Lista startowa wg kategorii                                             25.09.2020 23:51:22
                                            MMM
===PRO SPORT Piotr Paszynski=================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: 10R         1.6km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Lorenc Samuel            UKS Azymut Pabianice E71                  5.00          R:2010
  2 Maciejewski Sebastian    UKS Azymut Pabianice E71                  8.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K10N        1.6km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dajcz Blanka             UKS Azymut Pabianice E71                  0.00         
  2 Kardasz Karolina         UKS Azymut Siedliska L01         430939   6.00         
  3 Lorenc Sara              UKS Azymut Pabianice E71                 12.00          R:2011
  4 Sierakowska Karolina     UKS Azymut Siedliska L01         430945  18.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K12         2.1km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chałupka Zuzanna         UKS Grom Sokolniki   E11        2048148   5.00          R:2008
  2 Szerling Lena            UNTS Warszawa        W8704554     49346  17.00         
  3 Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E7104168    886698  23.00          R:2011
  4 Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E7104171    339273  29.00          R:2009
  5 Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E7104595    339292  35.00          R:2008
 
Lista startowa wg kategorii: K14         3.4km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janiak Magdalena         UKS Azymut Pabianice E7104603   2146560   1.00          R:2007
  2 Żuczkowska Oliwia        UKS GOK Galewice     E7304335             4.00          R:2007
  3 Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E7104602   1403086   7.00          R:2006
  4 Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048156  10.00          R:2008
  5 Sierkowska Marta         UKS Azymut Siedliska E7104360   2048198  13.00          R:2007
  6 Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E7004427   2048144  16.00          R:2007
  7 Borkowska Lena           UKS OSiR Góra Kalwar W8103756    412166  19.00          R:2006
  8 Wójtowicz Hanna          UNTS Warszawa        W8704547   8101219  22.00          R:2010
  9 Milczarek Oliwia         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7505023   8667270  25.00          R:2008
 10 Malik Wiktoria           UKS Grom Sokolniki   E1104386   2048143  28.00          R:2007
 11 Dobromilska Izabela      UKS Azymut Siedliska E7104381    430943  31.00          R:2007
 12 Siudek Julia             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504871   8667267  34.00          R:2006
 13 Adamiak Amelia           UKS Azymut Siedliska E7104937    430944  37.00          R:2008
 14 Wšsiewicz Urszula        Stowarzyszenie Team  W0804082   8070511  40.00          R:2007
 15 Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E7104599   2146625  43.00          R:2006
 16 Jabłońska Emilia         MUKS Junior Ochędzyn E7004428   2086637  46.00          R:2006
 17 Dzwonkowska Paulina      UKS OSiR Góra Kalwar W8103366   8062062  49.00          R:2006
 18 Chabiera Filomena        UNTS Warszawa        W8703856   8181201  52.00          R:2007
 19 Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E7304115   8003547  55.00          R:2006
 20 Rawecka Zofia            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504880   8667280  58.00          R:2007
 21 Sudak Oliwia             UKS Azymut Siedliska E7104361   2048193  61.00          R:2007
 22 Œmigielska Martyna       MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704372   2139263  64.00          R:2008
 23 Wojczyk Zofia            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7505025   8667272  70.00          R:2009
 24 Herbeć Anna              MUKS Junior Ochędzyn E7004430   2048178  76.00          R:2007
 25 Kasprzyk Marta           UKS OSiR Góra Kalwar W8104540    418961  79.00          R:2006
 26 Mianowska Antonina       UNTS Warszawa        W8703554   8131207  82.00          R:2007
 27 Greszkiewicz Magdalena   UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504875    895244  85.00          R:2007
 28 Mielko Zuzanna           UKS Azymut Siedliska E7104362   2048179  88.00          R:2008
 29 Bożek Ewelina            UKS Azymut Siedliska E7104359   2048185  91.00          R:2007
 30 Pawlak Agnieszka         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504868   8667279  94.00          R:2010
 31 Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E7104596   2146596  97.00          R:2006
 32 Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704384   2139261 100.00          R:2006
 33 Łšcka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W8103573   1422868 106.00          R:2007
 34 Białoń Maria             UNTS Warszawa        W8703777   2111027 109.00          R:2006
 35 Nowak Hanna              UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504870   8667274 112.00          R:2007
 36 Pawlak Kinga             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504872   8667268 115.00          R:2007
 37 Wasilewska Olga          UKS OSiR Góra Kalwar W8104251   7205049 118.00          R:2008
 
Lista startowa wg kategorii: K16         4.0km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojczyk Marta            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504877   7200166   1.00          R:2005
  2 Domagała Emilia          UKS Grom Sokolniki   E1103835   2048188   7.00          R:2005
  3 Janik Patrycja           UKS GOK Galewice     E7304117   2086637  13.00          R:2004
  4 Krzyżostanek Partycja    UKS Grom Sokolniki   E1103838   8088009  19.00          R:2005
 
Lista startowa wg kategorii: K18-21      6.6km    0m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Grzymkiewicz Liliana     UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 37.00         
  2 Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E7102651   8640908  43.00          R:2003
  3 Podzińska Weronika       WKS Œlšsk Wrocław    D95        8640917  49.00         
  4 Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E71                 61.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K35-45      5.5km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojtczak- Luter Anna     MKS Metalowiec ŁódŸ  E1703220   2057149  11.00          R:1973
  2 Witkowska Andżelika      1. bkpow             1BK                 17.00         
  3 Komsa Małgorzata         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7500366            23.00          R:1984
  4 Miadowska Dorota         UNTS Warszawa        W87        8000838  29.00         
  5 Dominiak Katarzyna       Rodzinna Grupa Rower RGR                 35.00         
  6 Ciupa Monika             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504654            41.00          R:1978
 
Lista startowa wg kategorii: K50+        4.0km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Parfianowicz Joanna      UNTS Warszawa        W87        8000842   4.00         
  2 Wšsiewicz Marzena        Stowarzyszenie Team  W0804080   8051070  10.00          R:1970
 
Lista startowa wg kategorii: M10N        1.6km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bekier Dawid             UKS Azymut Siedliska L01         430928   3.00         
  2 Domagała Konrad          UKS Grom Sokolniki   E11        2048197   9.00          R:2011
  3 Matwiejczuk Kamil        UKS Azymut Siedliska L01         430910  15.00         
  4 Koœć Kacper              UKS Azymut Siedliska L01         430934  21.00         
  5 Paruch Bartłomiej        UKS Azymut Siedliska L01         430913  27.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M12         2.4km    0m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cegiełka Konrad          UKS GOK Galewice     E7304336   2086643   2.00          R:2009
  2 Małaczek Filip           UKS Azymut Siedliska E71         430925   8.00          R:2009
  3 Podolak Eryk             UKS Azymut Siedliska E7104882    430914  20.00          R:2009
 
Lista startowa wg kategorii: M14         4.3km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E7103562   2043890   0.00          R:2006
  2 Ciupa Jan                UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503926   8667277   3.00          R:2008
  3 Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E7104458   2146588   6.00          R:2006
  4 Stopczyński Bartosz      BKS Wataha Warszawa  W1104093   8220606   9.00          R:2006
  5 Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503932   8667271  12.00          R:2007
  6 Tandejko Radosław        UNTS Warszawa        W8703799   1418730  15.00          R:2007
  7 Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E7104457    887245  18.00          R:2006
  8 Karpiński Szymon         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7505026   8667276  21.00          R:2008
  9 Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E7103559   8035590  24.00          R:2007
 10 Owsiak Stanisław         BKS Wataha Warszawa  W1104364   8666061  27.00          R:2006
 11 Wiœniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E7103879   8281100  30.00          R:2007
 12 Grzymkiewicz Mateusz     UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504878   8623612  33.00          R:2008
 13 Mokrzanowski Bartłomiej  UKS OSiR Góra Kalwar W8104722   1422870  36.00          R:2008
 14 Sobczyk Jeremi           UNTS Warszawa        W87        1408265  39.00         
 15 Bekier Daniel            UKS Azymut Siedliska L0104357   2048184  42.00          R:2007
 16 Tufekcis Leonidas        BKS Wataha Warszawa  W1104577   1986008  45.00          R:2008
 17 Słomczyński Filip        UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503765   8667273  48.00          R:2007
 18 Kielnierowski Wojciech   UKS Azymut Pabianice E7104105   2146554  51.00          R:2006
 19 Łšcki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W8103296   8062060  54.00          R:2006
 20 Siudek Krzysztof         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504874   8667269  57.00          R:2009
 21 Kardasz Jakub            UKS Azymut Siedliska E7104356   2048182  60.00          R:2006
 22 Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E1104388   8003545  63.00          R:2008
 23 Palak Jakub              UNTS Warszawa        W8704841    886671  66.00          R:2009
 24 Paruch Paweł Jakub       UKS Azymut Siedliska E7104732   2048196  69.00          R:2006
 25 Rzeńca Tomasz            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503712   7200163  72.00          R:2008
 26 Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E7104606    339280  75.00          R:2008
 27 Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E7304119   8664615  78.00          R:2007
 28 Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503711   7070923  81.00          R:2007
 29 Michalski Tomasz         BKS Wataha Warszawa  W1103950   1986005  84.00          R:2008
 30 Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E7104402    339295  87.00          R:2009
 31 Wasilewski Antoni        UKS OSiR Góra Kalwar W8104441    338295  90.00          R:2008
 32 Chachurski Mieszko       UNTS Warszawa        W8704193   8291207  93.00          R:2007
 33 Trzeciak Antoni          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7505024   8625543  96.00          R:2008
 34 Koœć Krystian            UKS Azymut Siedliska E7104885    430908  99.00          R:2008
 35 Maœlanka Mateusz         BKS Wataha Warszawa  W1104581   8366997 102.00          R:2008
 36 Wiœniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E7104406   8095410 105.00          R:2010
 37 Bartos Ryszard           UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504217   8667278 108.00          R:2009
 38 Mnich Marcin             UKS Azymut Siedliska E7104731   2048189 111.00          R:2006
 39 Ptak Szymon              UNTS Warszawa        W8703793   1418728 114.00          R:2007
 40 Madzierz Dyło Jan        UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504656   8667275 117.00          R:2010
 41 Pachucki Tymoteusz       BKS Wataha Warszawa  W1104395   1986007 120.00          R:2007
 42 Trepczyński Franciszek   UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504220   8667265 123.00          R:2009
 43 Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E7104169    887224 126.00          R:2006
 44 Owsiak Józef             BKS Wataha Warszawa  W1104582   8110405 129.00          R:2011
 45 Marszałek Alan           UKS Grom Sokolniki   E1104389   2086642 132.00          R:2006
 46 Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704328   2139264 135.00          R:2006
 47 Smoliński Paweł          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504775    504041 138.00          R:2009
 48 Pióro Dawid              UKS Azymut Siedliska E7104408    430911 141.00          R:2007
 49 Hajkowicz Olaf           UNTS Warszawa        W8703783   1408275 147.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: M16         5.5km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisiak Adam              UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503049   8667264   2.00          R:2005
  2 Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E7304116   2048153   8.00          R:2005
  3 Korek Kacper             UKS Grom Sokolniki   E1103837   2048147  14.00          R:2005
  4 Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E7104404   8000598  20.00          R:2005
  5 Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E1103836   2086649  26.00          R:2005
 
Lista startowa wg kategorii: M18-21      8.5km    0m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Grochowalski Mateusz     UKS Azymut Pabianice E71                 33.00         
  2 Podziński Rafał          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75        8640912  36.00         
  3 Żegota Maciej            1. bkpow             1BK                 39.00         
  4 Nowak Michał             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 42.00         
  5 Kunikowski Tomasz        1. bkpow             1BK                 45.00         
  6 Bartos Zbigniew          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7502127   8656097  48.00          R:2003
  7 Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653   8002653  51.00          R:2003
  8 Łucki Dawid              1. bkpow             1BK                 54.00         
  9 Słomczyński Ignacy       UKS Orientuœ ŁódŸ    E7502837   8646292  57.00          R:2003
 
Lista startowa wg kategorii: M35-45      6.6km    0m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Trepczyński Jarosław     UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504221            29.00          R:1983
  2 Siudek Konrad            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504873            35.00          R:1977
  3 Kielnerowski Paweł       UKS Azymut Pabianice E71         887236  38.00          R:1976
  4 Duda Seweryn             1. bkpow             1BK                 41.00         
  5 Bartos Maciej            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504218            44.00          R:1972
  6 Domagała Andrzej         UKS Grom Sokolniki   E1104573   2086645  47.00          R:1980
  7 Raczyński Bogusz         Rodzinna Grupa Rower RGR                 50.00         
  8 Słomczyński Robert       UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503001            53.00          R:1972
  9 Maœlanka Michał          BKS Wataha Warszawa  W1104580   1986006  56.00          R:1981
 10 Łšcki Łukasz             UKS OSiR Góra Kalwar W8101673   8062059  59.00         
 11 Stelmaszewski Mirosław   1. bkpow             1BK                 62.00         
 12 Ledzion Grzegorz         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504657            65.00          R:1971
 13 Ciupa Marcin             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503927   8020578  68.00          R:1978
 14 Tomecki Tomasz           1. bkpow             1BK                 71.00         
 15 Nowak Paweł              UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503930            74.00          R:1977
 16 Krzyżostanek Jarosław    UKS Grom Sokolniki   E1102547   8050888  77.00          R:1973
 17 Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR        2067726  80.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M50+        5.5km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec ŁódŸ  E1702638   2057148  16.00         
  2 Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503986            22.00          R:1965
  3 Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E7100682    346001  28.00          R:1963
  4 Wšsiewicz Piotr          Stowarzyszenie Team  W0804081   8070620  34.00          R:1970
  5 Młynarczyk Piotr         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503294   8150264  40.00          R:1964
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN A      3.8km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Presińska Magdalena      UKS Azymut Pabianice E71        7900030  50.00          R:1986
  2 Korek Anna               UKS Grom Sokolniki   E11        2048146  56.00          R:1980
  3 Niedzielski Antek        Indywidualnie        IND                 62.00         
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN B      2.5km    0m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Szarek Wiktor            UKS Azymut Siedliska L01         430929  38.00         
  2 Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E7104601    553469  44.00          R:2002