Wyniki 2020

Łódź Park Tour 27.08.2020

Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.3km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Bąk Anna                 Rodzinna Grupa Rower RGR            12.14  +      0.00
  2.Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E71            15.04  +      2.50
  3.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71            17.03  +      4.49
  4.Rawecka Hania            UKS Orientuś Łódź    E75            18.19  +      6.05
    Kasałka Monika           UKS Arkady Raszków   P35        NKl               
    Greszkiewicz Magdalena   UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.3km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            10.20  +      0.00
  2.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            11.00  +      0.40
  3.Możejko Dawid            Dzik Komando         DZI            11.55  +      1.35
  4.Karasiński Konrad        Rodzinna Grupa Rower RGR            12.24  +      2.04
  5.Siudek Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E75            14.26  +      4.06
  6.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75            14.31  +      4.11
  7.Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E71            17.04  +      6.44
  8.Karpiński Szymon         UKS Orientuś Łódź    E75            17.41  +      7.21
  9.Smoliński Paweł          UKS Orientuś Łódź    E75            21.59  +     11.39
 10.Michalak Michał          Rodzinna Grupa Rower RGR            25.04  +     14.44
 11.Kuśmierek Patrycja i WojciechIndywidualnie        IND            26.03  +     15.43
 12.Bujała Hubert            UKS Orientuś Łódź    E75            31.28  +     21.08
 13.Magdziarz-Dyło Jan       UKS Orientuś Łódź    E75            36.13  +     25.53
 14.Horoszkiewicz Adrian     UKS Orientuś Łódź    E75            52.02  +     41.42
    Gębicki Dawid            Indywidualnie        IND        DNF               
    Zjawiński Krzysztof      Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      2.4km    0m 21k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cych Agnieszka           WKS Śląsk Wrocław    D95            16.27  +      0.00
  2.Ewiak Natalia            UKS Orientuś Łódź    E75            18.12  +      1.45
  3.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            18.53  +      2.26
  4.Filipowska Ola           UKS Orientuś Łódź    E75            19.30  +      3.03
  5.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            20.07  +      3.40
  6.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            20.17  +      3.50
  7.Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75            23.56  +      7.29
  8.Uciechowska Amelia       UKS Arkady Raszków   P35            24.29  +      8.02
  9.Przygoda Klaudia         UKS Arkady Raszków   P35            26.57  +     10.30
 10.Spułtowska Joanna        Indywidualnie        IND            59.56  +     43.29
    Ewiak-Paszyńska Alicja   UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Nowek Magdalena          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      2.4km    0m 21k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            14.04  +      0.00
  2.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            14.48  +      0.44
  3.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            15.40  +      1.36
  4.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            16.16  +      2.12
  5.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            16.39  +      2.35
  6.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75            17.01  +      2.57
  7.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            17.10  +      3.06
  8.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71            17.11  +      3.07
  8.Kulesza Igor             UKS Orientuś Łódź    E75            17.11  +      3.07
 10.Michalak Hubert          UKS Arkady Raszków   P35            17.22  +      3.18
 11.Zajączkowski Mikołaj     UKS Orientuś Łódź    E75            18.47  +      4.43
 12.Fijałkowscy Weronika i MateuszMKS Metalowiec Łódź  E17            18.53  +      4.49
 13.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            19.04  +      5.00
 14.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            19.06  +      5.02
 15.Siudek Konrad            UKS Orientuś Łódź    E75            19.09  +      5.05
 16.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            19.56  +      5.52
 17.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            21.23  +      7.19
 18.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            22.38  +      8.34
 19.Gielec Artur             UKS Orientuś Łódź    E75            22.54  +      8.50
 20.Krochmal Adam            UNTS Warszawa        W87            24.35  +     10.31
 21.Góraj Mariusz            Indywidualnie        IND            24.53  +     10.49
 22.Chmura Jarosław          UKS Arkady Raszków   P35            27.05  +     13.01
 23.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17            28.32  +     14.28
 24.Spułtowski Paweł         Indywidualnie        IND            33.01  +     18.57
 25.Pawlak Sebastian         Indywidualnie        IND            37.18  +     23.14
    Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.3km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paszyńska Klara          UKS Orientuś Łódź    E75            17.09  +      0.00
  2.Paszyński Wojciech       UKS Orientuś Łódź    E75            17.12  +      0.03
  3.Komsa Ola                UKS Orientuś Łódź    E75            20.28  +      3.19
  4.Komsa Piotruś            UKS Orientuś Łódź    E75            20.32  +      3.23
  5.Ciupa Wojtek             UKS Orientuś Łódź    E75            21.20  +      4.11
  6.Trepczyńska Hania        UKS Orientuś Łódź    E75            21.54  +      4.45
  7.Głowacka Maria           Indywidualnie        IND            22.51  +      5.42
  8.Michalak Nataniel        UKS Orientuś Łódź    E75            24.12  +      7.03
  9.Siudek Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75            25.47  +      8.38
 10.Charuba Maria            UKS Orientuś Łódź    E75            25.57  +      8.48
 11.Sokołowicz Marianka      Indywidualnie        IND            27.24  +     10.15
 12.Witkowska Agata          SP 202               202            28.38  +     11.29
 13.Karpiński Krzysztof      UKS Orientuś Łódź    E75            31.26  +     14.17
 14.Szwajkowska Zuzanna      Indywidualnie        IND            47.01  +     29.52
 15.Szwajkowska Karolina     Indywidualnie        IND            49.27  +     32.18
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      2.0km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E71            12.52  +      0.00
  2.Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E75            14.21  +      1.29
  3.Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E71            15.01  +      2.09
  4.Rawecka Zosia            UKS Orientuś Łódź    E75            15.39  +      2.47
  5.Janiak Magdalena         UKS Azymut Pabianice E71            16.32  +      3.40
  6.Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E71            16.37  +      3.45
  7.Wojczyk Marta            UKS Orientuś Łódź    E75            19.43  +      6.51
  8.Młynarczyk Julia         UKS Orientuś Łódź    E75            19.49  +      6.57
  9.Nowak Hanna              UKS Orientuś Łódź    E75            19.58  +      7.06
 10.Siudek Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            20.18  +      7.26
 11.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            20.45  +      7.53
 12.Wiktorska Andżelika      1 Bkpow              BKP            20.53  +      8.01
 13.Żurawik Magdalena        1 Bkpow              BKP            21.06  +      8.14
 14.Siudek Agnieszka         UKS Orientuś Łódź    E75            21.40  +      8.48
 15.Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec Łódź  E17            22.16  +      9.24
 16.Stefańska Agnieszka      UKS Arkady Raszków   P35            22.32  +      9.40
 17.Kasałka Eryka            UKS Arkady Raszków   P35            25.19  +     12.27
 18.Kmiecińska Agata         UKS Arkady Raszków   P35            25.31  +     12.39
 19.Gromada Monika           UKS Arkady Raszków   P35            27.13  +     14.21
 20.Uciechowska Oliwia       UKS Arkady Raszków   P35            28.29  +     15.37
 21.Lisiak Elżbieta          UKS Orientuś Łódź    E75            30.13  +     17.21
 22.Świtała Nikola           UKS Arkady Raszków   P35            30.35  +     17.43
 23.Gielec Małgorzata        UKS Orientuś Łódź    E75            31.23  +     18.31
 24.Kaźmierczak Amelia       UKS Arkady Raszków   P35            34.25  +     21.33
 25.Orlik Paulina            Indywidualnie        IND            34.44  +     21.52
    Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Student Karolina         Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      2.0km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Tomek             UKS Orientuś Łódź    E75            11.02  +      0.00
  2.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            11.50  +      0.48
  3.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            11.53  +      0.51
  4.Nowak Kevin              1 Bkpow              BKP            12.17  +      1.15
  5.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            12.45  +      1.43
  6.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71            12.53  +      1.51
  7.Duda Seweryn             1 Bkpow              BKP            13.29  +      2.27
  8.Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E71            13.51  +      2.49
  9.Żegota Maciej            1 Bkpow              BKP            14.13  +      3.11
 10.Suliga Filip             1 Bkpow              BKP            14.16  +      3.14
 11.Stemborowski Bartłomiej  Indywidualnie        IND            14.25  +      3.23
 12.Łucki Dawid              1 Bkpow              BKP            14.50  +      3.48
 13.Woźniak Sebastian        UKS Orientuś Łódź    E75            16.08  +      5.06
 14.Kunikowski Tomasz        1 Bkpow              BKP            16.12  +      5.10
 15.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71            16.30  +      5.28
 16.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            16.46  +      5.44
 17.Dutkowski Adam           UKS Arkady Raszków   P35            18.10  +      7.08
 18.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71            18.11  +      7.09
 19.Tomecki Tomasz           1 Bkpow              BKP            18.12  +      7.10
 20.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75            18.27  +      7.25
 21.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75            18.52  +      7.50
 22.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            19.48  +      8.46
 23.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            20.37  +      9.35
 24.Krawczyk Marcin          UKS Azymut Pabianice E71            21.20  +     10.18
 25.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75            28.05  +     17.03
 26.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75            28.35  +     17.33
 27.Chmura Patryk            UKS Arkady Raszków   P35            30.18  +     19.16
 28.Bzik Kacper              UKS Arkady Raszków   P35            31.28  +     20.26
 29.Stefański Marek          UKS Arkady Raszków   P35            32.37  +     21.35
    Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej