Wyniki 2019

Łódź Park Tour 5.12.2019

Końcowe wyniki zawodów: poczK       1.9km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kowalczyk Kalina                UKS Azymut Pabianice E71              15.35  +      0.00
  2.Nowak Hanna                     UKS Orientuś Łódź    E75              17.13  +      1.38
  3.Śmigielska Martyna              MKS Metalowiec Łódź  E17              18.49  +      3.14
  4.Rawecka Zosia                   UKS Orientuś Łódź    E75              18.50  +      3.15
  5.Śmigielska Weronika             MKS Metalowiec Łódź  E17              19.34  +      3.59
  6.Bek Pola                        Rodzinna Grupa Rower RGR              20.43  +      5.08
  7.Siudek Agnieszka                UKS Orientuś Łódź    E75              22.55  +      7.20
  8.Balcerak Aleksandra             UKS Azymut Pabianice E71              25.01  +      9.26
  9.Redzynia Zofia                  UKS Azymut Pabianice E71              32.35  +     17.00
    Siudek Julia                    UKS Orientuś Łódź    E75          NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: poczM       1.9km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiśniewski Adam                 UKS Azymut Pabianice E71              14.31  +      0.00
  2.Witek Kuba Batliński Bartek     UKS Bedoń            BED              17.04  +      2.33
  3.Grzymkiewicz Mateusz            UKS Orientuś Łódź    E75              17.32  +      3.01
  4.Łubisz Łukasz                   UKS Azymut Pabianice E71              19.35  +      5.04
  5.Michalski Adam Ścieżko Kuba     UKS Bedoń            BED              21.34  +      7.03
  6.Trepczyński Franciszek          UKS Orientuś Łódź    E75              25.54  +     11.23
  7.Krawczyk Piotr                  UKS Azymut Pabianice E71              29.35  +     15.04
    Magdziarz-Dyło Jan              UKS Orientuś Łódź    E75          NKl               
    Woźniak Oliwier                 Indywidualnie        100          NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: profK       3.0km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krempińska Julia                UKS Azymut Pabianice E71              14.57  +      0.00
  2.Block Amelia                    UKS Orientuś Łódź    E75              16.00  +      1.03
  3.Kaźmierczak Aneta               UKS Orientuś Łódź    E75              16.08  +      1.11
  4.Gielec Zuzanna                  UKS Orientuś Łódź    E75              16.31  +      1.34
  5.Jaśkiewicz Magdalena            UKS Azymut Pabianice E71              16.32  +      1.35
  6.Nikitczenko Natasza             UKS Orientuś Łódź    E75              17.23  +      2.26
  7.Doreń Wiktoria                  UKS Orientuś Łódź    E75              17.41  +      2.44
  8.Konc Katarzyna                  UKS Azymut Pabianice E71              18.58  +      4.01
  9.Komsa Małgorzata                UKS Orientuś Łódź    E75              23.35  +      8.38
 10.Ciupa Monika                    UKS Orientuś Łódź    E75              37.29  +     22.32
 
Końcowe wyniki zawodów: profM       3.0km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Słomczyński Ignacy              UKS Orientuś Łódź    E75              13.15  +      0.00
  2.Pabich Mariusz                  UKS Azymut Pabianice E71              13.17  +      0.02
  3.Płóciennik Konrad               UKS Azymut Pabianice E71              13.33  +      0.18
  4.Bartos Zbigniew                 UKS Orientuś Łódź    E75              13.36  +      0.21
  4.Nowak Michał                    UKS Orientuś Łódź    E75              13.36  +      0.21
  6.Zuchmański Przemysław           UKS Orientuś Łódź    E75              14.27  +      1.12
  7.Ledzion Piotr                   UKS Orientuś Łódź    E75              14.31  +      1.16
  8.Zając Dawid                     UKS Azymut Pabianice E71              15.02  +      1.47
  9.Andrzejczak Maciej              UKS Azymut Pabianice E71              15.05  +      1.50
 10.Gąsiorowski Adam                UKS Azymut Pabianice E71              15.07  +      1.52
 11.Krempiński Piotr                UKS Azymut Pabianice E71              15.59  +      2.44
 12.Trepczyński Jarosław            UKS Orientuś Łódź    E75              16.25  +      3.10
 13.Wiklak Adam                     Bee-Moving           BM               16.36  +      3.21
 14.Bek Michał                      Rodzinna Grupa Rower RGR              17.11  +      3.56
 14.Bedyk Michał                    IT Orient            IT               17.11  +      3.56
 16.Młynarczyk Piotr                UKS Orientuś Łódź    E75              17.34  +      4.19
 17.Kowalewski Dominik              Szakale Bałut Łódź   SBL              18.06  +      4.51
 18.Sztranek Jan                    UKS Azymut Pabianice E71              18.15  +      5.00
 19.Nowak Paweł                     UKS Orientuś Łódź    E75              18.48  +      5.33
 20.Krzyżanowski Maciej             UKS Orientuś Łódź    E75              18.50  +      5.35
 21.Wdowiak Robert                  Rodzinna Grupa Rower RGR              19.17  +      6.02
 22.Sztranek Paweł                  UKS Azymut Pabianice E71              19.24  +      6.09
 23.Słomczyński Robert              UKS Orientuś Łódź    E75              20.31  +      7.16
 24.Deszcz Stanisław                MKS Metalowiec Łódź  E17              20.33  +      7.18
 25.Woźniak Sebastian               Indywidualnie        100              21.01  +      7.46
 26.Fastyn Marcin                   MKS Metalowiec Łódź  E17              25.15  +     12.00
    Gieras Adam                     Indywidualnie        100          NKl               
    Ledzion Grzegorz                UKS Orientuś Łódź    E75          NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: rodzinna    1.9km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dominiak Beniamin               Rodzinna Grupa Rower RGR          0b.PK 18.14         
  2.Bek Olek                        Rodzinna Grupa Rower RGR          0b.PK 20.31         
  3.Dudek Kostek                    Rodzinna Grupa Rower RGR          0b.PK 21.47         
  4.Jaszczyk Ignacy                 Indywidualnie        100          0b.PK 22.17         
  4.Siudek Krzysztof                UKS Orientuś Łódź    E75          0b.PK 22.17         
  6.Kowalewska Małgorzata           Szakale Bałut Łódź   SBL          0b.PK 23.46         
  7.Witkowska Agata                 SP 202 Łódź          202          0b.PK 24.24         
  8.Wiśniewska Lila Lisiecka NataliaUKS Orientuś Łódź    E75          0b.PK 34.09         
  9.Trepczyńska Hanna               UKS Orientuś Łódź    E75          0b.PK 34.11         
 10.Ciupa Wojtek                    UKS Orientuś Łódź    E75          0b.PK 34.15         
 11.Andrzejczak Filip               UKS Azymut Pabianice E71          0b.PK 35.29         
 12.Chmielecka Zosia                UKS Orientuś Łódź    E75          0b.PK 49.30         
 13.Siudek Piotr                    UKS Orientuś Łódź    E75          0b.PK 49.33         
 14.Komsa Ola                       UKS Orientuś Łódź    E75          0b.PK 49.46         
 15.Komsa Piotr                     UKS Orientuś Łódź    E75          0b.PK 49.54         
 16.Wesołowska Barbara              Indywidualnie        100          0b.PK 50.55         
 17.Makoscy Wiktor                  Indywidualnie        100          1b.PK 36.17         
 18.Gramsz Miłosz                   UKS Azymut Pabianice E71          2b.PK 22.58         
 
Końcowe wyniki zawodów: zuchK       2.8km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Julia                    UKS Orientuś Łódź    E75              15.48  +      0.00
  2.Wiśniewska Hana                 UKS Orientuś Łódź    E75              16.15  +      0.27
  3.Kalisz Kaja                     UKS Azymut Pabianice E71              17.11  +      1.23
  4.Goszcz Julia                    UKS Azymut Pabianice E71              17.50  +      2.02
  4.Komorowska Marta                UKS Orientuś Łódź    E75              17.50  +      2.02
  6.Dominiak Katarzyna              Rodzinna Grupa Rower RGR              18.06  +      2.18
  7.Grochowalska Alicja             UKS Azymut Pabianice E71              18.52  +      3.04
  8.Grzymkiewicz Liliana            UKS Orientuś Łódź    E75              20.13  +      4.25
  9.Janiak Magdalena                UKS Azymut Pabianice E71              20.39  +      4.51
 10.Młynarczyk Kaja                 UKS Azymut Pabianice E71              20.42  +      4.54
 11.Wojtczak-Luter Anna             MKS Metalowiec Łódź  E17              21.52  +      6.04
 12.Młynarczyk Julia                UKS Orientuś Łódź    E75              22.51  +      7.03
 13.Sztranek Iwona                  UKS Azymut Pabianice E71              24.14  +      8.26
 14.Wiklak Gabriela                 Bee-Moving           BM               25.02  +      9.14
 15.Student Karolina                Indywidualnie        100              25.55  +     10.07
 16.Lisiak Elżbieta                 UKS Orientuś Łódź    E75              35.31  +     19.43
 
Końcowe wyniki zawodów: zuchM       2.8km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Maciej                 UKS Azymut Pabianice E71              13.56  +      0.00
  2.Rzeńca Tomasz                   UKS Orientuś Łódź    E75              14.15  +      0.19
  3.Lisiak Adam                     UKS Orientuś Łódź    E75              14.31  +      0.35
  4.Sieroń Karol                    UKS Azymut Pabianice E71              15.11  +      1.15
  5.Wesołowski Oskar                UKS Azymut Pabianice E71              15.22  +      1.26
  6.Krempiński Franciszek           UKS Azymut Pabianice E71              16.12  +      2.16
  7.Kryściński Sebastian            UKS Azymut Pabianice E71              16.32  +      2.36
  8.Siudek Konrad                   UKS Orientuś Łódź    E75              16.47  +      2.51
  9.Durma Jerzy                     UKS Azymut Pabianice E71              17.54  +      3.58
 10.Rzeńca Piotr sen.               UKS Orientuś Łódź    E75              18.09  +      4.13
 11.Wiśniewski Kuba                 UKS Azymut Pabianice E71              18.28  +      4.32
 12.Młynarczyk Maksymilian          UKS Orientuś Łódź    E75              18.49  +      4.53
 13.Ciupa Jan                       UKS Orientuś Łódź    E75              19.06  +      5.10
 14.Wojnar Paweł                    Indywidualnie        100              19.17  +      5.21
 15.Łubisz Dominik                  UKS Azymut Pabianice E71              19.18  +      5.22
 16.Dudek Filip                     Rodzinna Grupa Rower RGR              20.53  +      6.57
 17.Ziółkiewicz Krzysztof           UKS Orientuś Łódź    E75              21.10  +      7.14
 18.Wierciński Piotr                MKS Metalowiec Łódź  E17              21.26  +      7.30
 19.Raczyński Bogusz                Rodzinna Grupa Rower RGR              21.46  +      7.50
 19.Słomczyński Filip               UKS Orientuś Łódź    E75              21.46  +      7.50
 21.Ziółkiewicz Jan                 UKS Orientuś Łódź    E75              22.05  +      8.09
    Witkowski Zbigniew              Indywidualnie        100          NKl               
    Wesołowski Robert               Indywidualnie        100          NKl               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej