Wyniki 2019

Popularne 18.05.2019

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Sztranek Iwona Azymut 082,26 0
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Ledzion Grzegorz Orientuś 055,45 0
2 Pabich Tomasz Azymut 060,06 0
3 Bek Michał RGR 070,13 0
4 NiedźwiedzińskiRafał ind. 070,57 0
5 Wdowiak Robert RGR 077,49 0
6 Raczyński Bogusz Tigers Team 082,01 0
7 Ledzion Zbigniew Łódzkie Morsy 090,10 0
8 Sztranek Paweł Azymut 120,45 0
9 Lisiak Paweł Orientuś 99968,90 NKL
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Wierzbicka Karolina Metalowiec 030,53 0
2 Śmigielska Weronika Metalowiec 032,15 0
3 Młynarczyk Kaja Azymut 032,54 0
4 Zdrojewska Weronika Metalowiec 034,24 0
5 Milczarek Oliwia Orientuś 035,53 0
6 Jędrzejewska Zuzanna Orientuś 036,13 0
7 Janiak Magdalena Azymut 037,00 0
8 Witkowska Agata SP. 202 039,57 0
9 Pabich Hanna Azymut 041,35 0
10 Dajacz Blanka Azymut 045,37 0
11 Greszkiewicz Magdalena Orientuś 048,25 0
12 Łaska Amelia Metalowiec 050,27 0
13 Ziółkowska Nina Metalowiec 052,23 0
14 Śmigielska Martyna Metalowiec 054,22 0
15 Kozuń Marika Azymut 062,36 0
16 Łaska Martyna Metalowiec 066,14 0
17 Bek Pola RGR 086,58 0
18 Bek Małgorzata RGR 092,03 0
19 Potz Sylwia
Potz Julia
ind. 117,00 0
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Bek Aleksander RGR 031,08 0
2 Rzeńca Piotr Orientuś 037,02 0
3 Dudek Filip RGR 038,27 0
4 Dominiak Beniamin Tigers Team 042,09 0
5 Dudek Kostek RGR 042,33 0
6 Matczak Wojciech SP. 101 045,47 0
7 Kozłowski Mikołaj Azymut 045,56 0
8 Trepczyńska Hanna Orientuś 054,28 0
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Parafiniuk Hanna Metalowiec 053,53 0
2 Mordaka Magdalena ind. 055,36 0
3 Nowak Magdalena Orientuś 063,06 0
4 Stępień- Dudek Małgorzata RGR 068,29 0
5 Potz Maciej
Potz Katarzyna
Potz Hanna
ind. 089,07 0
6 Lisiak Elżbieta ind. 089,20 0
7 Dominiak Katarzyna Tigers Team 092,37 0
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Wesołowski Oskar Azymut 042,19 0
2 Deszcz Stanisław Metalowiec 045,46 0
3 Durma Jerzy Azymut 046,21 0
4 Rzeńca Tomasz Orientuś 051,15 0
5 Mazurek Krzysztof Metalowiec 063,01 0
6 Kunikowski Tomasz Akademiabiegacza.pl
S.L. Salos-wodna łódź
067,09 0
7 Ziółkiewicz Jan Orientuś 069,32 0
8 Moskaluk Michał ZSP 9 103,59 5
9 Sztranek Maciej Azymut 040,04 6
10 Ciupa Jan Orientuś 050,58 7
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Witkowska Natalia ind. 074,13 0
2 Deredos Nina Orientuś 077,23 0
3 Roethel Alicja ind. 078,14 0
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Deredos Andrzej Orientuś 065,25 0
2 Worpus Sławomir ind. 065,55 0
3 Witkowski Zbigniew ind. 073,45 0
4 Bartos Maciej Orientuś 074,26 0
5 Ziółkiewicz Krzysztof Orientuś 105,38 0

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej