Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K 0.0km 0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Wojczyk Zofia UKS Orientuś Łódź E75 12.13 + 0.00
2.Redzynia Zofia UKS Azymut Pabianice E71 13.00 + 0.47
3.Pabich Hanna UKS Azymut Pabianice E71 14.03 + 1.50
4.Lorenc Sara UKS Azymut Pabianice E71 14.59 + 2.46
5.Rawecka Hania UKS Orientuś Łódź E75 15.12 + 2.59
6.Bek Pola Rodzinna Grupa Rower RGR 15.13 + 3.00
7.Kowalczyk Kalina UKS Azymut Pabianice E71 15.29 + 3.16
8.Saganowska Kinga MKS Metalowiec Łódź E17 17.02 + 4.49
9.Rawecka Marta UKS Orientuś Łódź E75 18.39 + 6.26
10.Kantecka Katarzyna Indywidualnie IND 25.52 + 13.39
11.Bińczyk Ola Indywidualnie IND 25.54 + 13.41
12.Mazur Marta UKS Azymut Pabianice E71 51.29 + 39.16
Śmigielska Martyna MKS Metalowiec Łódź E17 DNF
Śmigielska Weronika MKS Metalowiec Łódź E17 DNF
Agnieszka Rzeńca Marta WojnarIndywidualnie IND DNF
Łeń Agnieszka Grupa Rembusie REM DNF
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M 0.0km 0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Krawczyk Piotr UKS Azymut Pabianice E71 12.28 + 0.00
2.Gołacki Piotr UKS Orientuś Łódź E75 14.49 + 2.21
3.Łubisz Łukasz MKS Metalowiec Łódź E17 15.31 + 3.03
4.Karpiński Szymon UKS Orientuś Łódź E75 16.18 + 3.50
5.Bujała Hubert UKS Orientuś Łódź E75 19.23 + 6.55
6.Magdziarz-Dyło Jan UKS Orientuś Łódź E75 20.19 + 7.51
7.Staniaszek Michał UKS Orientuś Łódź E75 36.42 + 24.14
Nolbert Adam Grupa Rembusie REM DNF
Olkusz Krzysztof Grupa Rembusie REM DNF
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K 0.0km 0m 22k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Gielec Zuzia UKS Orientuś Łódź E75 16.28 + 0.00
2.Doreń Wiktoria UKS Orientuś Łódź E75 17.58 + 1.30
3.Ewiak-Paszyńska Alicja UKS Orientuś Łódź E75 18.45 + 2.17
4.Gielec Julia UKS Orientuś Łódź E75 21.36 + 5.08
5.Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice E71 21.51 + 5.23
6.Grzymkiewicz Liliana UKS Orientuś Łódź E75 21.55 + 5.27
7.Nikitczenko Natasza UKS Orientuś Łódź E75 23.39 + 7.11
8.Komsa Małgorzata UKS Orientuś Łódź E75 25.59 + 9.31
9.Ciupa Monika UKS Orientuś Łódź E75 29.58 + 13.30
10.Witkowska Natalia Indywidualnie IND 31.31 + 15.03
Podzińska Weronika WKS Śląsk Wrocław D95 NKl
Ewiak Natalia UKS Orientuś Łódź E75 DNF
Nowak Magdalena UKS Orientuś Łódź E75 DNF
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M 0.0km 0m 22k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Rzeńca Piotr UKS Orientuś Łódź E75 12.21 + 0.00
2.Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice E71 13.46 + 1.25
3.Paszyński Piotr UKS Orientuś Łódź E75 15.01 + 2.40
4.Nowak Michał UKS Orientuś Łódź E75 15.19 + 2.58
5.Chmielecki Piotr UKS Orientuś Łódź E75 15.47 + 3.26
6.Ledzion Grzegorz UKS Orientuś Łódź E75 15.50 + 3.29
7.Gąsiorowski Adam UKS Azymut Pabianice E71 16.01 + 3.40
8.Pabich Tomasz UKS Azymut Pabianice E71 16.12 + 3.51
9.Kulesza Igor UKS Orientuś Łódź E75 16.20 + 3.59
10.Zuchmański Przemysław UKS Orientuś Łódź E75 16.25 + 4.04
11.Ledzion Piotr UKS Orientuś Łódź E75 16.46 + 4.25
12.Kunikowski Tomasz 1bkpow 1BK 16.54 + 4.33
13.Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice E71 17.21 + 5.00
14.Siudek Konrad UKS Orientuś Łódź E75 17.45 + 5.24
15.Nowak Paweł UKS Orientuś Łódź E75 18.15 + 5.54
16.Wdowiak Robert Rodzinna Grupa Rower RGR 18.19 + 5.58
17.Trepczyński Jarosław UKS Orientuś Łódź E75 18.38 + 6.17
18.Bek Michał Rodzinna Grupa Rower RGR 19.08 + 6.47
19.Słomczyński Robert UKS Orientuś Łódź E75 19.21 + 7.00
20.Wojczyk Sebastian UKS Orientuś Łódź E75 19.44 + 7.23
21.Sztranek Paweł UKS Azymut Pabianice E71 20.24 + 8.03
22.Wojnar Paweł Indywidualnie IND 22.03 + 9.42
23.Lisiak Paweł UKS Orientuś Łódź E75 23.28 + 11.07
24.Michalak Marcin Indywidualnie IND 24.19 + 11.58
25.Bartos Maciej UKS Orientuś Łódź E75 25.35 + 13.14
26.Gielec Artur UKS Orientuś Łódź E75 26.09 + 13.48
27.Batliński Bartłomiej UKS Orientuś Łódź E75 26.42 + 14.21
Fastyn Marcin MKS Metalowiec Łódź E17 NKl
Słomczyński Ignacy UKS Orientuś Łódź E75 NKl
Bartos Zbigniew UKS Orientuś Łódź E75 NKl
Raczyński Bogusz Rodzinna Grupa Rower RGR NKl
Muśkiewicz Adam 1bkpow 1BK DNF
Nowak Kevin 1bkpow 1BK DNF
Omer Wiktor 1bkpow 1BK DNF
Sternicki Dawid 1bkpow 1BK DNF
Końcowe wyniki zawodów: Rodz 0.0km 0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Roethel Roma UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 13.51
2.Forysiak Andrzej Rodzinna Grupa Rower RGR 0b.PK 14.00
3.Witkowska Agata Indywidualnie IND 0b.PK 15.08
4.Bek Olek Rodzinna Grupa Rower RGR 0b.PK 16.02
5.Janczak Jagoda Indywidualnie IND 0b.PK 16.12
6.Błoch Andrzej i Krzyś Indywidualnie IND 0b.PK 16.41
7.Kaliński Szymon i Piotr Indywidualnie IND 0b.PK 17.59
8.Kowalczyk Lila UKS Azymut Pabianice E71 0b.PK 18.24
9.Malczewska Katarzyna UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 19.31
10.Klara Paszyńska UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 19.54
11.Paszyński Wojciech UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 20.08
12.Dąbrowski Piotr i Ola Indywidualnie IND 0b.PK 20.35
13.Moros-Gołacka Katarzyna UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 21.45
14.Ciupa Tusiek UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 22.34
15.Wojczyk Agata UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 22.36
16.Siudek Piotr UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 22.38
17.Prasal Konrad Indywidualnie IND 0b.PK 24.31
18.Roethel Klara UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 25.08
19.Dominiak Beniamin Rodzinna Grupa Rower RGR 0b.PK 25.49
20.Głowacki Julian Indywidualnie IND 0b.PK 28.38
21.Wolscy Kuba, Angelika MKS Metalowiec Łódź E17 0b.PK 29.01
22.Karpiński Krzysztof UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 31.35
23.Komsa Ola UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 32.51
24.Mielczarek Blanka Indywidualnie IND 0b.PK 32.55
25.Komsa Piotruś UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 33.10
26.Jaros Abigail UKS Azymut Pabianice E71 0b.PK 33.53
27.Chmielecka Zofia UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 34.57
28.Mazur Matylda UKS Azymut Pabianice E71 0b.PK 48.56
Olszyńska Hanna Indywidualnie IND NKl
Urbaniak Martyna UKS Orientuś Łódź E75 NKl
Paczuszka Paulina Indywidualnie IND NKl
Kaczorowska Kalina Rodzinna Grupa Rower RGR NKl
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K 0.0km 0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Komorowska Marta UKS Orientuś Łódź E75 17.25 + 0.00
2.Rawecka Zosia UKS Orientuś Łódź E75 17.56 + 0.31
3.Młynarczyk Kaja UKS Azymut Pabianice E71 18.11 + 0.46
4.Kozuń Marika UKS Azymut Pabianice E71 18.56 + 1.31
5.Wojczyk Marta UKS Orientuś Łódź E75 19.23 + 1.58
6.Siudek Julia UKS Orientuś Łódź E75 21.03 + 3.38
7.Siudek Agnieszka UKS Orientuś Łódź E75 21.32 + 4.07
8.Nowak Hanna UKS Orientuś Łódź E75 21.58 + 4.33
9.Parafiniuk Hanna MKS Metalowiec Łódź E17 23.45 + 6.20
10.Sztranek Iwona UKS Azymut Pabianice E71 24.38 + 7.13
11.Młynarczyk Julia UKS Orientuś Łódź E75 25.15 + 7.50
12.Wojtczak-Luter Anna MKS Metalowiec Łódź E17 26.30 + 9.05
13.Krochmal Małgorzata KU AZS WAT Warszawa W89 28.26 + 11.01
14.Bąk Anna Rodzinna Grupa Rower RGR 29.15 + 11.50
15.Ziółkowska Nina MKS Metalowiec Łódź E17 31.16 + 13.51
16.Saganowska Aleksandra MKS Metalowiec Łódź E17 32.07 + 14.42
17.Lisiak Elżbieta UKS Orientuś Łódź E75 43.22 + 25.57
Milczarek Oliwia Indywidualnie IND NKl
Morawska Małgorzata UKS Orientuś Łódź E75 DNF
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M 0.0km 0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Wesołowski Oskar UKS Azymut Pabianice E71 14.20 + 0.00
2.Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice E71 14.55 + 0.35
3.Sieroń Karol UKS Azymut Pabianice E71 15.00 + 0.40
4.Rzeńca Tomasz UKS Orientuś Łódź E75 15.22 + 1.02
5.Ciupa Janek UKS Orientuś Łódź E75 18.44 + 4.24
6.Grzymkiewicz Mateusz UKS Orientuś Łódź E75 19.37 + 5.17
7.Rzeńca Piotr UKS Orientuś Łódź E75 19.41 + 5.21
8.Krochmal Grzegorz KU AZS WAT Warszawa W89 21.34 + 7.14
9.Trepczyński Franciszek UKS Orientuś Łódź E75 21.46 + 7.26
10.Deszcz Stanisław MKS Metalowiec Łódź E17 21.57 + 7.37
11.Ziółkiewicz Jan UKS Orientuś Łódź E75 21.58 + 7.38
12.Bartos Ryszard UKS Orientuś Łódź E75 24.20 + 10.00
13.Trzeciak Antoni UKS Orientuś Łódź E75 24.44 + 10.24
14.Kielnierowski Paweł UKS Azymut Pabianice E71 25.04 + 10.44
15.Witkowski Zbigniew Indywidualnie IND 25.52 + 11.32
16.Batliński Ignacy UKS Orientuś Łódź E75 27.32 + 13.12
17.Siudek Krzysztof UKS Orientuś Łódź E75 28.55 + 14.35
18.Smoliński Paweł UKS Orientuś Łódź E75 29.22 + 15.02
19.Paszyński Józef UKS Orientuś Łódź E75 31.18 + 16.58
20.Lisiak Adam UKS Orientuś Łódź E75 33.53 + 19.33
21.Mazurek Krzysztof MKS Metalowiec Łódź E17 42.39 + 28.19
Kielnerowski Wojciech UKS Azymut Pabianice E71 NKl
Horoszkiewicz Adrian UKS Orientuś Łódź E75 NKl
Słomczyński Filip UKS Orientuś Łódź E75 NKl
Ziółkiewicz Krzysztof UKS Orientuś Łódź E75 NKl
Dodaj komentarz