Wyniki 2020

Łódź Park Tour 25.06.2020

Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      2.3km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Rawecka Zosia            UKS Orientuś Łódź    E75            16.16  +      0.00
  2.Siudek Agnieszka         UKS Orientuś Łódź    E75            22.42  +      6.26
  3.Wojczyk Marta            UKS Orientuś Łódź    E75            23.55  +      7.39
  4.Nowak Hanna              UKS Orientuś Łódź    E75            25.08  +      8.52
  5.Greszkiewicz Magda       UKS Orientuś Łódź    E75            26.42  +     10.26
  6.Bek Pola                 Rodzinna Grupa Rower RGR            28.03  +     11.47
  7.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71            31.57  +     15.41
  8.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71            39.54  +     23.38
    Średniak Agnieszka       Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      2.3km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            15.39  +      0.00
  2.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75            19.47  +      4.08
  3.Babicki Maciej           Indywidualnie        IND            21.11  +      5.32
  4.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            22.35  +      6.56
  5.Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E71            23.12  +      7.33
  6.Smoliński Paweł          UKS Orientuś Łódź    E75            24.52  +      9.13
  7.Karpiński Szymon         UKS Orientuś Łódź    E75            28.45  +     13.06
  8.Siudek Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E75            30.04  +     14.25
    Witek Jakub, Batliński BartłomiejUKS Bedoń            BED        NKl               
    ks. Leśniewski Łukasz    Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      5.2km    0m 21k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            26.00  +      0.00
  2.Fortuniak Weronika       UNTS Warszawa        W87            26.54  +      0.54
  3.Gielec Zuzanka           UKS Orientuś Łódź    E75            26.55  +      0.55
  4.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            27.41  +      1.41
  5.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            28.03  +      2.03
  6.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            28.33  +      2.33
  7.Block Amelka             UKS Orientuś Łódź    E75            29.40  +      3.40
  8.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            31.19  +      5.19
  9.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            32.35  +      6.35
 10.Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75            40.27  +     14.27
 11.Roethel Alicja           UKS Orientuś Łódź    E75            40.32  +     14.32
 12.Spułtowska Joanna        Indywidualnie        IND            41.35  +     15.35
 13.Ciupa Monika             UKS Orientuś Łódź    E75            42.25  +     16.25
 14.Nowak Magdalena          UKS Orientuś Łódź    E75            44.17  +     18.17
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      5.2km    0m 21k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pryjma Fryderyk          UNTS Warszawa        W87            19.59  +      0.00
  2.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            20.45  +      0.46
  3.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            20.54  +      0.55
  4.Wołowczyk Krzysztof      UNTS Warszawa        W87            21.26  +      1.27
  5.Bednarski Jan            UNTS Warszawa        W87            21.33  +      1.34
  6.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            21.49  +      1.50
  7.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            21.51  +      1.52
  8.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            24.35  +      4.36
  9.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            25.03  +      5.04
 10.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75            26.12  +      6.13
 11.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            26.28  +      6.29
 12.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75            26.39  +      6.40
 13.Kulesza Igor             UKS Orientuś Łódź    E75            27.02  +      7.03
 14.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            27.15  +      7.16
 15.Olszewski Bartłomiej     UNTS Warszawa        W87            27.49  +      7.50
 16.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            28.19  +      8.20
 17.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71            28.51  +      8.52
 18.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            29.14  +      9.15
 19.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            30.43  +     10.44
 20.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            31.04  +     11.05
 21.Gielec Artur             UKS Orientuś Łódź    E75            35.07  +     15.08
 22.Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75            36.56  +     16.57
 23.Spułtowski Paweł         Indywidualnie        IND            41.12  +     21.13
 24.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            42.48  +     22.49
 25.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Łódź  E17            43.50  +     23.51
    Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Wiklak Adam              Bee-moving           BEE        DNF               
    Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        2.3km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 22.30         
  2.Dominiak Beniamin        Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 24.02         
  3.Karpiński Krzysztof      UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 24.05         
  4.Michalik Stanisław       Indywidualnie        IND        0b.PK 28.14         
  5.Siudek Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 31.11         
  6.Wojczyk Joanna           UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 31.23         
  7.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 32.58         
  8.Parafiniuk Amelia        MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 33.12         
  9.Błoch Krzyś i Andrzej    Indywidualnie        IND        0b.PK 35.54         
 10.Błoch Olek               Indywidualnie        IND        0b.PK 40.12         
 11.Krawczyk Szymon          UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 50.33         
 12.Trepczyńska Hania        UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 52.21         
 13.Ciupa Tusiek             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 52.34         
 14.Natalia Lisiecka Lila WiśniewskaUKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 53.22         
 15.Roethel Roma             UKS Orientuś Łódź    E75        1b.PK 34.53         
 16.Charuba Marysia          UKS Orientuś Łódź    E75        1b.PK 55.35         
 17.Komsa Ola                UKS Orientuś Łódź    E75       11b.PK 27.50         
 18.Komsa Piotruś            UKS Orientuś Łódź    E75       13b.PK 28.08         
    Rawecka Hania i Marta    UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Bryndel Tosia            Indywidualnie        IND        NKl               
    Kmieć Piotr              Indywidualnie        IND        NKl               
    Antoniewska Katarzyna    Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      4.2km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Głowacz Julia            UNTS Warszawa        W87            20.08  +      0.00
  2.Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E71            27.11  +      7.03
  3.Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E71            28.14  +      8.06
  4.Janiak Magdalena         UKS Azymut Pabianice E71            28.30  +      8.22
  5.Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E71            29.32  +      9.24
  6.Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E17            30.11  +     10.03
  7.Wktorska Andżelika       1BKPow               BKP            30.41  +     10.33
  8.Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E71            30.56  +     10.48
  9.Młynarczyk Julia         UKS Orientuś Łódź    E75            31.31  +     11.23
 10.Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec Łódź  E17            31.55  +     11.47
 11.Dominiak Katarzyna       Rodzinna Grupa Rower RGR            32.09  +     12.01
 12.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            32.20  +     12.12
 13.Śmigielska Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E17            33.09  +     13.01
 14.Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E71            33.27  +     13.19
 15.Siudek Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            34.11  +     14.03
 16.Bojanowska Beata         UKS Orientuś Łódź    E75            38.36  +     18.28
 17.Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E17            45.00  +     24.52
 18.Ziółkowska Nina          MKS Metalowiec Łódź  E17            47.55  +     27.47
 19.Lisiak Elżbieta          UKS Orientuś Łódź    E75            54.37  +     34.29
    Wasilewska Oliwia        1BKPow               BKP        NKl               
    Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
    Pszczoła Patrycja        UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Słomczyńska Ewa          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      4.2km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kunikowski Tomasz        1BKPow               BKP            18.38  +      0.00
  2.Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E71            20.33  +      1.55
  3.Wójtowicz Krzysztof      UNTS Warszawa        W87            20.52  +      2.14
  4.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            20.55  +      2.17
  5.Rzeńca Tomek             UKS Orientuś Łódź    E75            21.01  +      2.23
  6.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            21.31  +      2.53
  7.Pierzchała Michał        UNTS Warszawa        W87            21.56  +      3.18
  8.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            22.36  +      3.58
  9.Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E71            23.30  +      4.52
 10.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71            23.53  +      5.15
 11.Nowak Kevin              1BKPow               BKP            24.03  +      5.25
 12.Raczyński Bogusz         Rodzinna Grupa Rower RGR            24.04  +      5.26
 13.Tomecki Tomasz           1BKPow               BKP            24.08  +      5.30
 14.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71            24.52  +      6.14
 15.Żegota Maciej            1BKPow               BKP            25.39  +      7.01
 16.Łucki Dawid              1BKPow               BKP            26.33  +      7.55
 17.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71            26.41  +      8.03
 18.Stemborowski Bartłomiej  Indywidualnie        IND            26.45  +      8.07
 19.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75            26.53  +      8.15
 20.Wojczyk Sebastian        UKS Orientuś Łódź    E75            27.15  +      8.37
 21.Suliga Filip             1BKPow               BKP            27.32  +      8.54
 22.Nazorek Michał           1BKPow               BKP            27.38  +      9.00
 23.Gąsienica-Samek Adam     UNTS Warszawa        W87            28.48  +     10.10
 24.Krawczyk Marcin          UKS Azymut Pabianice E71            29.23  +     10.45
 25.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75            30.03  +     11.25
 26.Dudek Filip              Rodzinna Grupa Rower RGR            31.08  +     12.30
 27.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75            31.40  +     13.02
 28.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            31.47  +     13.09
 29.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            32.13  +     13.35
 30.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            33.19  +     14.41
 31.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75            38.25  +     19.47
 32.Górski Adrian            1BKPow               BKP            50.21  +     31.43
    Siudek Konrad            UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej