Wyniki 2019

Popularne 06.04.2019

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Berlińska Paulina Orientuś 057,41 0
2 Biniecka Małgorzata Azymut 059,40 0
3 Konc Katarzyna Azymut 066,53 0
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Krempiński Piotr Azymut 046,56 0
2 Łącki Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 053,16 0
3 NiedzwiedzińskiRafał ind. 054,26 0
4 Trepczyński Jarosław Orientuś 057,42 0
5 Ledzion Zbigniew Łódzkie Morsy 061,35 0
6 Andrzejczak Maciej Azymut 062,20 0
7 Słomczyński Robert Orientuś 067,10 0
8 Wdowiak Robert RGR 070,55 0
9 Lisiak Paweł Orientuś 078,00 0
10 Sztranek Paweł Azymut 094,40 0
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Kalisz Kaja Azymut 031,33 0
2 Grochowalska Alicja Azymut 035,25 0
3 Milczarek Oliwia ind. 037,21 0
4 Młynarczyk Kaja
Kozuń Marika
Azymut 039,08 0
5 Ziółkowska Nina Metalowiec 039,24 0
6 Raczyńska Michalina ind. 040,07 0
7 Greszkiewicz Magdalena Orientuś 045,27 0
8 Grabarz Nina Azymut 049,52 0
9 Śmigielska Weronika Metalowiec 051,46 0
10 Charuba Maria Orientuś 060,00 0
11 Zbiorczyk Zuzanna
Biesaga Krystian
Metalowiec 065,10 0
12 Brędzej Matylda Orientuś 068,38 0
13 Potz Katarzyna
Potz Hanna
Potz Julia
Leszczyński Jakub
ind. 071,36 0
14 Łaska Amelia Metalowiec 074,13 0
15 Łaska Martyna Metalowiec 077,20 0
16 Bek Pola
Bek Małgorzata
RGR 082,03 0
17 Latri Nadia SP. 139 083,22 0
18 Łukaszewicz Iga SP. 139 084,25 0
19 Dziewanowska Maja
Nowak Natalia
Metalowiec 085,39 0
20 Cybulski Szymon
Partyka Zofia
Partyka Magdalena
Cybulska Aneta
ind. 100,48 0
21 Parafiniuk Hanna Metalowiec 035,22 1
22 Rokicka Wiktoria
Jatczak Natalia
Paulina Cuchra
SP. 1 Koluszki 102,11 1
23 Mękarska Julia
Kucharska Dominika
Natalia Stokuisz
ind. 104,11 1
24 Gazenda Aleksandra
Matysiak Beata
Metalowiec 086,23 3
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Wesołowski Oskar Azymut 025,31 0
2 Kowalczyk Mateusz Metalowiec 029,18 0
3 Dudek Filip RGR 029,44 0
4 Kozłowski Mikołaj Azymut 032,44 0
5 Durma Jerzy Azymut 032,46 0
6 Bek Aleksander RGR 033,05 0
7 Dudek Kostek RGR 035,46 0
8 Dominiak Beniamin ind. 039,52 0
9 TrepczyńskiFranciszek
Szymański Franciszek
Dwa Franki 041,25 0
10 Gajewski Jerzy ind. 046,28 0
11 Grabarz Kacper Azymut 046,43 0
12 Klepacz Adrian
Chęcińska Natalia
Bezat Kordian
XVIII LO 049,18 0
13 Bińczyk Patryk
Gietko Patryk
Kurzawińska Elżbieta
XVIII LO 051,35 0
14 Woźniak Marcel
Strycharczyk Kacper
Maciaszczyk Miłosz
XVIII LO 052,06 0
15 Potz Paweł
Potz Maciej
Potz Oliwier
ind. 056,05 0
16 Milczarek Adam ind. 058,06 0
17 Słomczyński Filip Orientuś 074,07 0
18 Ziółkiewicz Jan Orientuś 029,11 1
19 Stańczak Mateusz
Kraska Szymon
XVIII LO 052,00 1
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Roethel Alicja ind. 050,11 0
2 Komorowska Marta Orientuś 053,34 0
3 Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwaria 059,17 0
4 Morawska Małgorzata SP. 139 077,46 0
5 Machowska-ŁąckaMaqgdalena UKS OSiR Góra Kalwaria 081,11 0
6 Słomczyńska Ewa Orientuś 081,48 0
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Gąsiorowski Adam Azymut 031,40 0
2 Sztranek Maciej Azymut 033,22 0
3 Krempiński Franciszek Azymut 037,30 0
4 Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria 041,23 0
5 Deszcz Stanisław
Wojtczak-Luter Anna
Metalowiec 048,27 0
6 Krawczyk Makary MTB Koluszki 050,31 0
7 Mazurek Krzysztof Metalowiec 053,48 0
8 Berliński Marcin Orientuś 073,46 0
9 Łaski Tomasz Metalowiec 084,00 0
10 Środa Jagoda
Sobieszek Damian
Zarzycki Jakub
Świderek Maciej
SP. 1 Koluszki 118,16 0
11 Suwalski Konrad MTB Koluszki 082,13 1
12 Młynarczyk Maksymilian Orientuś 095,07 2
13 Janowski Bartłomiej ind. 069,29 7
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Sztranek Iwona Azymut 066,50 0
2 Wiatrowska Hanna ind. 088,05 0
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Bek Michał R|GR 054,08 0
2 Ciupa Marcin Orientuś 059,22 0
3 Deredos Andrzej Orientuś 059,47 0
4 Kot Kacper
Owczarek Aleksandra
Gozdek Kamil
ind. 155,00 0

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej