Końcowe wyniki zawodów 08.06.2019 13:28:24
Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego 2019
===PRO SPORT Piotr Paszynski========================================Orienteering Organiser 2006===
Końcowe wyniki zawodów: K10N 0.0km 0m 6k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Płuska Sandra UMLKS Start Wieruszó E12 0b.PK 25.07
2.Brzezińska Weronika SP Siemianice SPS 0b.PK 27.11
3.Krasoń Julia MUKS Junior Ochędzyn E70 0b.PK 33.05
4.Gasztych Oliwia SP nr 3 Wieruszów S3W 0b.PK 38.57
5.Kryściak Amelia SP Siemianice SPS 0b.PK 40.38
6.Mączka Maja SP Siemianice SPS 0b.PK 41.56
7.Tujek Ilona SP nr 3 Wieruszów S3W 2b.PK 30.54
Końcowe wyniki zawodów: K12 0.0km 0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------
1.Śmigielska Weronika MKS Metalowiec Łódź E17 21.19 + 0.00
2.Herbeć Anna MUKS Junior Ochędzyn E70 29.51 + 8.32
3.Śmigielska Martyna MKS Metalowiec Łódź E17 36.21 + 15.02
4.Jarczak Marika MUKS Junior Ochędzyn E70 38.10 + 16.51
5.Piekielna Maja MUKS Junior Ochędzyn E70 40.43 + 19.24
6.Szefer Nina SP Siemianice SPS 41.49 + 20.30
7.Barton Marianna SP Siemianice SPS 42.33 + 21.14
8.Janiak Madalena UKS Azymut Pabianice E71 44.53 + 23.34
9.Malik Wiktoria UKS Grom Sokolniki E11 46.25 + 25.06
10.Kukawska Julia MUKS Junior Ochędzyn E70 48.29 + 27.10
11.Kozłowska Natalia UKS Grom Sokolniki E11 54.06 + 32.47
12.Pietras Hanna SP Siemianice SPS 82.14 + 60.55
Końcowe wyniki zawodów: K14 0.0km 0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Krzyżostanek Patrycja UKS Grom Sokolniki E11 31.23 + 0.00
2.Cegiełka Milena UKS GOK Galewice E73 35.09 + 3.46
3.Domagała Emilia UKS Grom Sokolniki E11 42.55 + 11.32
4.Parafiniuk Hanna MKS Metalowiec Łódź E17 45.02 + 13.39
5.Młynarczyk Kaja UKS Azymut Pabianice E71 48.40 + 17.17
6.Płonka Amelia SP Siemianice SPS 49.10 + 17.47
7.Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwar W81 49.46 + 18.23
8.Płonka Maja SP Siemianice SPS 67.40 + 36.17
9.Wróbel Julita SP Siemianice SPS 73.41 + 42.18
10.Goszcz Julia UKS Azymut Pabianice E71 79.42 + 48.19
11.Kiełbik Nikola UKS Grom Sokolniki E11 88.54 + 57.31
12.Jabłońska Emilia MUKS Junior Ochędzyn E70 107.34 + 76.11
13.Sucha Andżelika UKS Grom Sokolniki E11 116.39 + 85.16
Końcowe wyniki zawodów: K16 0.0km 0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Gielec Julia UKS Orientuś Łódź E75 48.21 + 0.00
2.Janik Patrycja UKS GOK Galewice E73 62.15 + 13.54
3.Hadryś Aleksandra SP nr 2 Kępno S2K 103.59 + 55.38
4.Goj Natalia SP nr 2 Kępno S2K 109.39 + 61.18
5.Ciężka Maja SP nr 2 Kępno S2K 112.31 + 64.10
6.Górecka Nikola SP nr 2 Kępno S2K 118.33 + 70.12
Przybylska Izabela SP nr 1 Kępno S1K NKl
Szyszko Wiktoria SP nr 2 Kępno S2K NKl
Papiór Kornelia SP nr 2 Kępno S2K NKl
Urbańska Rozalia SP nr 2 Kępno S2K NKl
Mikołajczyk Klaudia MUKS Junior Ochędzyn E70 DNF
Strózik Sandra MUKS Junior Ochędzyn E70 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K18 0.0km 0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Polak Aleksandra LO I Kępno L1K 64.19 + 0.00
2.Kalisz Kaja UKS Azymut Pabianice E71 95.27 + 31.08
Rybczyńska Martyna LO I Kępno L1K NKl
Trzeciak Kinga LO I Kępno L1K NKl
Herbeć Ewelina MUKS Junior Ochędzyn E70 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K21 0.2km 0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice E71 56.56 + 0.00
2.Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice E71 64.07 + 7.11
3.Piekielna Angelika MUKS Junior Ochędzyn E70 64.45 + 7.49
4.Nikitczenko Natasza UKS Orientuś Łódź E75 70.04 + 13.08
Końcowe wyniki zawodów: K35 0.0km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice E71 41.25 + 0.00
2.Ciupa Monika UKS Orientuś Łódź E75 65.36 + 24.11
3.Roethel Alicja UKS Orientuś Łódź E75 67.00 + 25.35
4.Nowak Magda UKS Orientuś Łódź E75 74.37 + 33.12
5.Bystra Jolanta MUKS Junior Ochędzyn E70 91.21 + 49.56
6.Teper Katarzyna SP nr 2 Kępno S2K 97.22 + 55.57
7.Korek Anna UKS Grom Sokolniki E11 131.40 + 90.15
8.Goszcz Milena UKS Azymut Pabianice E71 131.42 + 90.17
Końcowe wyniki zawodów: KM10R 0.0km 0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Trepczyńska Hanna UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 32.07
2.Ciupa Wojtek UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 32.17
3.Chabrzyk Oliwia ChabTeam CHT 0b.PK 34.58
4.Tomczuk M, Urbaniak J SP nr 2 Wieruszów S2W 0b.PK 37.00
5.Roethel Roma i Klara UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 38.02
6.Parafiniuk Amelia MKS Metalowiec Łódź E17 0b.PK 59.47
Końcowe wyniki zawodów: M10N 0.0km 0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Bartos Ryszard UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 15.33
2.Chabrzyk Wojciech ChabTeam CHT 0b.PK 20.01
2.Łubisz Łukasz UKS Azymut Pabianice E71 0b.PK 20.01
4.Smoliński Paweł UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 20.34
5.Trepczyński Franciszek UKS Orientuś Łódź E75 0b.PK 20.36
6.Aplas Dawid SP nr 2 Wieruszów S2W 0b.PK 21.27
7.Cegiełka Konrad UKS GOK Galewice E73 0b.PK 23.00
8.Sikora Eryk SP nr 2 Wieruszów S2W 0b.PK 29.13
Domagała Konrad UKS Grom Sokolniki E11 DNF
Barszczewski Mchał MUKS Junior Ochędzyn E70 DNF
Grzesik Hubert MUKS Junior Ochędzyn E70 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M12 0.0km 0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice E71 18.55 + 0.00
2.Narożny Kacper UKS GOK Galewice E73 20.31 + 1.36
3.Domagała Jakub UKS Grom Sokolniki E11 24.17 + 5.22
4.Ciupa Jan UKS Orientuś Łódź E75 27.37 + 8.42
5.Rzeńca Tomasz UKS Orientuś Łódź E75 29.03 + 10.08
6.Ziółkiewicz Jan UKS Orientuś Łódź E75 31.04 + 12.09
7.Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź E75 32.14 + 13.19
8.Pietras Bartosz SP Siemianice SPS 48.07 + 29.12
9.Krawczyk Piotr UKS Azymut Pabianice E71 48.46 + 29.51
10.Słomczyński Filip UKS Orientuś Łódź E75 50.00 + 31.05
11.Teper Adam SP nr 2 Kępno S2K 51.43 + 32.48
Karpiński Szymon UKS Orientuś Łódź E75 NKl
Końcowe wyniki zawodów: M14 0.0km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Wesołowski Oskar UKS Azymut Pabianice E71 35.11 + 0.00
2.Sieroń Karol UKS Azymut Pabianice E71 35.43 + 0.32
3.Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice E71 39.13 + 4.02
4.Hryciuk Mikołaj UKS Grom Sokolniki E11 39.24 + 4.13
5.Fronia Jakub UKS GOK Galewice E73 47.50 + 12.39
6.Kielnierowski Wojciech UKS Azymut Pabianice E71 50.58 + 15.47
7.Korek Kacper UKS Grom Sokolniki E11 59.08 + 23.57
8.Łubisz Dominik UKS Azymut Pabianice E71 67.39 + 32.28
9.Kozłowski Jakub UKS Grom Sokolniki E11 77.14 + 42.03
10.Jabłoński Piotr MUKS Junior Ochędzyn E70 84.49 + 49.38
Marszałek Alan UKS Grom Sokolniki E11 NKl
Kędzia Kacper UMLKS Start Wieruszó E12 NKl
Końcowe wyniki zawodów: M16 0.0km 0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Ertel Jacek MUKS Junior Ochędzyn E70 52.46 + 0.00
2.Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwar W81 60.37 + 7.51
3.Małecki Marcel MUKS Junior Ochędzyn E70 60.38 + 7.52
4.Lisiak Adam UKS Orientuś Łódź E75 62.19 + 9.33
5.Ledzion Piotr UKS Orientuś Łódź E75 62.47 + 10.01
6.Malik Patryk UKS Grom Sokolniki E11 63.20 + 10.34
7.Kowalek Wiktor SP nr 2 Kępno S2K 101.01 + 48.15
8.Mikołowski Bartosz SP nr 2 Kępno S2K 102.35 + 49.49
9.Ogrodowczyk Aleksander ZSP w Bedoniu Wsi ZBW 137.11 + 84.25
Ciepliński Tomasz SP nr 2 Kępno S2K NKl
Hołoś Dominik SP nr 2 Kępno S2K NKl
Zimoch Igor SP nr 2 Kępno S2K NKl
Małgorzaciak Igor Indywidualnie IND DNF
Końcowe wyniki zawodów: M18 0.0km 0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice E71 47.30 + 0.00
2.Nowak Bruno LO I Kępno L1K 62.56 + 15.26
3.Ociepa Patryk LO I Kępno L1K 75.42 + 28.12
Przewdzięk Karol LO I Kępno L1K NKl
Końcowe wyniki zawodów: M21 0.0km 0m 17k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Zając Dawid UKS Azymut Pabianice E71 50.12 + 0.00
2.Piekielny Mariusz MUKS Junior Ochędzyn E70 50.44 + 0.32
3.Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice E71 52.37 + 2.25
4.Gąsiorowski Adam UKS Azymut Pabianice E71 55.54 + 5.42
5.Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice E71 68.03 + 17.51
6.Łącki Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar W81 70.30 + 20.18
7.Kędzia Krzysztof UMLKS Start Wieruszó E12 79.45 + 29.33
Końcowe wyniki zawodów: M35 0.0km 0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Cych Piotr Indywidualnie IND 35.50 + 0.00
2.Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź E75 48.00 + 12.10
3.Chabrzyk Andrzej ChabTeam CHT 55.56 + 20.06
4.Trepczyński Jarosław UKS Orientuś Łódź E75 56.29 + 20.39
5.Bartos Maciej UKS Orientuś Łódź E75 58.05 + 22.15
6.Ziółkiewicz Krzysztof UKS Orientuś Łódź E75 59.31 + 23.41
7.Nowak Paweł UKS Orientuś Łódź E75 59.41 + 23.51
8.Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk Wrocław D95 60.40 + 24.50
9.Słomczyński Robert UKS Orientuś Łódź E75 61.26 + 25.36
10.Ledzion Grzegorz UKS Orientuś Łódź E75 64.34 + 28.44
11.Ertel Radosław MUKS Junior Ochędzyn E70 67.31 + 31.41
12.Paszyński Józef UKS Orientuś Łódź E75 70.31 + 34.41
13.Lisiak Paweł UKS Orientuś Łódź E75 71.21 + 35.31
14.Deszcz Stanisław MKS Metalowiec Łódź E17 72.02 + 36.12
15.Kotelnicki Mariusz ZSP w Bedoniu Wsi ZBW 74.05 + 38.15
16.Ciupa Marcin UKS Orientuś Łódź E75 75.41 + 39.51
17.Sztranek Paweł UKS Azymut Pabianice E71 75.59 + 40.09
18.Wierciński Piotr MKS Metalowiec Łódź E17 80.03 + 44.13
19.Rzeńca Piotr UKS Orientuś Łódź E75 85.51 + 50.01
20.Lewandowski Krzysztof UKS Orientuś Łódź E75 116.06 + 80.16
Śliwakowski Adam MUKS Junior Ochędzyn E70 DNF
Wdowiak Robert Rodzinna Grupa Rower RGR DNF
Końcowe wyniki zawodów: Open 0.0km 0m 7k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Batliński, Witek ZSP w Bedoniu Wsi ZBW 27.07 + 0.00
2.Szandała Marcin, Lasota Norbert, WykrotaSP nr 3 Wieruszów S3W 31.06 + 3.59
3.Michalski, Rosiński ZSP w Bedoniu Wsi ZBW 34.16 + 7.09
4.Marchwiak, Żłobiński, GwiazdowskiSP nr 3 Wieruszów S3W 36.14 + 9.07
5.Małgorzaciak, Śliwiński ZSP w Bedoniu Wsi ZBW 40.41 + 13.34
6.Cieplik, Majcherska, GrzesiukSP nr 3 Wieruszów S3W 40.42 + 13.35
7.Kmieć Barbara MUKS Junior Ochędzyn E70 47.35 + 20.28
8.Jaśniak, Zielińska, Bury SP nr 3 Wieruszów S3W 52.03 + 24.56
9.Milnikel, Lesiak ZSP w Bedoniu Wsi ZBW 72.05 + 44.58
10.Zajdler, Danielczyk, ChabiorZSP w Bedoniu Wsi ZBW 82.29 + 55.22
11.Bathelt, Przyłęcka, SzymczakZSP w Bedoniu Wsi ZBW 86.29 + 59.22
Taras Małgorzata, Taras Marta, Sztucka ZSP nr 3 Wieruszów S3W NKl
Światły Oliwier, Gonera Jakub, WójcikowsSP nr 3 Wieruszów S3W NKl
Bernacka, Alwasiak ZSP w Bedoniu Wsi ZBW NKl
Dodaj komentarz