Wyniki 2019

Łódź Park Tour 2.09.2019

Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.7km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E71            12.26  +      0.00
  2.Śmigielska Weronika      Indywidualnie        IND            12.49  +      0.23
  3.Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E71            13.45  +      1.19
  4.Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E71            15.31  +      3.05
  5.Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E71            16.57  +      4.31
  6.Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E17            17.06  +      4.40
  7.Łabieniec Kornelia       UKS Azymut Pabianice E71            17.47  +      5.21
  8.Janiak Magdalena         UKS Azymut Pabianice E71            18.27  +      6.01
  9.Miko Julia               Rodzinna Grupa Rower RGR            25.59  +     13.33
 10.Wojciechowska, MieczyńskaUKS Bedoń            BED            29.07  +     16.41
 11.Redzynia Zosia           UKS Azymut Pabianice E71            32.25  +     19.59
 12.Bek Pola                 Rodzinna Grupa Rower RGR            34.29  +     22.03
 13.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71            37.22  +     24.56
 14.Ledzion Joanna           UKS Orientuś Łódź    E75            41.53  +     29.27
 15.Nowak Hania              UKS Orientuś Łódź    E75            52.56  +     40.30
    Brędzej Matylda          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Jędrzejewska Zuzanna     UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Orlik Paulina            Indywidualnie        IND        DNF               
    Spułtowska Joanna        Spułka - patrol      SPU        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.7km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            13.41  +      0.00
  2.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75            16.24  +      2.43
  3.Batliński, Michalski     UKS Bedoń            BED            16.30  +      2.49
  4.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            16.38  +      2.57
  5.Karpiński Szymon         UKS Orientuś Łódź    E75            17.40  +      3.59
  6.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75            19.26  +      5.45
  7.Lesiak, Ścieżko          UKS Bedoń            BED            21.25  +      7.44
  8.Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E71            21.35  +      7.54
  9.Zajdler Gariela, Marcin  UKS Bedoń            BED            23.13  +      9.32
 10.Smoliński Paweł          UKS Orientuś Łódź    E75            30.19  +     16.38
 11.Magdziarz-Dylo Jan       UKS Orientuś Łódź    E75            34.51  +     21.10
 12.Dudnik Leonid            Indywidualnie        IND            50.17  +     36.36
    Rosiński, Beczek         UKS Bedoń            BED        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      3.5km    0m 25k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            17.16  +      0.00
  2.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            18.11  +      0.55
  3.Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75            18.42  +      1.26
  4.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            19.00  +      1.44
  5.Gielec Zuza              UKS Orientuś Łódź    E75            19.12  +      1.56
  6.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            22.06  +      4.50
  7.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            22.32  +      5.16
  8.Szmyt Barbara            Klub InO STOWARZYSZE INO            22.42  +      5.26
  9.Roethel Alicja           Indywidualnie        IND            30.38  +     13.22
 10.Ciupa Monika             UKS Orientuś Łódź    E75            35.50  +     18.34
    Witkowska Natalia        Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      3.5km    0m 25k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            14.38  +      0.00
  2.Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            14.39  +      0.01
  3.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            14.40  +      0.02
  4.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            15.42  +      1.04
  5.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71            16.17  +      1.39
  6.Chmielecki Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            16.20  +      1.42
  7.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            16.51  +      2.13
  8.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            17.06  +      2.28
  9.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            17.10  +      2.32
 10.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            17.24  +      2.46
 11.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            17.49  +      3.11
 12.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75            18.01  +      3.23
 13.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75            18.27  +      3.49
 14.Zarzycki Piotr           IT Orient            ITO            18.31  +      3.53
 15.Zajączkowski Mikołaj     UKS Orientuś Łódź    E75            19.33  +      4.55
 16.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            19.50  +      5.12
 17.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            19.59  +      5.21
 18.Niedźwiedziński Rafał    Indywidualnie        IND            20.12  +      5.34
 19.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            20.19  +      5.41
 20.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            21.29  +      6.51
 21.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            21.30  +      6.52
 22.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            21.31  +      6.53
 23.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            21.56  +      7.18
 24.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            22.30  +      7.52
 25.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            24.36  +      9.58
 26.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            25.56  +     11.18
 27.Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75            26.57  +     12.19
 28.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Łódź  E17            27.14  +     12.36
 29.Gielec Artur             UKS Orientuś Łódź    E75            28.38  +     14.00
 30.Mordaka Mariusz          UKS Orientuś Łódź    E75            29.02  +     14.24
    Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Ryminiecki Robert        UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Stemborowski Bartłomiej  Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.7km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dominiak Beniamin        TIGERS TEAM          TIG        0b.PK 16.00         
  2.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 17.47         
  3.Ciupa Wojtek             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 18.07         
  4.Sakowska Katarzyna       Indywidualnie        IND        0b.PK 20.55         
  5.Bartczak Agata           Indywidualnie        IND        0b.PK 21.03         
  6.Błoch Olek               Indywidualnie        IND        0b.PK 21.15         
  7.Majchrowska Iwona        Indywidualnie        IND        0b.PK 22.55         
  8.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 23.00         
  9.Szymańska A A W          Indywidualnie        IND        0b.PK 23.45         
 10.Kołodziejczyk Adam       UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 25.55         
 11.Karpiński Krzysztof      UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 28.05         
 12.Dudnik Jurij Aleksandr AnnaIndywidualnie        IND        0b.PK 29.22         
 13.Szwajkowska Małgorzata   Indywidualnie        IND        0b.PK 31.25         
 14.Paszyński Wojtek         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 37.24         
 15.Paszyńska Klara          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 37.34         
 16.Chmielecka Zofia         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 40.58         
 17.Zielonka Rafał, Natalia, EwelinaIndywidualnie        IND        0b.PK 41.22         
 18.Śmigielski Artur         MKS Metalowiec Łódź  E17        1b.PK 21.06         
 19.Niedźwiedzińscy M i J    Indywidualnie        IND        6b.PK 23.11         
    Leitloff Agatka          Indywidualnie        IND        NKl               
    Stelmachowscy Gabi Olek  Indywidualnie        IND        NKl               
    Witkowska Agata          Indywidualnie        IND        NKl               
    Pawlak Sebastian AleksanderPAWLAK TEAM          PAW        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      3.2km    0m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            18.07  +      0.00
  2.Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75            19.17  +      1.10
  3.Presińska Magdalena      UKS Azymut Pabianice E71            22.44  +      4.37
  4.Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E75            23.31  +      5.24
  5.Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E75            23.56  +      5.49
  6.Mordaka Magdalena        Indywidualnie        IND            24.09  +      6.02
  7.Chmielecka Eva           UKS Orientuś Łódź    E75            25.10  +      7.03
  8.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            26.10  +      8.03
  9.Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E17            26.11  +      8.04
 10.Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E71            26.45  +      8.38
 11.Dominiak Katarzyna       TIGERS TEAM          TIG            26.53  +      8.46
 12.Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR            28.03  +      9.56
 13.Gielec Małgorzata        UKS Orientuś Łódź    E75            30.14  +     12.07
 14.Nowak Magdalena          UKS Orientuś Łódź    E75            32.49  +     14.42
 15.Młynarczyk Julia         Indywidualnie        IND            32.55  +     14.48
 16.Bojanowska Beata         UKS Orientuś Łódź    E75            34.06  +     15.59
 17.Lisiak Elżbieta          UKS Orientuś Łódź    E75            41.26  +     23.19
 18.Kadłubowska Anna         Klub InO STOWARZYSZE INO            47.55  +     29.48
    Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Grubczak Agnieszka       Indywidualnie        IND        NKl               
    Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Stelmachowska Malwina    Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      3.2km    0m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            16.48  +      0.00
  2.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            18.13  +      1.25
  3.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            19.05  +      2.17
  4.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71            20.09  +      3.21
  5.Rzeńca Tomek             UKS Orientuś Łódź    E75            20.28  +      3.40
  6.Kielerowski Wojciech     UKS Azymut Pabianice E71            20.32  +      3.44
  7.Raczyński Bogusz         TIGERS TEAM          TIG            20.54  +      4.06
  8.Wojnar Paweł             Indywidualnie        IND            22.26  +      5.38
  9.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17            23.26  +      6.38
 10.Błoch Andrzej            Indywidualnie        IND            23.28  +      6.40
 11.Wiśniewski Kuba          UKS Azymut Pabianice E71            24.05  +      7.17
 12.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71            24.07  +      7.19
 13.Kotelnicki Mariusz       UKS Bedoń            BED            24.13  +      7.25
 14.Wiercińki Piotr          MKS Metalowiec Łódź  E17            25.26  +      8.38
 15.Ciupa Jasiek             UKS Orientuś Łódź    E75            25.47  +      8.59
 16.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            25.55  +      9.07
 17.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            27.34  +     10.46
 18.Łaski Tomasz             MKS Metalowiec Łódź  E17            29.24  +     12.36
 19.MAZUREK Krzysztof        MKS Metalowiec Łódź  E17            33.22  +     16.34
 20.Szwajkowski Sylwester    Indywidualnie        IND            42.03  +     25.15
 21.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            47.37  +     30.49

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej