Wyniki 2019

Łódź Park Tour 3.10.2019

Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      0.0km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E71            14.06  +      0.00
  2.Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E71            14.45  +      0.39
  3.Nowak Hanna              UKS Orientuś Łódź    E75            16.34  +      2.28
  4.Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E71            17.28  +      3.22
  5.Śmigielska Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E17            17.50  +      3.44
  6.Rawecka Zofia            UKS Orientuś Łódź    E75            19.23  +      5.17
  7.Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E17            20.13  +      6.07
  8.Bek Pola                 Rodzinna Grupa Rower RGR            23.40  +      9.34
  9.Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E71            24.36  +     10.30
 10.Siudek Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            26.15  +     12.09
 11.Rawecka Hanna            UKS Orientuś Łódź    E75            35.18  +     21.12
 12.Siudek Agnieszka         UKS Orientuś Łódź    E75            36.57  +     22.51
    Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      0.0km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            12.52  +      0.00
  2.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            22.02  +      9.10
  3.Witek, Batliński, MichalskiUKS Bedoń            BED            24.07  +     11.15
  4.Zajdler Gabriela, Marcin UKS Bedoń            BED            39.16  +     26.24
    Lesiak Klaudia, Ścieżko JakubUKS Bedoń            BED        NKl               
    Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Smoliński Paweł          Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      0.0km    0m 25k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            20.51  +      0.00
  2.Gielec Zuza              UKS Orientuś Łódź    E75            22.08  +      1.17
  3.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            22.52  +      2.01
  4.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            26.48  +      5.57
  5.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            28.02  +      7.11
  6.Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75            36.17  +     15.26
  7.Roethel Alicja           UKS Orientuś Łódź    E75            37.31  +     16.40
  8.Ciupa Monika             UKS Orientuś Łódź    E75            42.44  +     21.53
    Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Szmyt Barbara            InO STOWARZYSZE Wars INO        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      0.0km    0m 25k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            17.18  +      0.00
  2.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            17.19  +      0.01
  3.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            18.00  +      0.42
  4.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            18.20  +      1.02
  5.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            18.25  +      1.07
  6.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            18.34  +      1.16
  7.Chmielecki Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            19.43  +      2.25
  8.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            19.54  +      2.36
  9.Zarzycki Piotr           IT Orient            ITO            20.54  +      3.36
 10.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            22.47  +      5.29
 11.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            23.47  +      6.29
 12.Rzeńca Piotrek           UKS Orientuś Łódź    E75            23.51  +      6.33
 13.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            24.46  +      7.28
 14.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            24.53  +      7.35
 15.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            24.55  +      7.37
 16.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            26.42  +      9.24
 17.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            28.16  +     10.58
 18.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            29.06  +     11.48
 19.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            31.46  +     14.28
 20.Stemborowski Bartłomiej  Indywidualnie        IND            35.28  +     18.10
 21.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            35.56  +     18.38
    Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Gielec Artur             UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        0.0km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marcjanek Dominik        UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 14.48         
  2.Dominiak Beniamin        Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 15.49         
  3.Siudek Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 21.33         
  4.Balcerak Aleksandra      UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 23.13         
  5.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 24.28         
  6.Gramasz Miłosz           UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 25.00         
  7.Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 28.15         
  8.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 28.45         
  9.Witkowska Agata          Indywidualnie        IND        0b.PK 28.57         
 10.Ciupa Wojtek             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 31.44         
 11.Greszkiewicz Magdalena   Indywidualnie        IND        0b.PK 33.11         
 12.Siudek Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 36.51         
 13.Charuba Marysia          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 37.13         
 14.Szwajkowska K & Z        Indywidualnie        IND        0b.PK 42.28         
 15.Błoch Olek               Indywidualnie        IND        0b.PK 46.04         
 16.Kowalczyk A, Redzynia K  UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 47.36         
 17.Krygier Antek            UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 51.31         
 18.Zielonka Natalia, Ewelina, RafałIndywidualnie        IND        1b.PK 19.39         
 19.Roethel Roma             UKS Orientuś Łódź    E75        2b.PK 29.53         
 20.Roethel Klara            UKS Orientuś Łódź    E75        2b.PK 30.18         
 21.Wagner Kinga             Indywidualnie        IND        3b.PK 33.42         
 22.Bryndel Anna             Indywidualnie        IND        3b.PK 33.53         
 23.Wagner Mikołaj           Indywidualnie        IND        3b.PK 33.57         
 24.Komsa Aleksandra         UKS Orientuś Łódź    E75       12b.PK 11.13         
    Surowiecki Jakub         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Trepczyńska Hania        UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      0.0km    0m 23k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Julka             UKS Orientuś Łódź    E75            22.47  +      0.00
  2.Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75            23.01  +      0.14
  3.Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E75            24.10  +      1.23
  4.Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E75            29.49  +      7.02
  5.Młynarczyk Julia         Indywidualnie        IND            31.58  +      9.11
  6.Dominiak Katarzyna       Rodzinna Grupa Rower RGR            32.39  +      9.52
  7.Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E71            33.02  +     10.15
  8.Nowak Magdalena          UKS Orientuś Łódź    E75            42.26  +     19.39
  9.Gielec Małgorzata        UKS Orientuś Łódź    E75            43.08  +     20.21
 10.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            43.18  +     20.31
 11.Bojanowska Beata         UKS Orientuś Łódź    E75            45.32  +     22.45
 12.Lisiak Elżbieta          Indywidualnie        IND            54.58  +     32.11
 13.Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR            60.44  +     37.57
    Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Kaczorowska Katarzyna    Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      0.0km    0m 23k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            20.07  +      0.00
  2.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            23.48  +      3.41
  3.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75            25.31  +      5.24
  4.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71            26.51  +      6.44
  5.Raczyński Bogusz         Rodzinna Grupa Rower RGR            27.10  +      7.03
  6.Kotelnicki Mariusz       UKS Bedoń            BED            27.30  +      7.23
  7.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75            28.10  +      8.03
  8.Górak Ignacy             UKS Azymut Pabianice E71            28.39  +      8.32
  9.Wąs Marcin               Fit 7                FIT            28.45  +      8.38
 10.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71            28.52  +      8.45
 11.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17            29.13  +      9.06
 12.Błoch Andrzej            Indywidualnie        IND            30.43  +     10.36
 13.Wojnar Paweł             Indywidualnie        IND            31.57  +     11.50
 14.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            32.16  +     12.09
 15.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71            33.15  +     13.08
 16.Dudek Filip              Rodzinna Grupa Rower RGR            34.37  +     14.30
 17.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E75            34.39  +     14.32
 18.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            49.59  +     29.52
    Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Krzeminski Tomasz        Indywidualnie        IND        DNF               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej