Lista Startowa na etapy                                        25.09.2020 23:51:36
                                       MMM
===PRO SPORT Piotr Paszynski========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista Startowa na etapy: 10R         
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Krawczyk Katarzyna       UKS Azymut Pabianice E71         887216  62.00       
  2 Ciupa Wojciech           UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 63.00       
  3 Lorenc Samuel            UKS Azymut Pabianice E71                 64.00   5.00
  4 Komsa Aleksandra         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 65.00       
  5 Maciejewski Sebastian    UKS Azymut Pabianice E71                 66.00   8.00
  6 Andrzejczak Filip        UKS Azymut Pabianice E71                 67.00       
 
Lista Startowa na etapy: K10N        
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dajcz Blanka             UKS Azymut Pabianice E71                         0.00
  2 Sierakowska Karolina     UKS Azymut Siedliska L01         430945  60.00  18.00
  3 Lorenc Sara              UKS Azymut Pabianice E71                 61.00  12.00
  4 Kardasz Karolina         UKS Azymut Siedliska L01         430939  62.00   6.00
 
Lista Startowa na etapy: K12         
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E7104168                   23.00
  2 Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E7104171                   29.00
  3 Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E7104595                   35.00
  4 Chałupka Zuzanna         UKS Grom Sokolniki   E11        2048148  60.00   5.00
  5 Szerling Lena            UNTS Warszawa        W8704554     49346  61.00  17.00
 
Lista Startowa na etapy: K14         
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobromilska Izabela      UKS Azymut Siedliska E7104381    430943   0.00  31.00
  2 Milczarek Oliwia         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7505023   8667270   1.00  25.00
  3 Bożek Ewelina            UKS Azymut Siedliska E7104359   2048185   2.00  91.00
  4 Œmigielska Martyna       MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704372   2139263   3.00  64.00
  5 Adamiak Amelia           UKS Azymut Siedliska E7104937    430944   4.00  37.00
  6 Borkowska Lena           UKS OSiR Góra Kalwar W8103756    412166   5.00  19.00
  7 Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048156   6.00  10.00
  8 Chabiera Filomena        UNTS Warszawa        W8703856   8181201   7.00  52.00
  9 Pawlak Kinga             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504872   8667268   8.00 115.00
 10 Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E7104596   2146596   9.00  97.00
 11 Malik Wiktoria           UKS Grom Sokolniki   E1104386   2048143  10.00  28.00
 12 Mielko Zuzanna           UKS Azymut Siedliska E7104362   2048179  11.00  88.00
 13 Rawecka Zofia            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504880   8667280  12.00  58.00
 14 Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704384   2139261  13.00 100.00
 15 Dajcz Blanka             UKS Azymut Pabianice E71                 14.00       
 16 Łšcka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W8103573   1422868  15.00 106.00
 17 Jabłońska Emilia         MUKS Junior Ochędzyn E7004428   2086637  16.00  46.00
 18 Sudak Oliwia             UKS Azymut Siedliska E7104361   2048193  17.00  61.00
 19 Żuczkowska Oliwia        UKS GOK Galewice     E7304335            18.00   4.00
 20 Mianowska Antonina       UNTS Warszawa        W8703554   8131207  19.00  82.00
 21 Siudek Julia             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504871   8667267  20.00  34.00
 22 Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E7104168    886698  21.00       
 23 Ziółkowska Nina          MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704707   2139265  22.00       
 24 Greszkiewicz Magdalena   UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504875    895244  23.00  85.00
 25 Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E7104599   2146625  24.00  43.00
 26 Kasprzyk Marta           UKS OSiR Góra Kalwar W8104540    418961  25.00  79.00
 27 Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E7104602   1403086  26.00   7.00
 28 Herbeć Anna              MUKS Junior Ochędzyn E7004430   2048178  27.00  76.00
 29 Wójtowicz Hanna          UNTS Warszawa        W8704547   8101219  28.00  22.00
 30 Nowak Hanna              UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504870   8667274  29.00 112.00
 31 Janiak Magdalena         UKS Azymut Pabianice E7104603   2146560  30.00   1.00
 32 Saganowska Kinga         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17                 31.00       
 33 Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E7104171    339273  32.00       
 34 Pawlak Agnieszka         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504868   8667279  33.00  94.00
 35 Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E7104595    339292  34.00       
 36 Dzwonkowska Paulina      UKS OSiR Góra Kalwar W8103366   8062062  35.00  49.00
 37 Wierzbicka Karolina      MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704808   2146641  36.00       
 38 Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E7004427   2048144  37.00  16.00
 39 Sierkowska Marta         UKS Azymut Siedliska E7104360   2048198  38.00  13.00
 40 Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E7304115   8003547  39.00  55.00
 41 Białoń Maria             UNTS Warszawa        W8703777   2111027  40.00 109.00
 42 Wojczyk Zofia            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7505025   8667272  41.00  70.00
 43 Wasilewska Olga          UKS OSiR Góra Kalwar W8104251   7205049  42.00 118.00
 44 Wšsiewicz Urszula        Stowarzyszenie Team  W0804082                   40.00
 
Lista Startowa na etapy: K16         
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojczyk Marta            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504877   7200166  69.00   1.00
  2 Krzyżostanek Partycja    UKS Grom Sokolniki   E1103838   8088009  70.00  19.00
  3 Janik Patrycja           UKS GOK Galewice     E7304117   2086637  71.00  13.00
  4 Domagała Emilia          UKS Grom Sokolniki   E1103835   2048188  72.00   7.00
 
Lista Startowa na etapy: K18-21      
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Grzymkiewicz Liliana     UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 73.00  37.00
  2 Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E7102651   8640908  74.00  43.00
  3 Podzińska Weronika       WKS Œlšsk Wrocław    D95        8640917  75.00  49.00
  4 Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E71                 76.00  61.00
  5 Siudek Agnieszka         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504869                        
 
Lista Startowa na etapy: K35-45      
----------------------------------------------------------------------------------
  1 KuŸma Elżbieta           BKS Wataha Warszawa  W1104579   8010284  77.00       
  2 Miadowska Dorota         UNTS Warszawa        W87        8000838  78.00  29.00
  3 Wojtczak- Luter Anna     MKS Metalowiec ŁódŸ  E1703220   2057149  79.00  11.00
  4 Komsa Małgorzata         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7500366            80.00  23.00
  5 Witkowska Andżelika      1. bkpow             1BK                 81.00  17.00
  6 Ciupa Monika             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504654            82.00  41.00
  7 Dominiak Katarzyna       Rodzinna Grupa Rower RGR                        35.00
 
Lista Startowa na etapy: K50+        
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Parfianowicz Joanna      UNTS Warszawa        W87        8000842  68.00   4.00
  2 Wšsiewicz Marzena        Stowarzyszenie Team  W0804080                   10.00
 
Lista Startowa na etapy: M10N        
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bekier Dawid             UKS Azymut Siedliska L01         430928  63.00   3.00
  2 Koœć Kacper              UKS Azymut Siedliska L01         430934  64.00  21.00
  3 Domagała Konrad          UKS Grom Sokolniki   E11        2048197  65.00   9.00
  4 Matwiejczuk Kamil        UKS Azymut Siedliska L01         430910  66.00  15.00
  5 Paruch Bartłomiej        UKS Azymut Siedliska L01         430913  67.00  27.00
 
Lista Startowa na etapy: M12         
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Podolak Eryk             UKS Azymut Siedliska E7104882    430914  64.00  20.00
  2 Cegiełka Konrad          UKS GOK Galewice     E7304336   2086643  65.00   2.00
  3 Małaczek Filip           UKS Azymut Siedliska E71         430925  67.00   8.00
 
Lista Startowa na etapy: M14         
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E7104457    887245   0.00  18.00
  2 Madzierz Dyło Jan        UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504656   8667275   1.00 117.00
  3 Bekier Daniel            UKS Azymut Siedliska L0104357   2048184   2.00  42.00
  4 Owsiak Józef             BKS Wataha Warszawa  W1104582   8110405   3.00 129.00
  5 Rzeńca Tomasz            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503712   7200163   4.00  72.00
  6 Palak Jakub              UNTS Warszawa        W8704841    886671   5.00  66.00
  7 Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E7104606    339280   6.00  75.00
  8 Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503711   7070923   7.00  81.00
  9 Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E7103562   2043890   8.00   0.00
 10 Maœlanka Mateusz         BKS Wataha Warszawa  W1104581   8366997   9.00 102.00
 11 Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E7104169    887224  10.00 126.00
 12 Ciupa Jan                UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503926   8667277  11.00   3.00
 13 Ptak Szymon              UNTS Warszawa        W8703793   1418728  12.00 114.00
 14 Lendzioszek Antoni       KS Spójnia Warszawa  W8003640   4714618  13.00       
 15 Kardasz Jakub            UKS Azymut Siedliska E7104356   2048182  14.00  60.00
 16 Stopczyński Bartosz      BKS Wataha Warszawa  W1104093   8220606  15.00   9.00
 17 Smoliński Paweł          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504775    504041  16.00 138.00
 18 Gramsz Miłosz            UKS Azymut Pabianice E7104859    339290  17.00       
 19 Łšcki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W8103296   8062060  18.00  54.00
 20 Trepczyński Franciszek   UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504220   8667265  19.00 123.00
 21 Mnich Marcin             UKS Azymut Siedliska E7104731   2048189  20.00 111.00
 22 Pachucki Tymoteusz       BKS Wataha Warszawa  W1104395   1986007  21.00 120.00
 23 Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704328   2139264  22.00 135.00
 24 Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E1104388   8003545  23.00  63.00
 25 Hajkowicz Olaf           UNTS Warszawa        W8703783   1408275  24.00 147.00
 26 Kielnierowski Wojciech   UKS Azymut Pabianice E7104105   2146554  25.00  51.00
 27 Karpiński Szymon         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7505026   8667276  26.00  21.00
 28 Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E7304119   8664615  27.00  78.00
 29 Wiœniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E7104406   8095410  28.00 105.00
 30 Siudek Krzysztof         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504874   8667269  29.00  57.00
 31 Tufekcis Leonidas        BKS Wataha Warszawa  W1104577   1986008  30.00  45.00
 32 Pióro Dawid              UKS Azymut Siedliska E7104408    430911  31.00 141.00
 33 Tandejko Radosław        UNTS Warszawa        W8703799   1418730  32.00  15.00
 34 Lendzioszek Leszek       KS Spójnia Warszawa  W8004736   8201266  33.00       
 35 Grzymkiewicz Mateusz     UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504878   8623612  34.00  33.00
 36 Wiœniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E7103879   8281100  35.00  30.00
 37 KuŸma Kacper             BKS Wataha Warszawa  W1104578   8101117  36.00       
 38 Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E7104402    339295  37.00  87.00
 39 Trzeciak Antoni          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7505024   8625543  38.00  96.00
 40 Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E7103559   8035590  39.00  24.00
 41 Chachurski Mieszko       UNTS Warszawa        W8704193   8291207  40.00  93.00
 42 Słomczyński Filip        UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503765   8667273  41.00  48.00
 43 Owsiak Stanisław         BKS Wataha Warszawa  W1104364   8666061  42.00  27.00
 44 Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E7104458   2146588  43.00   6.00
 45 Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503932   8667271  44.00  12.00
 46 Koœć Krystian            UKS Azymut Siedliska E7104885    430908  45.00  99.00
 47 Michalski Tomasz         BKS Wataha Warszawa  W1103950   1986005  46.00  84.00
 48 Tomaszewski Aleks        MKS Metalowiec ŁódŸ  E1705050   1394894  47.00       
 49 Marszałek Alan           UKS Grom Sokolniki   E1104389   2086642  48.00 132.00
 50 Paruch Paweł Jakub       UKS Azymut Siedliska E7104732   2048196  49.00  69.00
 51 Bartos Ryszard           UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504217   8667278  50.00 108.00
 52 Sobczyk Jeremi           UNTS Warszawa        W87        1408265  51.00  39.00
 53 Lendzioszek Roman        KS Spójnia Warszawa  W8004944    300691  52.00       
 54 Mokrzanowski Bartłomiej  UKS OSiR Góra Kalwar W8104722   1422870  53.00  36.00
 55 Wasilewski Antoni        UKS OSiR Góra Kalwar W8104441    338295  55.00  90.00
 
Lista Startowa na etapy: M16         
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E7304116   2048153  72.00   8.00
  2 Lisiak Adam              UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503049   8667264  73.00   2.00
  3 Korek Kacper             UKS Grom Sokolniki   E1103837   2048147  74.00  14.00
  4 Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E7104404   8000598  75.00  20.00
  5 Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E1103836   2086649  76.00  26.00
 
Lista Startowa na etapy: M18-21      
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartos Zbigniew          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7502127   8656097  83.00  48.00
  2 Żegota Maciej            1. bkpow             1BK                 84.00  39.00
  3 Kunikowski Tomasz        1. bkpow             1BK                 85.00  45.00
  4 Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653   8002653  87.00  51.00
  5 Łucki Dawid              1. bkpow             1BK                 88.00  54.00
  6 Podziński Rafał          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75        8640912  89.00  36.00
  7 Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E7103253   8160579  90.00       
  8 Charuba Łukasz           UKS Orientuœ ŁódŸ    E750402                         
  9 Słomczyński Ignacy       UKS Orientuœ ŁódŸ    E7502837                   57.00
 10 Grochowalski Mateusz     UKS Azymut Pabianice E71                        33.00
 11 Nowak Michał             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                        42.00
 
Lista Startowa na etapy: M35-45      
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Trepczyński Jarosław     UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504221            77.00  29.00
  2 Andrzejczak Tomasz       UKS Azymut Pabianice E71                 78.00       
  3 Słomczyński Robert       UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503001            79.00  53.00
  4 Duda Seweryn             1. bkpow             1BK                 80.00  41.00
  5 Siudek Konrad            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504873            81.00  35.00
  6 Krzyżostanek Jarosław    UKS Grom Sokolniki   E1102547   8050888  82.00  77.00
  7 Tomecki Tomasz           1. bkpow             1BK                 84.00  71.00
  8 Maœlanka Michał          BKS Wataha Warszawa  W1104580   1986006  85.00  56.00
  9 Łšcki Łukasz             UKS OSiR Góra Kalwar W8101673   8062059  86.00  59.00
 10 Lendzioszek Paweł        KS Spójnia Warszawa  W8001391    300677  87.00       
 11 Bartos Maciej            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504218            88.00  44.00
 12 Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR        2067726  90.00  80.00
 13 Ciupa Marcin             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503927   8020578  91.00  68.00
 14 Stelmaszewski Mirosław   1. bkpow             1BK                 92.00  62.00
 15 Domagała Andrzej         UKS Grom Sokolniki   E1104573   2086645  93.00  47.00
 16 Kielnerowski Paweł       UKS Azymut Pabianice E71                        38.00
 17 Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E7103253                        
 18 Ledzion Grzegorz         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504657                   65.00
 19 Nowak Paweł              UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503930                   74.00
 20 Raczyński Bogusz         Rodzinna Grupa Rower RGR                        50.00
 
Lista Startowa na etapy: M50+        
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E7100682    346001  68.00  28.00
  2 Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503986            69.00  22.00
  3 Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec ŁódŸ  E1702638   2057148  70.00  16.00
  4 Młynarczyk Piotr         UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503294   8150264  71.00  40.00
  5 Wšsiewicz Piotr          Stowarzyszenie Team  W0804081                   34.00
 
Lista Startowa na etapy: OPEN A      
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Niedzielski Antek        Indywidualnie        IND                        62.00
  2 Korek Anna               UKS Grom Sokolniki   E11        2048146  91.00  56.00
  3 Niedzielski Bartłomiej   Indywidualnie        IND                 92.00       
  4 Presińska Magdalena      UKS Azymut Pabianice E71        7900030  93.00  50.00
 
Lista Startowa na etapy: OPEN B      
----------------------------------------------------------------------------------
  1 Szarek Wiktor            UKS Azymut Siedliska L01         430929  94.00  38.00
  2 Niedzielski Antek        Indywidualnie        IND                 96.00       
  3 Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E7104601                   44.00