Końcowe wyniki zawodów: K12 2.2km 0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Kowalczyk Kalina UKS Azymut Pabianice E7104171 26.26 + 0.00
2.Wojczyk Zofia UKS Orientuś Łódź E7505025 31.12 + 4.46
3.Pakulska Natalia BKS Wataha Warszawa W1104924 34.02 + 7.36
4.Saganowska Kinga MKS Metalowiec Łódź E1705054 34.16 + 7.50
5.Rawecka Hanna UKS Orientuś Łódź E7505097 38.36 + 12.10
Końcowe wyniki zawodów: K14 3.8km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Rawecka Zofia UKS Orientuś Łódź E7504880 34.55 + 0.00
2.Nowak Hanna UKS Orientuś Łódź E7504870 43.09 + 8.14
3.Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwar W8103573 56.04 + 21.09
4.Milczarek Oliwia UKS Orientuś Łódź E7505023 60.59 + 26.04
5.Redzynia Zofia UKS Azymut Pabianice E7104595 72.13 + 37.18
Śmigielska Martyna MKS Metalowiec Łódź E1704372 NKl
Końcowe wyniki zawodów: K16/18 5.3km 0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Gielec Julia UKS Orientuś Łódź E7503047 49.37 + 0.00
2.Komorowska Marta UKS Orientuś Łódź E7504655 64.32 + 14.55
3.Wojczyk Marta UKS Orientuś Łódź E7504877 69.18 + 19.41
4.Siudek Julia UKS Orientuś Łódź E7504871 75.07 + 25.30
5.Siudek Agnieszka UKS Orientuś Łódź E7504869 96.41 + 47.04
Wierzbicka Karolina MKS Metalowiec Łódź E1704808 NKl
Ziółkowska Nina MKS Metalowiec Łódź E1704707 NKl
Końcowe wyniki zawodów: K21 7.7km 0m 18k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Gielec Zuzanna UKS Orientuś Łódź E7503046 65.42 + 0.00
2.Nikitczenko Natasza UKS Orientuś Łódź E7503250 90.39 + 24.57
3.Świątczak Kinga MKS Metalowiec Łódź E1705124 97.01 + 31.19
Ewiak-Paszyńska Alicja UKS Orientuś Łódź E7500363 NKl
Końcowe wyniki zawodów: K35 5.1km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Pakulska Mieczysława BKS Wataha Warszawa W1104925 48.47 + 0.00
2.Berecz Eva MKS Metalowiec Łódź E1702239 55.29 + 6.42
3.Komsa Małgorzata UKS Orientuś Łódź E7500366 71.32 + 22.45
Końcowe wyniki zawodów: K40 5.1km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Nowak Magdalena UKS Orientuś Łódź E7504876 66.54 + 0.00
2.Ciupa Monika UKS Orientuś Łódź E7504654 81.39 + 14.45
3.Moroz-Gołacka Katarzyna UKS Orientuś Łódź E7505274 81.57 + 15.03
4.Słomczyńska Ewa UKS Orientuś Łódź E7505288 143.39 + 76.45
Końcowe wyniki zawodów: K45+ 4.2km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Deredos Nina UKS Orientuś Łódź E7503248 69.59 + 0.00
2.Saganowska Aleksandra MKS Metalowiec Łódź E1705127 74.47 + 4.48
Wojtczak- Luter Anna MKS Metalowiec Łódź E1703220 DNF
Końcowe wyniki zawodów: KM10R 2.0km 0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Paszyńska Klara UKS Orientuś Łódź E7505287 0b.PK 37.53
2.Malczewska Katarzyna UKS Orientuś Łódź E7505099 0b.PK 50.52
3.Ciupa Wojciech UKS Orientuś Łódź E7505267 0b.PK 56.21
4.Trepczyńska Hanna UKS Orientuś Łódź E7505286 0b.PK 57.25
Bek Olek Rodzinna Grupa Rower RGR NKl
Końcowe wyniki zawodów: M12 2.2km 0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Trepczyński Franciszek UKS Orientuś Łódź E7504220 21.24 + 0.00
2.Bartos Ryszard UKS Orientuś Łódź E7504217 25.28 + 4.04
3.Siudek Krzysztof UKS Orientuś Łódź E7504874 30.24 + 9.00
4.Bujała Hubert UKS Orientuś Łódź E7505098 33.34 + 12.10
5.Madzierz Dyło Jan UKS Orientuś Łódź E7504656 45.32 + 24.08
Smoliński Paweł UKS Orientuś Łódź E7504775 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M14 4.2km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Rzeńca Tomasz UKS Orientuś Łódź E7503712 34.13 + 0.00
2.Ciupa Jan UKS Orientuś Łódź E7503926 38.47 + 4.34
3.Grzymkiewicz Mateusz UKS Orientuś Łódź E7504878 50.38 + 16.25
4.Trzeciak Antoni UKS Orientuś Łódź E7505024 54.00 + 19.47
5.Krawczyk Piotr UKS Azymut Pabianice E7104606 56.10 + 21.57
6.Ziółkiewicz Jan UKS Orientuś Łódź E7503932 56.50 + 22.37
7.Batliński Ignacy UKS Orientuś Łódź E7505269 65.44 + 31.31
8.Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź E7503711 78.27 + 44.14
9.Tomaszewski Aleks MKS Metalowiec Łódź E1705050 112.00 + 77.47
Gołacki Piotr UKS Orientuś Łódź E7505268 NKl
Lendzioszek Roman BKS Wataha Warszawa W1104944 NKl
Słomczyński Filip UKS Orientuś Łódź E7503765 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M16/18 5.9km 0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwar W8103296 47.53 + 0.00
2.Batliński Bartłomiej UKS Orientuś Łódź E7505270 92.48 + 44.55
Kowalczyk Mateusz MKS Metalowiec Łódź E1704328 NKl
Kulesza Igor UKS Orientuś Łódź E7504098 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M21 8.2km 0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Paszyński Piotr UKS Orientuś Łódź E7500423 49.22 + 0.00
2.Gryzio Łukasz UKS Azymut Pabianice E7100336 52.25 + 3.03
3.Chmielecki Piotr UKS Orientuś Łódź E7500369 58.10 + 8.48
4.Charuba Łukasz UKS Orientuś Łódź E7500402 58.33 + 9.11
5.Bartos Zbigniew UKS Orientuś Łódź E7502127 60.34 + 11.12
6.Kunikowski Tomasz MKS Metalowiec Łódź E1705130 61.24 + 12.02
7.Słomczyński Ignacy UKS Orientuś Łódź E7502837 61.36 + 12.14
8.Nowak Michał UKS Orientuś Łódź E7503929 65.53 + 16.31
9.Suliga Filip MKS Metalowiec Łódź E1705121 78.51 + 29.29
10.Żegota Maciej MKS Metalowiec Łódź E1705129 83.24 + 34.02
11.Deredos Bruno UKS Orientuś Łódź E7502839 84.36 + 35.14
12.Gralka Mateusz MKS Metalowiec Łódź E1705143 96.46 + 47.24
Horoszkiewicz Adrian UKS Orientuś Łódź E7505285 NKl
Nowak Kevin MKS Metalowiec Łódź E1705125 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35 6.9km 0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Łącki Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar W8101673 49.29 + 0.00
2.Łubis Michał UKS Azymut Pabianice E7102657 54.37 + 5.08
3.Lendzioszek Michał BKS Wataha Warszawa W1104945 86.03 + 36.34
4.Marcin Fastyn MKS Metalowiec Łódź E1703547 111.55 + 62.26
5.Krawczyk Marcin UKS Azymut Pabianice E7105233 137.52 + 88.23
Piotrowski Jarosław MKS Metalowiec Łódź E1705126 NKl
Końcowe wyniki zawodów: M40 6.9km 0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Nowak Paweł UKS Orientuś Łódź E7503930 67.21 + 0.00
2.Wojczyk Sebastian UKS Orientuś Łódź E7505272 67.58 + 0.37
3.Siudek Konrad UKS Orientuś Łódź E7504873 69.47 + 2.26
4.Bek Michał Indywidualnie IND04818 73.57 + 6.36
5.Ciupa Marcin UKS Orientuś Łódź E7503927 85.35 + 18.14
Tomecki Tomasz MKS Metalowiec Łódź E1705122 NKl
Mielnik Łukasz Indywidualnie IND04756 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M45 6.5km 0m 19k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Wdowiak Robert Rodzinna Grupa Rower RGR05291 63.49 + 0.00
2.Słomczyński Robert UKS Orientuś Łódź E7503001 68.00 + 4.11
3.Bartos Maciej UKS Orientuś Łódź E7504218 76.52 + 13.03
4.Gielec Artur UKS Orientuś Łódź E7505271 80.55 + 17.06
Końcowe wyniki zawodów: M50 5.9km 0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Ledzion Grzegorz UKS Orientuś Łódź E7504657 59.41 + 0.00
2.Deszcz Stanisław MKS Metalowiec Łódź E1702638 100.30 + 40.49
Końcowe wyniki zawodów: M55 5.9km 0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź E7503294 58.08 + 0.00
2.Ziółkiewicz Krzysztof UKS Orientuś Łódź E7503986 61.20 + 3.12
3.Deredos Andrzej UKS Orientuś Łódź E7503247 71.52 + 13.44
Końcowe wyniki zawodów: M60+ 4.2km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Paszyński Józef UKS Orientuś Łódź E7500383 67.20 + 0.00
Dodaj komentarz