Bieg na Orientację

Finał zimowej edycji ŁPT za nami!

Nikt nie przypuszczał, że finał zimowej ❄️☃️ edycji Łódź Park Tour będzie mógł odbyć się dopiero na początku lata ☀️. A jednak! 😲

Rywalizacja, jak to w finale, była bardzo zacięta do samego końca. Trasy dość proste nawigacyjnie, ale bardzo wymagające fizycznie, z bardzo długimi przebiegami, nie wszystkim przypadły do gustu  Tym bardziej gratulacje należą się tym naszym zawodnikom, którym udało się znaleźć w pierwsze trójce całego cyklu.

W kategorii Zuchwałych Kobiet nasze dziewczyny całkowicie zdominowały podium, pierwsza była Marika Kozuń🥇, druga Kaja Młynarczyk🥈, trzecia Magdalena Janiak🥉. Niewiele gorzej spisali się Zuchwali Mężczyźni, bo aż dwa miejsca na podium zajęli nasi chłopcy, pierwszy był Maciej Sztranek🥇, a drugi Oskar Wesołowski🥈. W Profesjonalnych Mężczyznach również znalazło się dwóch naszych zawodników w pierwszej trójce, drugi był Mariusz Pabich🥈, a trzeci Tomasz Tkaczuk🥉. Poza tym w Początkujących Mężczyznach pierwsze miejsce zajął Adam Wiśniewski🥇, a w Profesjonalnych Kobietach trzecia była Julia Krempińska🥉.

Gratulujemy wszystkim!!!

Zdjęcia pożyczone z galerii Orientuś Łódź.

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej