.00            M14      117.00
 27 Ledzion Grzegorz         E7504657                                       M35-45    65.00
 28 Smoliński Paweł          E7504775  504041    M14       16.00            M14      138.00
 29 Pawlak Agnieszka         E7504868 8667279    K14       33.00            K14       94.00
 30 Siudek Agnieszka         E7504869                                                      
 31 Nowak Hanna              E7504870 8667274    K14       29.00            K14      112.00
 32 Siudek Julia             E7504871 8667267    K14       20.00            K14       34.00
 33 Pawlak Kinga             E7504872 8667268    K14        8.00            K14      115.00
 34 Siudek Konrad            E7504873            M35-45    81.00            M35-45    35.00
 35 Siudek Krzysztof         E7504874 8667269    M14       29.00            M14       57.00
 36 Greszkiewicz Magdalena   E7504875  895244    K14       23.00            K14       85.00
 37 Wojczyk Marta            E7504877 7200166    K16       69.00            K16        1.00
 38 Grzymkiewicz Mateusz     E7504878 8623612    M14       34.00            M14       33.00
 39 Rawecka Zofia            E7504880 8667280    K14       12.00            K14       58.00
 40 Milczarek Oliwia         E7505023 8667270    K14        1.00            K14       25.00
 41 Trzeciak Antoni          E7505024 8625543    M14       38.00            M14       96.00
 42 Wojczyk Zofia            E7505025 8667272    K14       41.00            K14       70.00
 43 Karpiński Szymon         E7505026 8667276    M14       26.00            M14       21.00
 
 
Lista startowa klubowa: IND - Indywidualnie                            
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Niedzielski Antek        IND                 OPEN B    96.00            OPEN A    62.00
  2 Niedzielski Bartłomiej   IND                 OPEN A    92.00                           
 
 
Lista startowa klubowa: L01 - UKS Azymut Siedliska                     
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kardasz Karolina         L01       430939    K10N      62.00            K10N       6.00
  2 Sierakowska Karolina     L01       430945    K10N      60.00            K10N      18.00
  3 Kość Kacper              L01       430934    M10N      64.00            M10N      21.00
  4 Bekier Dawid             L01       430928    M10N      63.00            M10N       3.00
  5 Matwiejczuk Kamil        L01       430910    M10N      66.00            M10N      15.00
  6 Paruch Bartłomiej        L01       430913    M10N      67.00            M10N      27.00
  7 Szarek Wiktor            L01       430929    OPEN B    94.00            OPEN B    38.00
  8 Bekier Daniel            L0104357 2048184    M14        2.00            M14       42.00
  6 Małaczek Filip           E71       430925    M12       67.00            M12        8.00
  7 Kardasz Jakub            E7104356 2048182    M14       14.00            M14       60.00
  8 Bożek Ewelina            E7104359 2048185    K14        2.00            K14       91.00
  9 Sierkowska Marta         E7104360 2048198    K14       38.00            K14       13.00
 10 Sudak Oliwia             E7104361 2048193    K14       17.00            K14       61.00
 11 Mielko Zuzanna           E7104362 2048179    K14       11.00            K14       88.00
 12 Dobromilska Izabela      E7104381  430943    K14        0.00            K14       31.00
 13 Pióro Dawid              E7104408  430911    M14       31.00            M14      141.00
 14 Mnich Marcin             E7104731 2048189    M14       20.00            M14      111.00
 15 Paruch Paweł Jakub       E7104732 2048196    M14       49.00            M14       69.00
 16 Podolak Eryk             E7104882  430914    M12       64.00            M12       20.00
 18 Kość Krystian            E7104885  430908    M14       45.00            M14       99.00
 18 Adamiak Amelia           E7104937  430944    K14        4.00            K14       37.00
 
 
Lista startowa klubowa: RGR - Rodzinna Grupa Rowerowa                  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dominiak Katarzyna       RGR                                            K35-45    35.00
  2 Raczyński Bogusz         RGR                                            M35-45    50.00
  3 Wdowiak Robert           RGR      2067726    M35-45    90.00            M35-45    80.00
 
 
Lista startowa klubowa: W08 - Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wąsiewicz Marzena        W0804080 8051070                               K50+      10.00
  2 Wąsiewicz Piotr          W0804081 8070620                               M50+      34.00
  3 Wąsiewicz Urszula        W0804082 8070511                               K14       40.00
 
 
Lista startowa klubowa: W11 - BKS Wataha Warszawa                      
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Michalski Tomasz         W1103950 1986005    M14       46.00            M14       84.00
  2 Stopczyński Bartosz      W1104093 8220606    M14       15.00            M14        9.00
  3 Owsiak Stanisław         W1104364 8666061    M14       42.00            M14       27.00
  4 Pachucki Tymoteusz       W1104395 1986007    M14       21.00            M14      120.00
  5 Tufekcis Leonidas        W1104577 1986008    M14       30.00            M14       45.00
  6 Kuźma Kacper             W1104578 8101117    M14       36.00                           
  7 Kuźma Elżbieta           W1104579 8010284    K35-45    77.00                           
  8 Maślanka Michał          W1104580 1986006    M35-45    85.00            M35-45    56.00
  9 Maślanka Mateusz         W1104581 8366997    M14        9.00            M14      102.00
 10 Owsiak Józef             W1104582 8110405    M14        3.00            M14      129.00
 
 
Lista startowa klubowa: W80 - KS Spójnia Warszawa                      
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lendzioszek Paweł        W8001391  300677    M35-45    87.00                           
  2 Lendzioszek Antoni       W8003640 4714618    M14       13.00                           
  3 Lendzioszek Leszek       W8004736 8201266    M14       33.00                           
  4 Lendzioszek Roman        W8004944  300691    M14       52.00                           
 
 
Lista startowa klubowa: W81 - UKS OSiR Góra Kalwaria                   
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Łącki Łukasz             W8101673 8062059    M35-45    86.00            M35-45    59.00
  2 Łącki Jakub              W8103296 8062060    M14       18.00            M14       54.00
  3 Dzwonkowska Paulina      W8103366 8062062    K14       35.00            K14       49.00
  4 Łącka Julia              W8103573 1422868    K14       15.00            K14      106.00
  5 Borkowska Lena           W8103756  412166    K14        5.00            K14       19.00
  6 Wasilewska Olga          W8104251 7205049    K14       42.00            K14      118.00
  7 Wasilewski Antoni        W8104441  338295    M14       55.00            M14       90.00
  8 Kasprzyk Marta           W8104540  418961    K14       25.00            K14       79.00
  9 Mokrzanowski Bartłomiej  W8104722 1422870    M14       53.00            M14       36.00
 
 
Lista startowa klubowa: W87 - UNTS Warszawa                            
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Miadowska Dorota         W87      8000838    K35-45    78.00            K35-45    29.00
  2 Parfianowicz Joanna      W87      8000842    K50+      68.00            K50+       4.00
  3 Sobczyk Jeremi           W87      1408265    M14       51.00            M14       39.00
  4 Mianowska Antonina       W8703554 8131207    K14       19.00            K14       82.00
  5 Białoń Maria             W8703777 2111027    K14       40.00            K14      109.00
  6 Hajkowicz Olaf           W8703783 1408275    M14       24.00            M14      147.00
  7 Ptak Szymon              W8703793 1418728    M14       12.00            M14      114.00
  8 Tandejko Radosław        W8703799 1418730    M14       32.00            M14       15.00
  9 Chabiera Filomena        W8703856 8181201    K14        7.00            K14       52.00
 10 Chachurski Mieszko       W8704193 8291207    M14       40.00            M14       93.00
 11 Wójtowicz Hanna          W8704547 8101219    K14       28.00            K14       22.00
 12 Szerling Lena            W8704554   49346    K12       61.00            K12       17.00
 13 Palak Jakub              W8704841  886671    M14        5.00            M14       66.00