Wyniki 2019

Popularne 5.10.2019

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Nikitczenko Natasza Orientuś 099,09 0
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Charuba Łukasz Orientuś 046,55 0
2 Bartos Zbigniew Orientuś 056,43 0
3 Łubis Michał Azymut 061,08 0
4 Gieras Adam ind. 064,30 0
5 Andrzejczak Maciej Azymut 064,52 0
6 Ledzion Grzegorz Orientuś 068,07 0
7 Wdowiak Robert RGR 069,52 0
8 Nowak Paweł Orientuś 074,48 0
9 Ledzion Zbigniew Łódzkie Morsy 096,07 0
10 Lisiak Paweł Orientuś 116,32 0
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Hasiura Anna Metalowiec 026,10 0
2 Guzenda Aleksandra
Matysiak Beata
Metalowiec 037,47 0
3 Rawecka Hanna Orientuś 044,53 0
4 Witkowska Agata SP. 202 051,29 0
5 Karolina Sargieło
Dasza Tsiupii
ind. 057,44 0
6 Roguz Zuzanna
Krupiasz Viktor
SP. 101 058,53 0
7 Markowska Karolina
Markowska Ewa
SP. 101 060,15 0
8 Kurzawińska Elżbieta XVIII LO 068,35 0
9 Rawecka Zofia
Nowak Hanna
Orientuś 068,38 0
10 Ziółkowska Nina Metalowiec 071,44 0
11 Sobczak Julia
Rogowska Wiktoria
XVIII LO 099,41 0
12 Biskupska Magdalena
Lis Natalia
XVIII LO 102,50 0
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Ciupa Jan Orientuś 026,51 0
2 Kowalczyk Mateusz
Kowalczyk Marek
Metalowiec 029,21 0
3 Słomczyński Filip Orientuś 033,58 0
4 Bartos Ryszard Orientuś 035,59 0
5 Dominiak Beniamin RGR 037,09 0
6 Kołtys Marcel ind. 042,14 0
7 Grzymkiewicz Mateusz Orientuś 052,14 0
8 Łubisz Łukasz Azymut 052,28 0
9 Gach Miłosz ind. 052,52 0
10 Kowalik Kacper
Pyrgał Oksar
XVIII LO 102,11 0
11 Gach Mateusz
Kowalik Maria
ind. 118,31 0
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Dominiak Katarzyna RGR 051,59 0
2 Roethel Alicja ind. 059,42 0
3 Nowak Magda Orientuś 065,10 0
4 Morawska Małgorzata Orientuś 081,31 0
5 Lisiak Elżbieta ind. 084,43 0
6 Parafiniuk Hanna Metalowiec 048,17 8
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Rzeńca Tomasz Orientuś 046,56 0
2 Matczak Wojciech SP. 101 065,06 0
3 Ziółkiewicz Jan Orientuś 067,49 0
4 Raczyński Bogusz RGR 068,27 0
5 Wiatrowska Magda Huragan Branice 074,44 0
6 Pacyna Hubert Huragan Branice 080,41 0
7 Cyganowicz Jakub Huragan Branice 084,40 0
8 Leczycki Kacper
Banaszek Ignacy
Banaszek Stanisław
F.C. Predators 097,31 0
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Barska Magdalena ind. 080,45 0
2 Berlińska Paulina Orientuś 089,56 0
3 Gielec Julia Orientuś 093,57 0
4 Wiatrowksa Hanna ind. 102,02 0
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Ziółkiewicz Krzysztof Orientuś 056,09 0
2 Rzeńca Piotr Orientuś 059,12 0
3 Bartos Maciej Orientuś 063,02 0
4 Witkowski Zbigniew ind. 067,39 0
5 Słomczyński Robert Orientuś 068,51 0
6 Deredos Andrzej Orientuś 070,03 0
7 Gielec Artur Orientuś 075,25 0
8 Lisiak Adam Orientuś 076,52 0

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej