Bieg na Orientację

Pobiegaliśmy na własnym podwórku

19 października odbyła się kolejna już edycja Mistrzostw Powiatu Pabianickiego w biegu na orientację, organizowana przez nasz klub. Mieliśmy przyjemność gościć zawodników z zaprzyjaźnionych klubów z Łodzi, Sokolnik, Galewic oraz Krakowa. Piękna pogoda, cudowny jesienny las i ciekawe trasy, dały startującym zawodnikom wiele pozytywnych wrażeń.

Duża część zawodników naszego klubu zaangażowana była w organizację zawodów, ale mimo to udało nam się wystawić 45-osobową reprezentację 😉

Pierwsze miejsca zdobyli: Hanna Pabich (K10), Nina Grabarz (K10N), Katarzyna Konc (K35), Adam Wiśniewski (M10), Filip Andrzejczak (M10N), Franciszek Krempiński (M12), Maciej Sztranek (M14), Jan Sztranek (M16), Jarosław Dajcz (OPEN N).

Drugie miejsca wywalczyli: Blanka Dajcz (K10), Magdalena Janiak (K12), Kaja Młynarczyk (K14), Alicja Grochowalska (K16), Julia Krempińska (K18-21), Marta Mazur (K10N), Łukasz Łubisz (M10), Jakub Wiśniewski (K12), Ignacy Górak (M14), Mateusz Grochowalski (M18-21), Józef Kłos (M50), Aleksandra Balcerak (OPEN).

Na najniższym stopniu podium stanęli: Magdalena Jaśkiewicz (K18-21), Sebastian Maciejewski (M10N) oraz Jakub Surowiecki (OPEN).

Serdecznie dziękujemy za udział w naszych zawodach i zapraszamy za rok 🙂

 
Zachęcamy również do obejrzenia świetnego filmiku z naszych zawodów, który stworzył Sebastian Kryściński:

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej