Minuty Startowe

2019-10-19

K10

1600 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:18
Dajcz Blanka
UKS Azymut Pabianice
887216
11:24
Pabich Hanna
UKS Azymut Pabianice
886698

K12

2700 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:28
Śmigielska Martyna
MKS Metalowiec
2139263
11:31
Redzynia Zofia
UKS Azymut Pabianice
11:34
Żuczkowska Oliwia
UKS GOK Galewice
11:37
Rawecka Zofia
UKS Orientuś
412191
11:40
Śmigielska Weronika
MKS Metalowiec
2139262
11:43
Janiak Magdalena
UKS Azymut Pabianice
11:46
Malik Wiktoria
UKS Grom
2048141
11:49
Nowak Hanna
UKS Orientuś
412599

K14

3100 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:02
Łabieniec Kornelia
UKS Azymut Pabianice
887236
11:05
Ziółkowska Nina
MKS Metalowiec
2139265
11:08
Cegiełka Milena
UKS GOK Galewice
11:11
Kozuń Marika
UKS Azymut Pabianice
553466
11:14
Komorowska Marta
UKS Orientuś
7200168
11:17
Sucha Andżelinka
UKS Grom
2086642
11:20
Młynarczyk Kaja
UKS Azymut Pabianice
1403086
11:23
Gielec Julia
UKS Orientuś
7200166
11:26
Domagała Emilia
UKS Grom
2048188
11:29
Saładajczyk Malwina
UKS Azymut Pabianice
11:32
Goszcz Julia
UKS Azymut Pabianice
887235

K16

4100 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:00
Berlińska Paulina
UKS Orientuś
8667268
11:03
Vacant
Vacant
11:06
Grochowalska Alicja
UKS Azymut Pabianice
887224
11:09
Janik Patrycja
UKS GOK Galewice

K18-21

5400 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:15
Dominiak Katarzyna
Rodzinna Grupa Rowerowa
11:18
Kalisz Kaja
UKS Azymut Pabianice
553469
11:21
Biederman Adrianna
WKS Wawel Kraków
8120200
11:27
Gielec Zuzanna
UKS Orientuś
8640927
11:30
Krempińska Julia
UKS Azymut Pabianice
8640908
11:33
Biniecka Małgorzata
UKS Azymut Pabianice
505002
11:49
Jaśkiewicz Magdalena
UKS Azymut Pabianice
7204932

K35

4100 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:01
Wojtczak-Luter Anna
MKS Metalowiec
2139261
11:04
Nowak Magda
UKS Orientuś
11:07
Roethel Alicja
Indywidualnie
11:10
Korek Anna
UKS Grom
2048146
11:13
Komsa Małgorzata
UKS Orientuś
11:16
Konc Katarzyna
UKS Azymut Pabianice
7204651

M10

1600 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:15
Bartos Ryszard
UKS Orientuś
412375
11:27
Łubisz Łukasz
UKS Azymut Pabianice

M10N

1600 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:00
Andrzejczak Filip
UKS Azymut Pabianice
11:03
Siudek Krzysztof
UKS Orientuś
11:06
Wiśniewski Adam
UKS Azymut Pabianice
2061725
11:09
Domagała Konrad
UKS Grom
2048148
11:21
Madzierz Dyło Jan
UKS Orientuś
412189
11:33
Maciejewski Sebastian
UKS Azymut Pabianice

K10N

1600 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:12
Grabarz Nina
UKS Azymut Pabianice
11:30
Mazur Marta
UKS Azymut Pabianice

M12

3100 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:01
Domagała Jakub
UKS Grom
2048142
11:04
Krawczyk Piotr
UKS Azymut Pabianice
11:07
Słomczyński Filip
UKS Orientuś
11:10
Wiśniewski Jakub
UKS Azymut Pabianice
7662202
11:13
Młynarczyk Maksymilian
UKS Orientuś
7070923
11:16
Krempiński Franciszek
UKS Azymut Pabianice
8035590

M14

3900 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:02
Sieroń Karol
UKS Azymut Pabianice
8000598
11:05
Lisiak Adam
UKS Orientuś
7200171
11:08
Wesołowski Oskar
UKS Azymut Pabianice
887245
11:11
Kozłowski Jakub
UKS Grom
2048143
11:14
Łubisz Dominik
UKS Azymut Pabianice
11:17
Hryciuk Mikołaj
UKS Grom
2086649
11:20
Sztranek Maciej
UKS Azymut Pabianice
2043890
11:23
Korek Kacper
UKS Grom
2048147
11:26
Durma Jerzy
UKS Azymut Pabianice
886310
11:29
Kielnierowski Wojciech
UKS Azymut Pabianice
887252
11:32
Górak Ignacy
UKS Azymut Pabianice
9060601

M16

4800 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:19
Ledzion Piotr
UKS Orientuś
895254
11:22
Dudek Filip
Rodzinna Grupa Rowerowa
11:25
Nowak Michał
UKS Orientuś
8646295
11:28
Sztranek Jan
UKS Azymut Pabianice
8002653
11:31
Bartos Zbigniew
UKS Orientuś
8656097
11:34
Słomczyński Ignacy
UKS Orientuś
8646292

M18-21

6300 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:22
Grochowalski Mateusz
UKS Azymut Pabianice
11:25
Kijak Jakub
WKS Wawel Kraków
8640922
11:28
Olasik Roman
MKS Metalowiec
11:31
Ludwisiak Jarosław
UKS Azymut Pabianice
11:34
Gieras Adam
Indywidualnie

M35

5200 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:00
Raczyński Bogusz
Rodzinna Grupa Rowerowa
11:03
Deszcz Stanisław
MKS Metalowiec
2057148
11:06
Krzyżostanek Jarosław
UKS Grom
2048197
11:09
Ledzion Grzegorz
UKS Orientuś
412188
11:12
Wdowiak Robert
Rodzinna Grupa Rowerowa
11:15
Domagała Andrzej
UKS Grom
2086645
11:18
Słomczyński Robert
UKS Orientuś
11:21
Nowak Paweł
UKS Orientuś
11:24
Bartos Maciej
UKS Orientuś
412347
11:27
Tłokiński Adam
MKS Metalowiec

M50

3500 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:35
Kłos Józef
UKS Azymut Pabianice
346001
11:38
Lewandowski Krzysztof
UKS Orientuś
412121
11:41
Młynarczyk Piotr
UKS Orientuś
7150264

Open

2900 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:01
Surowiecki Jakub
UKS Azymut Pabianice
11:04
Niedzielski Antek
Indywidualnie
11:07
Dudek Kostek i Michał
Rodzinna Grupa Rowerowa
11:10
Goszcz Patrol
UKS Azymut Pabianice
11:16
Zdrojewska Weronika Wierzbicka Karolina
MKS Metalowiec
2139264
11:19
Balcerak Aleksandra
UKS Azymut Pabianice
11:25
Gramsz Miłosz
UKS Azymut Pabianice
11:42
Działak Aleksandra i Natalia
Indywidualnie
11:45
Działak Konrad i Julian
Indywidualnie

Open N

3200 Metrów
Minuta
Zawodnik
Klub
SI
11:02
Płóciennik Krzysztof
UKS Azymut Pabianice
11:05
Woźniak Sebastian
UKS Orientuś
11:08
Gąsiorowski Adam
UKS Azymut Pabianice
11:11
Roma Roethel
Indywidualnie
11:14
Bojanowska Beata
UKS Orientuś
11:17
Presińska Magdalena
UKS Azymut Pabianice
11:20
Klara Roethel
Indywidualnie
11:23
Siudek Konrad
UKS Orientuś
11:26
Łubisz Mariusz
UKS Azymut Pabianice
11:29
Niedzielski Bartłomiej
Indywidualnie
11:32
Gramsz Patrol
UKS Azymut Pabianice
11:35
Michalski Daniel
UKS Azymut Pabianice
11:38
Zielonka Rafał
Indywidualnie

Created by MeOS: 18.10.2019 21:59:47