Wyniki 2019

Popularne 28.09.2019

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Nikitczenko Natasza Orientuś 068,01 0
2 Barska Magdalena ind. 147,16 0
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Pabich Mariusz Azymut 041,23 0
2 Tkaczuk Tomasz Azymut 045,36 0
3 Ledzion Grzegorz Orientuś 055,20 0
4 Gieras Adam ind. 062,53 0
5 Bartos Zbigniew Orientuś 068,24 0
6 Bolanowski Jan ind. 072,50 0
7 Słomczyński Ignacy ind. 078,25 0
8 Deredos Bruno Orientuś 089,01 0
9 Ledzion Zbigniew Łódzkie Morsy 118,16 0
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Witkowska Agata SP. 202 035,06 0
2 Rawecka Zofia
Nowak Hanna
Orientuś 036,31 0
3 Pawlak Kinga
Pawlak Agnieszka
Greszkiewicz Magda
Orientuś 045,21 0
4 Roguz Zuzanna
Kuśmierek Wiktoria
SP. 101 047,24 0
5 Presińska Magdalena Azymut 053,40 0
6 Kosztowna Zuzanna
Zarzycka Maria
SP. 101 060,28 0
7 Rashkevych Liza SP. 101 062,28 0
8 Fret Wiktoria
Szymańska Maja
SP. 101 062,36 0
9 Czekalska Gabriela
Kaczmarek Zuzanna
XVIII LO 067,23 0
10 Myszyńska Julia
Wrębniak Amelia
Komoda martyna
XVIII LO 071,34 0
11 Partyka Zofia SP 139 081,18 0
12 Latri Ines
Latri Nadia
SP 139 083,18 0
13 Wrzosek Wiktoria
Orkiszewska Angelika
XVIII LO 060,56 1
14 Miśkiewicz Wiktoria
Kurzejamska Beata
XVIII LO 064,56 1
15 Rawecka Hanna Orientuś 050,40 4
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Matczak Wojciech SP. 101 028,52 0
2 Grzymkiewicz Mateusz
Bednarski Patryk
Orientuś 034,27 0
3 Dominiak Beniamin RGR 038,15 0
4 Niedzwiedzińska Małgorzata
Niedzwiedziński Rafał
Niedzwiedziński Julek
ind. 040,49 0
5 Gach Miłosz ind. 041,43 0
6 Bek Aleksander RGR 042,50 0
7 Warszawski Edward
Kosztowny Maksymilian
SP. 101 076,27 0
8 Ledzion Maciej
Ledzion Marc
Łódzkie Morsy 090,25 0
9 Woźniak Marcel
Jędrzejczyk Julia
XVIII LO 101,40 0
10 Kowalik Kacper
Pyrgał Oskar
XVIII LO 120,07 3
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Grzymkiewicz Liliana Orientuś 040,08 0
2 Dominiak Katarzyna RGR 074,46 0
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Raczyński Bogusz RGR 048,50 0
2 Leczycki Kacper
Górski Jan
Banaszek Ignacy
Banaszek Stanisław
F.C.Predators 073,43 0
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Wiatrowska Hanna ind. 110,54 0
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Deredos Andrzej Orientuś 061,43 0
2 Bartos Maciej Orientuś 062,01 0
3 Witkowski Zbigniew ind. 082,15 0
4 Paszyński Józef Orientuś 99988,99 NKL

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej