Wyniki 2020

Łódź Park Tour 20.02.2020

 Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.8km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Hanna              UKS Orientuś Łódź    E75            14.13  +      0.00
  2.Rawecka Zosia            UKS Orientuś Łódź    E75            14.38  +      0.25
  3.Wojczyk Marta            UKS Orientuś Łódź    E75            15.09  +      0.56
  4.Greszkiewicz Magdalena   UKS Orientuś Łódź    E75            17.46  +      3.33
  5.Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E71            20.18  +      6.05
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.8km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jezierski Marek          Indywidualnie        IND            13.28  +      0.00
  2.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75            14.20  +      0.52
  3.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            14.59  +      1.31
  4.Grzymkiewicz Mateusz     UKS Orientuś Łódź    E75            15.44  +      2.16
  5.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            16.29  +      3.01
  6.Karpiński Szymon         UKS Orientuś Łódź    E75            18.47  +      5.19
  7.Witek Jakub, Batliński BartłomiejUKS Bedoń            BED            21.29  +      8.01
  8.Smoliński Paweł          UKS Orientuś Łódź    E75            27.39  +     14.11
  9.Magdziarz-Dyło Jan       UKS Orientuś Łódź    E75            28.13  +     14.45
    Gramsz Miłosz            UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Michalski Adam, Ścieżko JakubUKS Bedoń            BED        DNF               
    Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      3.9km    0m 19k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mazurek Aga              WKS Śląsk Wrocław    D95            18.56  +      0.00
  1.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            18.56  +      0.00
  3.Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75            19.17  +      0.21
  4.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            19.23  +      0.27
  5.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            19.24  +      0.28
  6.Gielec Zuza              UKS Orientuś Łódź    E75            20.42  +      1.46
  7.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            21.43  +      2.47
  8.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            21.50  +      2.54
  9.Proga Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75            27.31  +      8.35
 10.Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75            28.50  +      9.54
 11.Ciupa Monika             UKS Orientuś Łódź    E75            31.41  +     12.45
 12.Nowak Magdalena          UKS Orientuś Łódź    E75            34.58  +     16.02
    Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      3.9km    0m 19k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            15.24  +      0.00
  2.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            15.27  +      0.03
  3.Rzeńca Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E75            15.30  +      0.06
  4.Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            16.00  +      0.36
  5.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            16.02  +      0.38
  6.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            16.05  +      0.41
  7.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            16.29  +      1.05
  8.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            17.05  +      1.41
  9.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75            17.13  +      1.49
 10.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            18.24  +      3.00
 11.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71            18.33  +      3.09
 12.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            19.19  +      3.55
 13.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75            19.51  +      4.27
 14.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            20.19  +      4.55
 14.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            20.19  +      4.55
 16.Kulesza Igor             UKS Orientuś Łódź    E75            20.40  +      5.16
 17.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71            20.48  +      5.24
 18.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            21.36  +      6.12
 19.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            22.01  +      6.37
 20.Jonas Wojciech           Indywidualnie        IND            22.21  +      6.57
 21.Wiklak Adam              Bee-moving           BEE            22.45  +      7.21
 22.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            22.54  +      7.30
 23.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            23.42  +      8.18
 24.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            24.03  +      8.39
 25.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            26.20  +     10.56
 26.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17            28.12  +     12.48
    Rzeńca Piotrek           UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.8km    0m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 16.03         
  2.Karpiński Krzysztof      UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 18.26         
  3.Wojczyk Joanna           Indywidualnie        IND        0b.PK 19.03         
  4.Jonas Julian             Indywidualnie        IND        0b.PK 21.12         
  5.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 23.19         
  6.Michalak Nataniel        UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 29.01         
  7.Trepczyńska Hanna        UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 30.07         
  8.Wesołowska Barbara       Indywidualnie        IND        0b.PK 30.21         
  9.Ciupa Wojtek TUSIO       UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 30.23         
 10.Rawecka Hania            UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 31.27         
 11.Krygiel Antoni           UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 40.58         
 12.Komsa Ola                UKS Orientuś Łódź    E75        4b.PK 23.49         
 13.Komsa Piotruś            UKS Orientuś Łódź    E75        4b.PK 23.57         
    Makoski Arkadiusz i .ska Indywidualnie        IND        NKl               
    Zielonka Ewelina Natalia RafałIndywidualnie        IND        NKl               
    Dominiak Beniamin        Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      3.2km    0m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Juleczka          UKS Orientuś Łódź    E75            17.46  +      0.00
  2.Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E71            19.42  +      1.56
  3.Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E75            19.47  +      2.01
  4.Łabieniec Kornelia       UKS Azymut Pabianice E71            19.50  +      2.04
  5.Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E71            20.51  +      3.05
  6.Grzymkiewicz Liliana     UKS Orientuś Łódź    E75            22.17  +      4.31
  7.Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec Łódź  E17            24.05  +      6.19
  8.Dominiak Kasia           Rodzinna Grupa Rower RGR            24.16  +      6.30
  9.Młynarczyk Julia         UKS Orientuś Łódź    E75            24.39  +      6.53
 10.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            26.00  +      8.14
 11.Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E71            27.10  +      9.24
 12.Student Karolina         Indywidualnie        IND            28.34  +     10.48
 13.Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR            28.35  +     10.49
 14.Wiklak Gabriela          Bee-moving           BEE            29.42  +     11.56
 15.Wcisło Emilia            Indywidualnie        IND            33.47  +     16.01
 16.Lisiak Elżbieta          UKS Orientuś Łódź    E75            45.02  +     27.16
    Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      3.2km    0m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            16.14  +      0.00
  2.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75            16.35  +      0.21
  3.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            17.17  +      1.03
  4.Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E71            17.28  +      1.14
  5.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71            18.34  +      2.20
  6.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            18.43  +      2.29
  7.Siudek Konrad            UKS Orientuś Łódź    E75            19.30  +      3.16
  8.Kunikowski Tomasz        Akademia Biegacza    AKB            20.09  +      3.55
  9.Wojczyk Sebastian        UKS Orientuś Łódź    E75            21.05  +      4.51
 10.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75            21.19  +      5.05
 11.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71            22.06  +      5.52
 12.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            22.29  +      6.15
 13.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71            23.08  +      6.54
 13.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75            23.08  +      6.54
 15.Stemborowski Bartłomiej  Indywidualnie        IND            23.46  +      7.32
 16.Ciupa Jasiek             UKS Orientuś Łódź    E75            24.09  +      7.55
 17.Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E71            24.39  +      8.25
 18.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            25.57  +      9.43
 19.Wesołowski Robert        Indywidualnie        IND            27.09  +     10.55
 20.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            29.30  +     13.16
 21.Wiśniewski Marcin        UKS Azymut Pabianice E71            32.31  +     16.17
    Dudek Filip              Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
    Raczyński Bogusz         Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej