Wyniki 2020

Łódź Park Tour 3.12.2020

Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.7km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Śmigielska Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E17            12.43  +      0.00
  2.Wojczyk Zofia            UKS Orientuś Łódź    E75            14.52  +      2.09
  3.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71            15.23  +      2.40
  4.Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E17            17.20  +      4.37
  5.Rawecka Hanna            UKS Orientuś Łódź    E75            17.33  +      4.50
  6.Łeń Agnieszka            Rembusie             REM            18.07  +      5.24
  7.Bek Pola                 Rodzinna Grupa Rower RGR            18.37  +      5.54
  8.Lorenc Sara              UKS Azymut Pabianice E71            24.08  +     11.25
  9.Hałka Beata              Indywidualnie        IND            38.33  +     25.50
 10.Hałka Aleksandra         Indywidualnie        IND            56.52  +     44.09
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.7km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            12.20  +      0.00
  2.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            14.25  +      2.05
  3.Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E71            17.06  +      4.46
  4.Nolbert Adam             Rembusie             REM            18.05  +      5.45
  5.Siudek Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E75            21.04  +      8.44
  6.Kopczyński Tomasz        Indywidualnie        IND            57.50  +     45.30
    Bujała Hubert            UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Horoszkiewicz Adrian     UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      2.9km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            18.00  +      0.00
  2.Podzińska Weronika       Indywidualnie        IND            18.19  +      0.19
  3.Ewiak-Paszyńska Alicja   UKS Orientuś Łódź    E75            18.27  +      0.27
  4.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            19.44  +      1.44
  5.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            20.22  +      2.22
  5.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            20.22  +      2.22
  7.Roethel Alicja           UKS Orientuś Łódź    E75            21.20  +      3.20
  8.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            22.32  +      4.32
  9.Grzymkiewicz Liliana     UKS Orientuś Łódź    E75            23.23  +      5.23
 10.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            23.39  +      5.39
 11.Bąkowska Dominika        PKO Harpagan Gdańsk  G11            25.19  +      7.19
 12.Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75            25.30  +      7.30
 13.Ciupa Monika             UKS Orientuś Łódź    E75            32.18  +     14.18
    Gielec Zuzanna           UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Dominiak Katarzyna       Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      2.9km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            14.34  +      0.00
  2.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            15.05  +      0.31
  3.Kulesza Igor             UKS Orientuś Łódź    E75            16.08  +      1.34
  4.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            16.34  +      2.00
  5.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            16.46  +      2.12
  6.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75            17.15  +      2.41
  7.Łucki Dawid              1bkpow               1BK            17.16  +      2.42
  8.Kunikowski Tomasz        1bkpow               1BK            17.17  +      2.43
  8.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            17.17  +      2.43
 10.Nowak Kevin              1bkpow               1BK            17.35  +      3.01
 11.Raczyński Bogusz         Rodzinna Grupa Rower RGR            18.53  +      4.19
 12.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            18.57  +      4.23
 13.Siudek Konrad            UKS Orientuś Łódź    E75            19.00  +      4.26
 14.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            19.14  +      4.40
 15.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            19.33  +      4.59
 16.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            20.07  +      5.33
 17.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            20.23  +      5.49
 18.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            20.50  +      6.16
 19.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            21.11  +      6.37
 20.Wojczyk Sebastian        UKS Orientuś Łódź    E75            22.06  +      7.32
 21.Tomecki Tomasz           1bkpow               1BK            22.27  +      7.53
 22.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            22.43  +      8.09
 23.Góraj Mariusz            InO Skróty Radom     INO            23.11  +      8.37
 24.Gielec Artur             UKS Orientuś Łódź    E75            23.23  +      8.49
 25.Prasal Konrad            Indywidualnie        IND            24.10  +      9.36
 26.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            24.28  +      9.54
 27.Dudek Michał             Rodzinna Grupa Rower RGR            24.29  +      9.55
 28.Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75            24.38  +     10.04
 29.Rozwadowski Paweł        InO Stowarzysze      INR            24.44  +     10.10
 30.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Łódź  E17            25.28  +     10.54
 31.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            26.09  +     11.35
 32.Wojnar Paweł             Indywidualnie        IND            28.05  +     13.31
 33.Pawlikowski Piotr        Indywidualnie        IND            40.36  +     26.02
    Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Żegota Maciej            1bkpow               1BK        NKl               
    Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Pawlak Sebastian         Indywidualnie        IND        DNF               
    Krochmal Adam            UNTS Warszawa        W87        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.7km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Siudek Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 14.56         
  2.Roethel Roma             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 15.16         
  3.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 17.10         
  4.Głowacka Maria           Indywidualnie        IND        0b.PK 20.04         
  5.Fedzin Adam, Alicja      Indywidualnie        IND        0b.PK 21.03         
  6.Ciupa Tusiek             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 21.41         
  7.Trepczyńska Hania        UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 21.44         
  8.Cesarz Ala               Indywidualnie        IND        0b.PK 23.09         
  9.Fedzin Magda, Maja       Indywidualnie        IND        0b.PK 23.32         
 10.Zalega Hanna             MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 24.10         
 11.Witkowska Agata          Indywidualnie        IND        0b.PK 25.58         
 12.Dominiak Beniamin        Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 27.37         
 13.Brzujszczak Kornelia     UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 27.58         
 14.Paszynska Klara          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 28.02         
 15.Paszynski Wojciech       UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 28.04         
 16.Śmigielski Artur         MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 29.35         
    Beata Bojanowska Lila WiśniewskaUKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Lisiecka Natalia         UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      2.6km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E71            16.50  +      0.00
  2.Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E71            16.58  +      0.08
  3.Rawecka Zosia            UKS Orientuś Łódź    E75            17.57  +      1.07
  4.Janiak Magdalena         UKS Azymut Pabianice E71            18.24  +      1.34
  5.Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E71            18.27  +      1.37
  6.Siudek Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            21.26  +      4.36
  7.Nowak Hanna              UKS Orientuś Łódź    E75            21.33  +      4.43
  8.Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E75            22.17  +      5.27
  9.Siudek Agnieszka         UKS Orientuś Łódź    E75            22.20  +      5.30
 10.Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec Łódź  E17            22.27  +      5.37
 11.Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E71            22.43  +      5.53
 12.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            23.24  +      6.34
 13.Wojczyk Marta            UKS Orientuś Łódź    E75            24.03  +      7.13
 14.Młynarczyk Julia         UKS Orientuś Łódź    E75            24.59  +      8.09
 15.Ziółkowska Nina          MKS Metalowiec Łódź  E17            30.07  +     13.17
 16.Moros-Gołacka Katarzyna  Indywidualnie        IND            30.37  +     13.47
 17.Gielec Malgorzata        UKS Orientuś Łódź    E75            32.13  +     15.23
 18.Lisiak Elżbieta          UKS Orientuś Łódź    E75            41.56  +     25.06
    Parafiniuk Hania         MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Bąk Anna                 Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      2.6km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71            14.49  +      0.00
  2.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75            15.23  +      0.34
  3.Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E71            15.33  +      0.44
  4.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            16.00  +      1.11
  5.Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E71            16.05  +      1.16
  6.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71            16.20  +      1.31
  7.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71            17.02  +      2.13
  8.Trzeciak Antoni          UKS Orientuś Łódź    E75            17.18  +      2.29
  9.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            17.20  +      2.31
 10.Kielnerowski Wojciech    UKS Azymut Pabianice E71            18.02  +      3.13
 11.Grzymkiewicz Mateusz     UKS Orientuś Łódź    E75            18.22  +      3.33
 12.Ciupa Jasiek             UKS Orientuś Łódź    E75            18.45  +      3.56
 13.Krawczyk Marcin          UKS Azymut Pabianice E71            19.39  +      4.50
 14.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            20.13  +      5.24
 15.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            21.26  +      6.37
 16.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17            21.27  +      6.38
 17.Kielnerowski Paweł       UKS Azymut Pabianice E71            23.23  +      8.34
 18.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            23.50  +      9.01
 19.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75            24.09  +      9.20
 20.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75            26.28  +     11.39
 21.Prosiecki Emil           Indywidualnie        IND            26.39  +     11.50
 22.Jałowiecki Adrian        Indywidualnie        IND            26.44  +     11.55
    Dudek Filip              Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
    Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Smoliński Paweł          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej