Bieg na Orientację

W sprintach nadal mocni!

Udało nam się powtórzyć zeszłoroczny sukces i zdobyć 7 medali (3 złote, 3 srebrne i 1 brąz) na ostatnich w tym sezonie Mistrzostwach Polski w Biegu na Orientację, udowadniając tym samym, że dystans sprinterski jest naszą mocną stroną 🙂

W biegach indywidualnych złoto zdobyli Katarzyna Konc (K40) i Tomasz Tkaczuk (M40), srebro Julia Krempińska (K16) i Konrad Płóciennik (M20), a brąz Jan Sztranek (M16).

Blisko podium uplasowali się też: Dawid Zając piąte miejsce (M20) i Piotr Krempiński czwarte miejsce (M40).

Biegi sztafetowe jak zawsze dostarczyły nam bardzo dużo emocji. O ile Tomasz Tkaczuk wraz z Anną Górnicką-Antonowicz pewnie wygrali swoją kategorię, to już sztafeta naszych juniorów: Julia Krempińska i Jan Sztranek zdobyli srebrne medale, po bardzo emocjonującym biegu, tracąc do zwycięzców zaledwie 2 sekundy!

Gratulujemy i dziękujemy za piękną walkę!!!