Bieg na Orientację

Prezentacja zawodników sekcji BnO – cz.I

UKS Azymut Pabianice w 2020 to połączenie doświadczenia🧓👵 i młodości🤓🥳. Aż 65% naszych zawodników w tym sezonie to dzieci i młodzież!

Prezentację naszych reprezentantów w BnO rozpoczniemy od naszego największego skarbu💍, czyli najmłodszych adeptów orientacji – Dzieci Młodszych (KM-10)😍. A mamy tu prawdziwe perełki!
Kto z obecnie biegających na orientację nie zna rodziny Pabichów🤔? Tomek – były trener juniorskiej kadry narodowej, Marysia – była reprezentantka Polski. Nie ukrywamy więc, liczymy, że te wspaniałe tradycje rodzinne👨‍👩‍👧 przeniosą się na kolejne pokolenie, szczególnie, że na nasze szczęście – Hania Pabich🥰, bo o niej mowa, nie zna świata poza orientacją 😉. Drugą wschodząca gwiazdą jest Adaś Wiśniewski🥰, który pomimo, iż ma dopiero 10 lat, nie jeden raz wygrywał już rywalizację na treningach ze starszymi kolegami, a w rankingu PZOS był drugi w Polsce💪! Jeśli dodamy, że bardzo wierzymy, że Blanka Dajcz🥰, Kacper Grabarz🥰 (syn kolejnej rozbieganej pabianickiej rodziny😎) i Mateusz Watała🥰, zakochają się w bieganiu z mapą tak, jak starsi klubowicze, to o przyszłość Azymutu jesteśmy spokojni.

Tk

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej