Bieg na Orientację

Pracowity weekend ;)

Weekend 20-21.03 okazał się bardzo pracowity dla naszych zawodników, który walczyli aż na trzech frontach 🙂
Najliczniejsza reprezentacja wzięła udział w Mistrzostwach Małopolski w Średniodystansowym i Klasycznym biegu na orientację. Aż 12 zawodników zajęło miejsca na podium, z czego niektórzy dwukrotnie zameldowali się na najwyższym stopniu, a byli to: 🥇🥇Kuba Wiśniewski w M14, 🥇🥇Oskar Wesołowski w M16 i 🥇🥇Mariusz Pabich w męskiej elicie 💪.
W biegu średnim pierwsze miejsce wywalczyła też 🥇Sara Lorenc w K10, drugie 🥈Maria Pabich w K18+, 🥈Katarzyna Konc w K35 i 🥈Tomasz Pabich w M35, a trzecie 🥉Adam Wiśniewski w M12.
W biegu klasycznym najlepiej spisała się 🥇Hania Pabich w K10 i jej tata 🥇Tomasz Pabich, drugie miejsce zajęły 🥈Sara Lorenc, 🥈Maria Pabich i 🥈Katarzyna Konc, trzecie zaś 🥉Łukasz Łubisz w M12, 🥉Franciszek Krempiński w M16 i 🥉Jan Sztranek w M18+.
Zawodnicy, którzy nie wyruszyli do Małopolski mieli okazję pościgać się w okolicach Łodzi, a dokładnie w Wiśniowej Górze. Powitanie Wiosny przebiegło w mroźnej aurze, jednak nie przeszkodziło to zawodnikom Azymutu w wywalczeniu czołowych lokat. Najlepiej poradziła sobie 🥇Kalina Kowalczyk, która zwyciężyła w kategorii K12. 🥈Łukasz Gryzio był drugi w M21, natomiast 🥈Michał Łubis drugi w M35.