Wyniki 2019

Złota Igła 26.10.2019

Końcowe wyniki zawodów: AK          0.0km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Oliwia Mielczarek        UKS Orientuś Łódź    E75        20  65.22         
  2.Zuzanna Jędrzejewska     UKS Orientuś Łódź    E75        20  69.32         
  3.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71        20  71.35         
  4.Blanka Dajcz             UKS Azymut Pabianice E71        20  71.37         
  5.Balcerak Aleksandra      UKS Azymut Pabianice E71        20  71.38         
 
Końcowe wyniki zawodów: AM          0.0km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Jan Ciupa                UKS Orientuś Łódź    E75        25  31.27         
  2.Tomasz Rzeńca            UKS Orientuś Łódź    E75        25  35.14         
  3.Ryszard Bartos           UKS Orientuś Łódź    E75        25  42.39         
  4.Paweł Smoliński          UKS Orientuś Łódź    E75        25  42.42         
  5.Jan Magdziarz-Dyło       UKS Orientuś Łódź    E75        25  42.55         
  6.Krzysztof Siudek         UKS Orientuś Łódź    E75        25  51.28         
  7.Gramsz Miłosz            UKS Azymut Pabianice E71        25  59.07         
  8.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71        25  59.09         
  9.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71        25  60.54         
 10.Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E71        25  61.00         
 11.Franciszek Milnikel      UKS Bedoń            BED        25  73.47         
 
Końcowe wyniki zawodów: Ap          0.0km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.A. Gajda, M. GrzymkiewiczSP 158 Łódź          158        15  53.40         
 
Końcowe wyniki zawodów: BK          0.0km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Julia Gielec             UKS Orientuś Łódź    E75        30  41.32         
  2.Marta Komorowska         UKS Orientuś Łódź    E75        30  41.42         
  3.Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E71        30  43.52         
  4.Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E71        30  43.54         
  5.Janiak Magdalena         UKS Azymut Pabianice E71        30  43.56         
  6.Hana Wiśniewska          UKS Orientuś Łódź    E75        30  44.01         
  7.Julia Siudek             UKS Orientuś Łódź    E75        30  62.05         
  8.Saładajczyk Malwina      UKS Azymut Pabianice E71        30  92.19         
 
Końcowe wyniki zawodów: BM          0.0km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71        40  30.51         
  2.Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E71        40  30.55         
  3.Adam Lisiak              UKS Orientuś Łódź    E75        40  32.50         
  4.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71        40  34.38         
  5.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71        40  41.53         
  6.Górak Ignacy             UKS Azymut Pabianice E71        40  42.43         
  7.Filip Dudek              Rodzinna Grupa Rower RGR        40  52.38         
  8.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71        40  60.50         
  9.Jakub Surowiecki         UKS Azymut Pabianice E71        40  60.52         
 10.Michał Owczarczak        ZSG nr 4 Łódź        Z04        40  71.02         
 11.Kacper Rosiński          UKS Bedoń            BED        40  74.48         
 12.Filip Słomczyński        UKS Orientuś Łódź    E75        40  79.53         
 13.Jan Ziółkiewicz          UKS Orientuś Łódź    E75        40  84.05         
 14.Maks Młynarczyk          UKS Orientuś Łódź    E75        40 168.33         
 15.Wojtek Matczak           SP 101 Łódź          101        40 371.25         
 
Końcowe wyniki zawodów: Bp          0.0km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.K. Lesiak, W, Jakub      UKS Bedoń            BED        25  40.09         
  2.Hanna Nowak, Zofia RaweckaUKS Orientuś Łódź    E75        25  46.41         
  3.A. Michalski, J. Ścieżko UKS Bedoń            BED        25  62.10         
  4.Miarka, Dynus, Drzazga   ZSP Kleszczów        KLE        25  70.01         
  5.Pawlak K, Wojciechowski ISP 158 Łódź          158        25  78.52         
  6.25 ŁDH A                 25 ŁDH               L25        25  92.40         
  7.Chomen, Zyrka, Biernacka ZSP Kleszczów        KLE        25  95.02         
  8.Trześniowski W, Matusiak SSP 79 Łódź           S79        25 173.52         
 
Końcowe wyniki zawodów: CK          0.0km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzanna Gielec           UKS Orientuś Łódź    E75        45  36.34         
  2.Amelia Block             UKS Orientuś Łódź    E75        45  37.08         
  3.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71        45  37.12         
  4.Paulina Berlińska        UKS Orientuś Łódź    E75        45  37.44         
  5.Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E71        45  38.11         
  6.Anna Maciejewska         Indywidualnie        IND        45  61.20         
 
Końcowe wyniki zawodów: CM          0.0km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Ignacy Słomczyński       UKS Orientuś Łódź    E75        60  32.27         
  2.Michał Nowak             UKS Orientuś Łódź    E75        60  32.46         
  3.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71        60  32.58         
  4.Bruno Deredos            UKS Orientuś Łódź    E75        60  36.05         
  5.Zbigniew Bartos          UKS Orientuś Łódź    E75        60  38.47         
  6.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71        60  54.38         
  7.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E71        60  56.34         
  8.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71        60  74.46         
 
Końcowe wyniki zawodów: Cp          0.0km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kacper Barejka, Jan DłabichXXV LO               25L        35  38.05         
  2.Dyła, Sławiński, Grzybek ZSP Kleszczów        KLE        35  39.44         
  3.Juszczak K, Cygan A      SP 101 Łódź          101        35  41.44         
  4.Jarek, Dnorzyńska, ZysiekZSP Kleszczów        KLE        35  63.32         
 
Końcowe wyniki zawodów: EK          0.0km    0m 24k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71        70  44.04         
  2.Aleksandra Filipowska    UKS Orientuś Łódź    E75        70  51.16         
  3.Natasza Nikitczenko      UKS Orientuś Łódź    E75        70  51.37         
  4.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71        70  57.02         
  5.Marta Szafnicka          Indywidualnie        IND        70 102.04         
  6.Dąbrowska Maria          Indywidualnie        IND        70 106.15         
  7.Adamczyk Ewa             Indywidualnie        IND        70 117.23         
 
Końcowe wyniki zawodów: EM          0.0km    0m 24k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71        80  38.13         
  2.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71        80  39.02         
  3.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71        80  42.40         
  4.Piotr Chmielecki         UKS Orientuś Łódź    E75        80  45.59         
  5.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71        80  55.55         
  6.Bolanowski Jan           Indywidualnie        IND        80  73.08         
  7.Adamczyk Jarek           Indywidualnie        IND        80 117.27         
 
Końcowe wyniki zawodów: KR          0.0km    0m 24k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Oliwier i Sebastian WoźniakIndywidualnie        IND        0b.PK 29.39         
  2.Ela, Jerzy i Piotr GajewskiIndywidualnie        IND        0b.PK 32.29         
  3.Natalia i Ewelina ZielonkaIndywidualnie        IND        0b.PK 33.51         
  4.Pola i Olek Bek, Kazik KarpińskiRodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 34.21         
  5.Kasia Dudek              Indywidualnie        IND        0b.PK 38.37         
  6.Zając Dawid, Filip Andrzejczak, SebastiaUKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 38.48         
  7.Wojtek Ciupa             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 45.29         
  8.Ledzion Marcelina, Marianna, MaciejIndywidualnie        IND        0b.PK 46.10         
  9.Lila Wiśniewska          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 49.55         
 10.Charuba Marysia          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 51.38         
 11.Górtatowski Jakub        SP 101 Łódź          101        0b.PK 54.15         
 12.Markowska Karolina i Ewa SP 101 Łódź          101        0b.PK 55.22         
 13.Piotr Siudek             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 58.21         
 14.Alan Owczarek            SP 158 Łódź          158        0b.PK 60.05         
 15.Adam i Jakub Błaszczyk   Indywidualnie        IND        0b.PK 60.09         
 16.Karolina i Zuzia SzwajkowskieIndywidualnie        IND        0b.PK 66.19         
 17.Kostek Dudek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 70.06         
 18.Wojtek Paszyński         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 70.55         
 19.Klara Paszyńska          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 71.06         
 20.Krzysztof Bloch          Indywidualnie        IND        0b.PK 72.43         
 21.Agata Witkowska          Indywidualnie        IND        0b.PK 76.16         
 22.Deląg Redzynia TurianytsiaIndywidualnie        IND        0b.PK 79.15         
 23.p. Milnikel              UKS Bedoń            BED        0b.PK 84.18         
 24.Łucja, Damian i Alan SkowrońscyIndywidualnie        IND        0b.PK 95.06         
 25.Anna Kucharska-Bryndel   Indywidualnie        IND        0b.PK 95.23         
 26.Zosia Chmielecka         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 96.26         
 27.Roma Roethel             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 96.33         
 28.Ola Komsa                UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 96.57         
 29.Roma Roethel             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 97.06         
 30.Piotr Komsa              UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 97.14         
 31.Mazur Matylda, Mazur MartaUKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 98.58         
 32.Joanna i Karol KasperowiczIndywidualnie        IND        0b.PK107.29         
 33.Łucja Krupińska          Indywidualnie        IND        0b.PK108.56         
 34.Mateusz i Maciej Borwin  Indywidualnie        IND        0b.PK119.35         
 
Końcowe wyniki zawodów: MK          0.0km    0m 24k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mazur Katarzyna          UKS Azymut Pabianice E71        50  46.38         
  2.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71        50  48.56         
  3.Joanna Maciejewska       Indywidualnie        IND        50  56.39         
  4.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71        50  68.47         
  5.Beata Bojanowska         UKS Orientuś Łódź    E75        50  76.04         
  6.Monika Ciupa             UKS Orientuś Łódź    E75        50 186.05         
 
Końcowe wyniki zawodów: MM          0.0km    0m 24k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grzegorz Ledzion         UKS Orientuś Łódź    E75        65  42.07         
  2.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71        65  44.28         
  3.Mariusz Kotelnicki       UKS Bedoń            BED        65  48.35         
  4.Paweł Nowak              UKS Orientuś Łódź    E75        65  48.37         
  5.Piotr Młynarczyk         UKS Orientuś Łódź    E75        65  49.28         
  6.Krzysztof Ziółkiewicz    UKS Orientuś Łódź    E75        65  51.14         
  7.Artur Gielec             UKS Orientuś Łódź    E75        65  54.08         
  8.Robert Wdowiak           Rodzinna Grupa Rower RGR        65  55.09         
  9.Zbigniew Ledzion         Indywidualnie        IND        65  57.16         
 10.Maciej Bartos            UKS Orientuś Łódź    E75        65  59.49         
 11.Konrad Siudek            UKS Orientuś Łódź    E75        65  60.21         
 12.Marcin Ciupa             UKS Orientuś Łódź    E75        65  66.32         
 13.p. Piotr Rzeńca          UKS Orientuś Łódź    E75        65  67.32         
 14.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71        65  70.58         
 15.Michał Dudek             Rodzinna Grupa Rower RGR        65  71.08         
 16.Andrzej Deredos          UKS Orientuś Łódź    E75        65  80.33         
 17.Sławomir Maciejewski     Indywidualnie        IND        65  87.46         
 18.Czesław Bolanowski       Indywidualnie        IND        65  91.23         
 19.Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E71        65  98.32         
 20.Krzysztof Mazurek        MKS Metalowiec Łódź  E17        65 114.43         
 
Końcowe wyniki zawodów: Mp          0.0km    0m 24k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.A. Wojtczak-Luter, St. DeszczMKS Metalowiec Łódź  E17        45  55.57         
  2.Pisarscy Gosia i Michał  SP 101 Łódź          101        45  59.50         
  3.Małgorzata Gielec,  Magda NowakUKS Orientuś Łódź    E75        45  65.24         

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej