Wyniki 2020

Popularne 15.02.2020

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Krempińska Julia Azymut 045,39 0
2 Fortuniak Weronika Orientuś 046,49 0
3 Konc Katarzyna Azymut 059,12 0
4 Gielec Zuzanna Orientuś 062,28 0
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Gryzio Łukasz Azymut 044,08 0
2 Płóciennik Konrad Azymut 048,10 0
3 Kulicka Agata SSRS 053,16 0
4 Maciej Andrzejczak Azymut 053,26 0
5 Deredos Bruno Orientuś 053,43 0
6 Zarzycki Piotr Metalowiec 054,50 0
7 Trepczyński Jarosław Orientuś 055,87 0
8 Wdowiak Robert RGR 060,37 0
9 Kubiasiak Marek ind. 060,58 0
10 Ledzion Grzegorz Orientuś 062,49 0
11 Słomczyński Robert Orientuś 066,27 0
12 Pijus Hubert SSRS 069,37 0
13 Nowak Pawel Orientuś 072,59 0
14 Ciupa Marcin Orientuś 077,48 0
15 Ledzion Zbigniew Łódzkie Morsy 084,00 0
16 Nowak Kevin ind. 092,23 0
17 Ostapowicz Michał ind. 090,10 2
18 Michalak Marcin ind. 061,54 7
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Śmigielska Weronika Metalowiec 035,30 0
2 Ziółkowska Nina Metalowiec 040,58 0
3 Nika Wysocka Metalowiec 042,17 0
4 Saganowska Kinga Metalowiec 048,58 0
5 Kurzawińska Elżbieta XVIII LO 077,33 0
6 Parafiniuk Amelia Metalowiec 083,26 0
7 Bankowska Alicja
Szeleszczyk Wiktoria
SP. Nr 1 w Koluszkach 085,36 0
8 Rygiert Maria
Kaczmarek Maja
Malecha Sylwia
SP. Nr 1 w Koluszkach 141,06 2
9 Śmigielska Martyna Metalowiec 9983,99 NKL
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Matczak Wojciech ind. 026,70 0
2 Bartos Ryszard Orientuś 031,16 0
3 Łubisz Łukasz Azymut 033,49 0
4 Gromisz Miłosz Azymut 034,17 0
5 Dudek Kostek RGR 037,21 0
6 Krawczyk Piotr Azymut 041,39 0
7 Kowalik Kacper XVIII LO 048,02 0
8 Bujała Hubert
Słaby Julian
ind. 053,30 0
9 Smoliński Paweł Orientuś 055,05 0
10 Płóciennik Adam
Recheta Szymon
ind. 065,23 0
11 Zieliński Artur SP. Nr 1 w Koluszkach 071,20 0
12 Ciupa Wojciech Orientuś 073,47 0
13 Grzymkiewicz Mateusz Orientuś 026,49 2
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Kozuń Marika Azymut 039,11 0
2 Młynarczyk Kaja Azymut 044,24 0
3 Wcisło Emilia ind. 050,23 0
4 Rawecka Zofia Orientuś 053,01 0
5 Nowak Hanna Orientuś 059,35 0
6 Bankowska Joanna ind. 072,10 0
7 Klara Jonas ind. 077,48 0
8 Parafiniuk Hanna Metalowiec 037,21 6
9 Luter Anna Metalowiec 024,26 9
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Sieroń Karol Azymut 039,40 0
2 Rzeńca Tomasz Orientuś 041,17 0
3 Łubisz Dominik Azymut 049,07 0
4 Wiśniewski Jakub Azymut 051,07 0
5 Suwalski Konrad ind. 053,52 0
6 Stemborowski Bartłomiej ind. 062,30 0
7 Grabarz Michał Azymut 063,27 0
8 Ciupa Jan Orientuś 063,49 0
9 Ziółkiewicz Jan Orientuś 064,10 0
10 Trepczyński Franciszek Orientuś 064,58 0
11 Młynarczyk Maksymilian Orientuś 070,56 0
12 Malecha Rafał ind. 072,26 0
13 Mazurek Krzysztof Metalowiec 073,58 0
14 Słomczyński Filip Orientuś 078,55 0
15 Krawczyk Makary ind. 044,24 1
16 Zborowska Ewa SNG Wild Ducks 103,00 2
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Grzymkiewicz Liliana ind. 050,40 0
2 Doreń Wiktoria Orientuś 056,32 0
3 Nowak Magda Orientuś 095,08 0
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Ziółkiewicz Krzysztof Orientuś 047,18 0
2 Gąsiorowski Adam Azymut 048,22 0
3 Bartos Maciej Orientuś 052,10 0
4 Siudek Konrad Orientuś 053,36 0
5 Deredos Andrzej Orientuś 058,55 0
6 Worpus Sławomir ind. 063,39 0
7 Kowalczyk Mateusz Metalowiec 065,15 0
8 Deszcz Stanisław Metalowiec 067,53 0
9 Paszyński Józef Orientuś 072,12 0
10 Maciej Wiechecki Metalowiec 117,40 0
11 Młynarczyk P{iotr Orientuś 9974,99 NKL

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej