Wyniki 2020

OrientAkcja 18.07.2020

 

TRASA GIGA
Miejsce open Miejsce w kat. (K/M) Nr Imię i nazwisko Drużyna Miejscowość M/K PK Czas
1
1
15 Sebastian Mański Eventyr Team Żory M 25 07:52:55
16 Krzysiek Mański EventyrTeam Żory M 25 07:52:55
3
3
51 Bartłomiej Bober Harpagan Gdynia M 25 07:54:30
44 Wojciech Hołdakowski . Warszawa M 25 07:54:30
5 5 47 Radosław Walentowski LosMaruderos Skierniewice M 25 07:54:55
6
6
21 Piotr Buciak Team 360° Warszawa M 25 08:10:45
35 Krzysztof Szawdzin Wrocław M 25 08:10:45
8 8 25 Jarosław Wieczorek Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia Wrocław M 25 08:11:10
9 9 41 Piotr Banaszkiewicz Bike Orient / Compass Kraków M 25 08:27:50
10 10 2 Artur Zawadzki ASP Marki M 23 07:59:30
11 11 88 Grzegorz Liszka Trezado BikeTires.pl Tychy M 23 08:00:45
12 12 1 Krzysztof Wiktorowski Łódź M 23 08:13:50
13 13 62 Robert Belica Warszawa M 23 08:19:30
14 14 38 Tomasz Stefański Welocypedy Warszawa M 23 08:21:45
15
15
17 Patryk Dobosz Tarnów Opolski M 22 08:14:55
52 Mariusz Rudnicki Wołów M 22 08:14:55
17
17
37 Cezary Maj PGR Pabianice Tuszyn M 22 08:23:35
32 Arkadiusz Śpionek PTC Pabianice Pabianice M 22 08:23:35
19 19 36 Rafał Helbik Ruda Pabianice Pabianice M 22 08:24:15
20 20 56 Marcin Krasuski OK!Sport Warszawa Warszawa M 21 07:44:25
21 21 20 Piotr Niewęgłowski NaŚcieżce.pl Wiktorów M 21 08:14:25
22
22
29 Tomasz Arkuszewski Łódź M 20 08:10:40
28 Łukasz Sompoliński Łódź M 20 08:10:40
24 24 18 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza M 20 08:12:50
25
25
49 Wojciech Kapustka ArsBona Rogoźna M 20 08:23:25
48 Seweryn Kucharczyk Arsbona Rybnik M 20 08:23:25
27 27 54 Jarek Adamczyk Zbieranina z Niesięcina Konstantynów Łódzki M 20 08:29:35
28 28 61 Andrzej Jacak IT Orient Łódź M 19 08:21:40
29 29 14 Grzegorz Rygalski Welocypedy Józefów M 19 08:22:10
30
1 33 Agata Adamczyk Zdezorientowani Niepołomice K 18 08:03:00
30 34 Bartosz Adamczyk Zdezorientowani Niepołomice M 18 08:03:00
32
31
46 Rafał Matera Żabia Wola M 18 08:07:55
45 Marcin Prokop Żabia Wola M 18 08:07:55
11 Krzysztof Rudnicki Warszawa M 18 08:07:55
35 34 26 Tomasz Sójka RKS Fiedorek Lubin M 18 08:28:40
36 35 10 Michał Młynarkiewicz FiM Team Wrocław M 17 07:56:00
37 2 55 Ewa Adamczyk Zbieranina z Niesięcina Konstantynów Łódzki K 17 08:03:30
38 3 22 Małgorzata Czeczott Trail Team Warszawa K 17 08:25:10
39 36 43 Leszek Herman-Iżycki Warszawa M 17 08:34:20 (18PK -1)
40 37 23 Jacek Kostrzewa Tańczący z kompasem Kalisz M 16 08:05:00
41 38 31 Wojciech Pasiecznik Wounded Knee Katowice M 16 08:27:35
42 39 30 Michał Mączka Siemianowice Śląskie M 16 08:27:45
43 40 53 Krzysztof Kowalski Wołów M 16 08:33:10 (17PK -1)
44 41 19 Michał Ścibor-Rylski SPeCe Warszawa M 15 08:04:00
45 42 3 Andrzej Smejda Warszawa M 15 08:05:50
46
43 27 Grzegorz Redo Wspomnienie Dziadka Głowno M 15 08:06:00
4 24 Ewa Urbanik-Redo Wspomnienie Dziadka Głowno K 15 08:06:00
48 44 8 Mateusz Nycz Wataha Łódź M 15 08:14:50
49
45
39 Paweł Mirowski Wataha Łódź M 15 08:15:10
7 Piotr Nycz Wataha Łódź M 15 08:15:10
40 Dawid Wiewiórski Wataha Łódź M 15 08:15:10
42 Piotr Wiewiórski Wataha Łódź M 15 08:15:10
53
5 12 Katarzyna Dominiak Rodzinna Grupa Rowerowa Łódź K 14 08:26:15
49 13 Bogusz Raczyński Rodzinna Grupa Rowerowa Aleksandrów Łódzki M 14 08:26:15
55
50 6 Bartosz Majtczak RWD Głowno M 12 07:42:15
6 5 Karolina Rosińska RWD Głowno K 12 07:42:15
57 51 9 Andrzej Piwakowski Harpagan Gdańsk M 12 08:10:15
58
52
58 Grzegorz Dominik Niedzielna Grupa Rowerowa Bodzechów M 12 08:25:50
59 Krzysztof Hapczyn Niedzielna Grupa Rowerowa Ostrowiec Świętokrzyski M 12 08:25:50
60 Mariusz Szczerbiński Niedzielna Grupa Rowerowa Chmielów M 12 08:25:50
61 55 4 Szymon Gradka GFT Racing Team Łódź M 12 08:40:40 (15PK -3)
TRASA MEGA
Miejsce open Miejsce w kat. (K/M) Nr Imię i nazwisko Drużyna Miejscowość M/K PK Czas
1 1 78 Michał Bedyk IT Orient Łódź M 14 03:47:18
2 2 68 Piotr Zarzycki KTR BikeOrient Łódź M 14 03:54:36
3
1 133 Lidka Hajduk Bez Skorka Oleśnica K 14 04:21:08
3 135 Jacek Hajduk Bez Skorka Oleśnica M 14 04:21:08
5 4 109 Piotr Nowak Gerrappa Legionowo M 14 04:32:01
6
5
134 Rafał Benesz Żółwin M 14 04:49:00
156 Damian Kędziorek DKE Garwolin M 14 04:49:00
8 7 151 Jarosław Jakubowski M 14 04:57:20
9
8
150 Piotr Izydorczyk Bechcice M 14 05:06:00
149 Janusz Kiciński Pajk Orient Team Konstantynów Łódzki M 14 05:06:00
120 Jacek Wojciechowski PAJK Orient Team Łódź M 14 05:06:00
12 11 148 Robert Wesołowski Dobra Polska Cebula Łódź M 14 05:06:40
13 12 152 Przemysław Wojdat M 14 05:08:50
14 13 76 Krzysztof Siemaszko Łódź M 14 05:19:33
15
14 91 Konrad Górszczak Kraków M 14 05:21:35
2 92 Katarzyna Kowalska Kraków K 14 05:21:35
17
15
155 Andrzej Toboła PAJK Orient Team Łódź M 14 05:31:40
154 Kuba Drobik PAJK Orient Team Łódź M 14 05:31:40
19 17 110 Michał Kalinowski Tarnowskie Góry M 14 05:41:30
20
18
131 Michał Wypychowski BielOrient Bielawy M 14 05:43:10
132 Radosław Wypychowski BielOrient Bielawy M 14 05:43:10
22
20
137 Przemo Dąbrowski Bełchatów Be M 14 05:45:05
136 Arkadiusz Matuszek PTC Pabianice Pabianice M 14 05:45:05
24
22
72 Sławomir Mikołajczyk Wormiko Bełchatów M 14 05:58:30
70 Sławomir Worpus Wormiko Bełchatów M 14 05:58:30
26
3 121 Danuta Owczarczak DJ team Pruszków K 14 06:04:50
24
122 Piotr Olesiński Warszawa M 14 06:04:50
123 Jacek Owczarczak DJ team Pruszków M 14 06:04:50
29 26 81 Piotr Beba Otwock M 14 06:04:53
30 27 97 Grzegorz Grabowski Łódź M 14 06:10:11
31
28
73 Piotr Sałaciński Janusze Ratownictwa Cycling Team Radom M 14 06:11:45
153 Paweł Szpak Kielce M 14 06:11:45
33 30 126 Daniel Kaczmarek Pabianice M 14 06:12:00
34 31 66 Tomasz Kolasiński Łódź M 14 06:16:33
35 4 108 Magdalena Szczęsna Mikołaj Ski Team Warszawa K 14 06:18:35
36
5
75 Katarzyna Siemaszko Łódź K 14 06:19:17
100 Zuzanna Szymańska Team 360º Warszawa K 14 06:19:17
38
32
107 Marek Bodanka Project V.O.D.K.A Sieradz M 14 06:24:50
84 Witold Szałek Project V.O.D.K.A Sieradz M 14 06:24:50
86 Jakub Szałek Project V.O.D.K.A Sieradz M 14 06:24:50
41
35
111 Radosław Szymański Do Zobaczenia Na Mecie Pabianice M 14 06:26:50
112 Piotr Żuber Do Zobaczenia Na Mecie Pabianice M 14 06:26:50
43 37 77 Leszek Milczarek Aktywne dziki Sulejów M 14 06:28:25
44
7 83 Anna Kępińska Project V.O.D.K.A Sieradz K 14 06:28:50
38
82 Marcin Paszkiewicz Project V.O.D.K.A Sieradz M 14 06:28:50
85 Michał Szałek Project V.O.D.K.A Sieradz M 14 06:28:50
90 Kajetan Szałek Project V.O.D.K.A Sieradz M 14 06:28:50 w foteliku
48 8 105 Marta Bodanka Project V.O.D.K.A Sieradz K 14 06:29:00
49
9
104 Agnieszka Kopeć Herreria Biker Hause Team Łódź K 14 06:33:15
103 Beata Pospiszył Herreria Biker Hause Team Łódź K 14 06:33:15
51 40 113 Krzysztof Ciosek Zbieranina z Opola Opole M 14 06:40:30
52
41 96 Szymon Litwa O!Błędny Mysłowice M 14 06:42:50
11 98 Dorota Litwa Mysłowice K 14 06:42:50
54 12 95 Urszula Trykozko Team 360 Stopni Warszawa K 14 06:56:08
55 42 65 Stanisław Zawadzki ASP Marki M 14 07:17:20
56 13 99 Dominika Liber-Grabowska Łódź K 12 05:56:20
57
14
115 Julia Gawin Dużo NAS Zofiówka K 12 07:00:18
116 Joanna Gawin Dużo NAS Zofiówka K 12 07:00:18
114 Iwona Skowronek Dużo NAS Swarzędz K 12 07:00:18
43
118 Adam Gawin Dużo NAS Zofiówka M 12 07:00:18
119 Piotr Gawin Dużo NAS Zofiówka M 12 07:00:18
117 Stanisław Skowronek Dużo Nas Tuszyn M 12 07:00:18
63
17 64 KALINA KOWALCZYK Level Seven /UKS Azymut Pabianice PABIANICE K 12 07:09:52
46
67 Szymon Furtak Level Seven Pabianice M 12 07:09:52
63 ARTUR KOWALCZYK Level Seven PABIANICE M 12 07:09:52
66
48
79 Jaroslaw Rutkowski RPCG Raszyn M 12 07:14:15
80 Franciszek Rutkowski RPCG Raszyn M 12 07:14:15
68 50 87 Jakub Kucharski Ulane Matfizy Pożdżenice M 12 07:14:30
69
18 89 Klaudia Gawron Ulane Matfizy Strzyżewice K 12 07:15:30
51 101 Bartosz Wijata Ulane Matfizy Bełchatów M 12 07:15:30
71
19 69 Magdalena Kędzierska Bike Orient / Compass Kraków K 12 07:17:30
52 138 Mateusz Babula Majonez Team Kraków M 12 07:17:30
73 53 74 Wiktor Jędrzejczak RS Team Łódź M 11 05:19:45
74
20 50 Asia Papuga RS TEAM Łódź K 11 06:56:57
54
130 Robert Góra RS TEAM Łódź M 11 06:56:57
57 Arkadiusz Hejmanowski RS TEAM Łódź M 11 06:56:57
127 Dariusz Sołtysiński RS TEam Łódź M 11 06:56:57
78 57 157 Grzegorz Janowski solo Koluszki M 11 07:14:50
79 58 102 Mirosław Kochanowski Kleszczów M 11 07:18:55
80
21
139 Kamila Babula Majonez Team Kraków K 10 07:26:30
124 Magdalena Bolek Majonez Team Kraków K 10 07:26:30
59 125 Rafał Bolek Majonez Team Kraków M 10 07:26:30
83
23 128 Monika Adamus Pabianice K 7 07:27:10
60 129 Franek Korczak Pabianice M 7 07:27:10
85
24 142 Agnieszka Zytka Pędzące Jenoty Łódź K 7 07:56:00
61
147 Piotr Bilecki Pędzące Jenoty Łódź M 7 07:56:00
141 Łukasz Dąbrowski Pędzące jenoty Łódź M 7 07:56:00
146 Łukasz Zytka Pędzące Jenoty Łódź M 7 07:56:00
89 25 71 Anna Szawdzin Wrocław K 6 05:33:55
90 26 106 Teresa Nowak Gerappa Legionowo K 5 03:43:07
91
27
140 Monika Wagner Rodzina MiK Łódź K 4 05:05:45
143 Kinga Wagner Rodzina MiK Łódź K 4 05:05:45
64
144 Konrad Wagner Rodzina MiK Łódź M 4 05:05:45
145 Mikołaj Wagner Rodzina MiK Łódź M 4 05:05:45
95
29 93 Grażyna Stasiak Grażka Łódź K 4 05:06:40
66 94 Krzyś Stasiak Grażka Łódź M 4 05:06:40

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej