Wyniki 2019

Popularne 14.12.2019

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Kulicka Agata SSRS 055,17 0
2 Gielec Zuzanna Orientuś 058,50 0
3 Jaśkiewicz Magdalena Azymut 062,27 0
4 Nikitczenko Natasza Orientuś 066,28 0
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Sztranek Jan Azymut 045,20 0
2 Gieras Adam RGR 047,20 0
3 Pabich Tomasz Azymut 048,38 0
4 Andrzejczak Maciej Azymut 049,05 0
5 Nowak Michał Orientuś 049,21 0
6 Charuba Łukasz Orientuś 052,15 0
7 Zuchmański Przemysław Orientuś 052,16 0
8 Słomczyński Ignacy ind. 052,40 0
9 Ledzion Grzegorz Orientuś 054,10 0
10 Ledzion Zbigniew Morsy 057,19 0
11 Bartos Zbigniew Orientuś 058,22 0
12 Krempiński Piotr Azymut 060,05 0
13 Pabich Maria Azymut 061,55 0
14 Ewiak-Paszyńska Alicja Orientuś 063,22 0
15 Deredos Bruno Orientuś 065,42 0
16 Krupski Michał 32 SLO 070,24 0
17 Wdowiak Robert RGR 078,04 0
18 Sztranek Paweł Azymut 081,20 2
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Janiak Magdalena Azymut 027,15 0
2 Śmigielska Weronika Metalowiec 029,10 0
3 Śmigielska Martyna Metalowiec 037,40 0
4 Pabich Hanna Azymut 038,18 0
5 Zdrojewska Weronika
Wieżbicka Karolina
Metalowiec 039,41 0
6 Siudek Agnieszka Orientuś 044,12 0
7 Siudek Julia Orientuś 048,10 0
8 Płóciennik Aleksandra Metalowiec 061,07 0
9 Wiercińska Irena
Wiercińska Anna
Metalowiec 066,50 0
10 Rodzina Parafiniuków Metalowiec 067,27 0
11 Bankowska Alicja SP nr 1 w Koluszkach 068,16 0
12 Krupińska Łucja
Wiatrowska Hanna
ind. 083,33 0
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Kołtys Marcel ind. 029,06 0
2 Dominiak Beniamin RGR 031,40 0
3 Siudek Krzysztof Orientuś 036,14 0
4 Krawczyk Piotr Azymut 045,16 0
5 Bujała Hubert
Słaby Julian
Orientuś 046,04 0
6 Bartos Ryszard Orientuś 048,05 0
7 Ciupa Wojciech Orientuś 062,02 0
8 Madziarz-Dyło Jan Orientuś 064,35 0
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Grochowalska Alicja Azymut 037,56 0
2 Kozuń Marika Azymut 040,02 0
3 Dominiak Katarzyna RGR 040,12 0
4 Młynarczyk Kaja Azymut 042,02 0
5 Świerczewska Daria
Wojtczak-Luter Anna
Metalowiec 065,58 0
6 Miecznikowska-Pisarska Małgorzata SP.101 066,14 0
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Wesołowski Oskar Azymut 031,04 0
2 Sztranek Maciej Azymut 032,32 0
3 Krempiński Franciszek Azymut 035,08 0
4 Raczyński Bogusz RGR 038,22 0
5 Ciupa Jan Orientuś 042,28 0
6 Worpus Sławomir ind. 044,34 0
7 Kielnierowski Wojciech Azymut 051,55 0
8 Leczycki Kacper
Banaszek Stanisław
FC Predators 054,44 0
9 Młynarczyk Maksymilian Orientuś 062,04 0
10 Ziólkiewicz Jan Orientuś 062,06 0
11 Kowalczyk Mateusz Metalowiec 073,00 0
12 Potz Maciej ind. 076,19 0
13 Angiel Robert Metalowiec 077,35 0
14 Słomczyński Filip Orientuś 096,41 1
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Krempińska Julia Azymut 055,52 0
2 Gielec Julia Orientuś 057,10 0
3 Komorowska Marta Orientuś 062,49 0
4 Sztranek Iwona Azymut 065,35 0
5 Wiśniewska Hanna ind. 066,48 0
6 Nowak Magdalena Orientuś 104,16 0
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Młynarczyk Piotr Orientuś 044,44 0
2 Kunikowski Tomasz S.L.Salos-Wodna Łódź 046,57 0
3 Ziółkiewicz Krzysztof Orientuś 053,45 0
4 Lisiak Adam Orientuś 055,41 0
5 Deredos Andrzej Orientuś 060,31 0
6 Lisiak Paweł Orientuś 061,59 0
7 Siudek Konrad Orientuś 064,06 0
8 Bartos Maciej Orientuś 067,55 0
9 Gielec Artur Orientuś 068,43 0
10 Deszcz Stanisław Metalowiec 069,11 0
11 Witkowski Zbigniew ind. 077,56 0
12 Wierciński Piotr Metalowiec 081,13 0
13 Wiechecki Maciej Metalowiec 121,51 0

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej