Bieg na Orientację

Ostatnie MP w tym roku!

Ostatnim akcentem startów w zawodach rangi Mistrzostw Polski w tym roku był udział naszych zawodników w 41. Mistrzostwach Polski w Długodystansowym Biegu na Orientację, rozegranych w lasach nad rzeką Narwią w okolicach Pułtuska.
Mimo dużego zmęczenia kończącym się sezonem startowym, godnie zaprezentowaliśmy barwy naszego klubu zdobywając aż 6 medali i 3 miejsca w TOP 6 🙂
Medal z najcenniejszego kruszcu zdobyła 🥇Katarzyna Konc w kategorii K45. Srebro zawisło na szyi 🥈Julii Krempińskiej w K18, 🥈Marii Pabich w K35, 🥈Jana Sztranka w M18 i 🥈Tomasza Tkaczuka w M40. Brązowy medal zaś wywalczyła 🥉Kaja Młynarczyk w kategorii K16.
Ponadto dyplomy i miejsca w TOP 6 wywalczyły nasze “szesnastki” – Marika Kozuń była szósta, Oskar Wesołowski czwarty, a startujący na najdłuższym dystansie 27 kilometrów w kategorii seniorskiej Mariusz Pabich zajął miejsce tuż za podium 💪.
Dodatkowo na podium zawodów towarzyszących również zameldowali się nasi zawodnicy: Adam Gąsiorowski, Tomasz Pabich i Hania Pabich 🙂
Serdeczne gratulacje dla medalistów i wszystkich, którym udało się ukończyć te najbardziej wymagające zawody.

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej