Końcowe wyniki zawodów 24.03.2019 21:48:04
Powitanie Wiosny
===PRO SPORT Piotr Paszynski====================================Orienteering Organiser 2006===
Końcowe wyniki zawodów: K10 2.4km 0m 6k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Łobas Aleksandra MKS Metalowiec Łódź E17 68.27 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: K12 2.8km 0m 7k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwar W8103573 28.06 + 0.00
2.Śmigielska Weronika MKS Metalowiec Łódź E1704371 37.40 + 9.34
3.Hrebeć Anna MUKS Junior Ochędzyn E7004430 43.01 + 14.55
4.Śmigielska Martyna MKS Metalowiec Łódź E1704172 62.56 + 34.50
5.Walocha Ania UKS Orientuś Łódź E75 73.21 + 45.15
6.Greszkiewicz Magdalena UKS Orientuś Łódź E75 85.23 + 57.17
Końcowe wyniki zawodów: K14 3.8km 0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Gielec Julia UKS Orientuś Łódź E7503047 33.37 + 0.00
2.Krzyżostanek Patrycja UKS Grom Sokolniki E1103838 34.57 + 1.20
3.Domagała Emilia UKS Grom Sokolniki E1103835 40.54 + 7.17
4.Parafiniuk Hanna MKS Metalowiec Łódź E1704384 45.24 + 11.47
5.Kiełbik Nikola UKS Grom Sokolniki E1104387 50.13 + 16.36
6.Wiśniewska Hana UKS Orientuś Łódź E7504222 52.32 + 18.55
7.Komorowska Marta UKS Orientuś Łódź E75 66.48 + 33.11
Końcowe wyniki zawodów: K16 5.3km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Doreń Wiktoria UKS Orientuś Łódź E7503854 46.51 + 0.00
2.Berlińska Paulina UKS Orientuś Łódź E7503503 57.56 + 11.05
3.Mikołajczyk Klaudia MUKS Junior Ochędzyn E7002663 63.28 + 16.37
Bończak Barbara ZHR ZHR DNF
Końcowe wyniki zawodów: K18 6.8km 0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Gielec Zuzanna UKS Orientuś Łódź E7503046 58.01 + 0.00
2.Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice E7102651 62.33 + 4.32
3.Hrebeć Ewelina MUKS Junior Ochędzyn E7003822 94.57 + 36.56
PK Presińska Magdalena UKS Azymut Pabianice E71 PK 87.29 + 29.28
PK Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice E71 PK 87.32 + 29.31
Końcowe wyniki zawodów: K21 8.1km 0m 18k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź E7500413 61.49 + 0.00
2.Fortuniak Weronika UKS Orientuś Łódź E7502836 63.35 + 1.46
3.Biolik Agnieszka UNTS Warszawa W8702178 68.06 + 6.17
4.Kulicka Agata SSRS SSR 70.38 + 8.49
5.Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice E7101783 76.06 + 14.17
6.Ewiak-Paszyńska Alicja UKS Orientuś Łódź E7500363 80.41 + 18.52
7.Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice E7100339 83.40 + 21.51
8.Nikitczenko Natasza UKS Orientuś Łódź E7503250 86.18 + 24.29
9.Filipowska Aleksandra UKS Orientuś Łódź E75 88.24 + 26.35
Wiklak Gabriela BEE-moving BEE NKl
Końcowe wyniki zawodów: K35 5.9km 0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Szafnicka Marta Indywidualnie IND 67.14 + 0.00
2.Komsa Małgorzata UKS Orientuś Łódź E7500366 72.06 + 4.52
3.Bojanowska Beata UKS Orientuś Łódź E75 109.36 + 42.22
4.Korek Anna UKS Grom Sokolniki E11 123.02 + 55.48
Końcowe wyniki zawodów: K40/45 5.3km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice E7102953 56.53 + 0.00
2.Sztranek Iwona UKS Azymut Pabianice E71 65.07 + 8.14
3.Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR 66.05 + 9.12
4.Wojtczak-Luter Anna MKS Metalowiec Łódź E1703220 69.56 + 13.03
5.Ciupa Monika UKS Orientuś Łódź E75 79.16 + 22.23
6.Nowak Magda UKS Orientuś Łódź E75 91.06 + 34.13
Końcowe wyniki zawodów: K55/60 3.8km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Deredos Nina UKS Orientuś Łódź E7503248 48.16 + 0.00
2.Wiatrowska Hanna Indywidualnie IND 88.26 + 40.10
Końcowe wyniki zawodów: KM10R 2.3km 0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Dudek Kostek i Michał Rodzinna Grupa Rower RGR 26.50 + 0.00
2.Gajewscy Jerzy i ElżbietaIndywidualnie IND 28.18 + 1.28
3.Karpiński Szymon UKS Orientuś Łódź E75 31.52 + 5.02
4.Magdziarz - Dyło Jan UKS Orientuś Łódź E75 32.40 + 5.50
5.Zakrzewski Wierzbicka Indywidualnie IND 35.09 + 8.19
6.Potz Potz Leszczyński Indywidualnie IND 35.54 + 9.04
7.Kasperowicz Karol Joanna Indywidualnie IND 39.34 + 12.44
8.Ciupa Wojciech UKS Orientuś Łódź E75 51.03 + 24.13
9.Trepczyńska Hanna UKS Orientuś Łódź E75 51.04 + 24.14
10.Wiśniewska Lila UKS Orientuś Łódź E75 51.17 + 24.27
11.Komsa Aleksandra UKS Orientuś Łódź E75 52.16 + 25.26
12.Paszyńska Klara i Wojtek UKS Orientuś Łódź E75 52.19 + 25.29
13.Zawadzki Aleksander ŁukasIndywidualnie IND 53.35 + 26.45
14.Płóciennik Aleksandra MKS Metalowiec Łódź E17 55.13 + 28.23
15.Bek Olek Rodzinna Grupa Rower RGR 57.21 + 30.31
16.Dominiak Benek TIGERS TEAM TIG 57.26 + 30.36
17.Wyskwar Szymon Indywidualnie IND 65.24 + 38.34
18.Wyskwar Piotr Indywidualnie IND 67.26 + 40.36
19.Charuba Marysia UKS Orientuś Łódź E75 87.33 + 60.43
20.Chmielecka Zosia UKS Orientuś Łódź E75 87.43 + 60.53
Ledzion Krzysztof Maciej MarcelinaLodzkie Morsy LDM NKl
Milczarek Oliwka UKS Orientuś Łódź E75 NKl
Zakrzewski Wierzbicka ZakrzewskiIndywidualnie IND NKl
Końcowe wyniki zawodów: M10 2.4km 0m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Wiśniewski Adam UKS Azymut Pabianice E7104406 27.05 + 0.00
2.Trepczyński Franciszek UKS Orientuś Łódź E7504220 42.42 + 15.37
Zawadzi Łukasz Indywidualnie IND DNF
Końcowe wyniki zawodów: M12 2.9km 0m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Rzeńca Tomasz UKS Orientuś Łódź E7503712 22.31 + 0.00
2.Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice E7103559 23.16 + 0.45
3.Wiśniewski Jakub UKS Azymut Pabianice E7103879 27.49 + 5.18
4.Domagała Jakub UKS Grom Sokolniki E1104388 28.36 + 6.05
5.Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź E7503711 31.31 + 9.00
6.Ciupa Jan UKS Orientuś Łódź E7503926 34.49 + 12.18
7.Ziółkiewicz Jan UKS Orientuś Łódź E7503932 40.32 + 18.01
8.Krawczyk Piotr UKS Azymut Pabianice E71 65.22 + 42.51
Kubisiak Tomasz SSRS SSR NKl
Końcowe wyniki zawodów: M14 3.8km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Lisiak Adam UKS Orientuś Łódź E7503049 25.58 + 0.00
2.Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwar W8103296 29.04 + 3.06
3.Hryciuk Mikołaj UKS Grom Sokolniki E1103836 36.09 + 10.11
4.Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice E7103562 38.01 + 12.03
5.Korek Kacper UKS Grom Sokolniki E1103837 46.15 + 20.17
6.Wesołowski Oskar UKS Azymut Pabianice E71 49.35 + 23.37
7.Kowalczyk Mateusz MKS Metalowiec Łódź E1704328 53.39 + 27.41
8.Łobas Bartosz MKS Metalowiec Łódź E17 55.22 + 29.24
9.Marszałek Alan UKS Grom Sokolniki E1104389 98.44 + 72.46
Końcowe wyniki zawodów: M16 5.9km 0m 13k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice E7102653 34.52 + 0.00
2.Słomczyński Ignacy UKS Orientuś Łódź E7502837 35.45 + 0.53
3.Nowak Michał UKS Orientuś Łódź E7503929 35.47 + 0.55
4.Ledzion Piotr UKS Orientuś Łódź E7504111 44.26 + 9.34
5.Bartos Zbigniew UKS Orientuś Łódź E7502127 49.48 + 14.56
6.Jakub Zabuski MKS Metalowiec Łódź E1703890 58.49 + 23.57
7.Ertel Jacek MUKS Junior Ochędzyn E70 105.52 + 71.00
Końcowe wyniki zawodów: M18 7.9km 0m 19k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Rzeńca Piotr UKS Orientuś Łódź E7502129 46.47 + 0.00
2.Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice E7102192 56.56 + 10.09
3.Deredos Bruno UKS Orientuś Łódź E7502839 57.00 + 10.13
4.Kubisiak Witold SSRS SSR 99.24 + 52.37
5.Olasik Roman MKS Metalowiec Łódź E17 104.13 + 57.26
Końcowe wyniki zawodów: M20 9.3km 0m 24k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Tłokiński Jakub MKS Metalowiec Łódź E17 153.09 + 0.00
Kalisiak Dawid UKS Azymut Pabianice E7102027 NKl
Końcowe wyniki zawodów: M21 10.4km 0m 23k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Pabich Mariusz UKS Azymut Pabianice E7100338 55.48 + 0.00
2.Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice E7101785 58.14 + 2.26
3.Gryzio Łukasz UKS Azymut Pabianice E7100336 60.15 + 4.27
4.Paszyński Piotr UKS Orientuś Łódź E7500423 62.39 + 6.51
5.Zając Dawid UKS Azymut Pabianice E7102186 66.51 + 11.03
6.Charuba Łukasz UKS Orientuś Łódź E7500402 71.52 + 16.04
7.Zuchmański Przemysław UKS Orientuś Łódź E7501724 74.51 + 19.03
8.Krzyżostanek Jarosław UKS Grom Sokolniki E1102547 77.03 + 21.15
9.Łubis Michał UKS Azymut Pabianice E7102657 79.25 + 23.37
10.Łącki Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar W8101673 79.27 + 23.39
11.Fijałkowski Mateusz MKS Metalowiec Łódź E17 84.37 + 28.49
12.Zarzycki Piotr IT Orient ITO 85.26 + 29.38
13.Kubisiak Marek SSRS SSR 94.09 + 38.21
14.Wiklak Adam BEE-moving BEE 106.37 + 50.49
Końcowe wyniki zawodów: M35 8.1km 0m 18k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Bek Michał Rodzinna Grupa Rower RGR 77.26 + 0.00
2.Raczyński Bogusz TIGERS TEAM TIG 80.03 + 2.37
3.Kotelnicki Mariusz ZS-P Bedoń Wieś ZBW 85.56 + 8.30
4.Domagała Andrzej UKS Grom Sokolniki E11 90.28 + 13.02
5.Łaski Tomasz MKS Metalowiec Łódź E17 104.04 + 26.38
Trepczyński Jarosław UKS Orientuś Łódź E7504221 NKl
Końcowe wyniki zawodów: M40 7.9km 0m 19k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice E7102652 67.17 + 0.00
2.Nowak Paweł UKS Orientuś Łódź E7503930 69.10 + 1.53
3.Biolik Grzegorz UNTS Warszawa W8702177 71.31 + 4.14
4.Ledzion Zbigniew Lodzkie Morsy LDM 86.08 + 18.51
5.Gielec Artur UKS Orientuś Łódź E75 104.17 + 37.00
6.Ciupa Marcin UKS Orientuś Łódź E7503927 110.14 + 42.57
7.Łobas Robert MKS Metalowiec Łódź E17 110.19 + 43.02
8.Gula Tomek NZOZ MULTIMED MUL 118.55 + 51.38
Końcowe wyniki zawodów: M45 7.1km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Wdowiak Robert Rodzinna Grupa Rower RGR 73.12 + 0.00
2.Ledzion Grzegorz UKS Orientuś Łódź E75 73.37 + 0.25
3.Sztranek Paweł UKS Azymut Pabianice E71 79.45 + 6.33
4.Bartos Maciej UKS Orientuś Łódź E7504218 84.45 + 11.33
5.Lisiak Paweł UKS Orientuś Łódź E7503251 85.00 + 11.48
6.Rzeńca Piotr UKS Orientuś Łódź E7502438 85.23 + 12.11
7.Deszcz Stanisław MKS Metalowiec Łódź E1702638 117.50 + 44.38
Końcowe wyniki zawodów: M50 6.9km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź E7503294 53.24 + 0.00
2.Ziółkiewicz Krzysztof UKS Orientuś Łódź E7503986 56.35 + 3.11
3.Mordaka Mariusz UKS Orientuś Łódź E75 69.54 + 16.30
4.Olas Jacek UKS Orientuś Łódź E7500422 82.17 + 28.53
Końcowe wyniki zawodów: M55 6.4km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Kłos Józef UKS Azymut Pabianice E7100682 76.33 + 0.00
2.Deredos Andrzej UKS Orientuś Łódź E7503247 78.41 + 2.08
Końcowe wyniki zawodów: M60/65 5.2km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Lewandowski Krzysztof UKS Orientuś Łódź E7500367 61.06 + 0.00
2.Paszyński Józef UKS Orientuś Łódź E7500383 79.36 + 18.30
Końcowe wyniki zawodów: Open 3.8km 0m 11k
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Sydor Jaworski Pospiszył Indywidualnie IND 34.49 + 0.00
2.Miko J, Dudek F Rodzinna Grupa Rower RGR 44.47 + 9.58
3.Sakowska Katarzyna Tosia Maja WiktorIndywidualnie IND 45.46 + 10.57
4.Cygan Król Wroński ZSPŁ ZSP 47.18 + 12.29
5.Łobas Katarzyna MKS Metalowiec Łódź E17 58.04 + 23.15
6.Grubski Adrian MKS Metalowiec Łódź E17 58.42 + 23.53
7.Student Karolina Indywidualnie IND 59.44 + 24.55
8.Witek Batliński ZS-P Bedoń Wieś ZBW 60.41 + 25.52
9.Kot Ogrodowczyk Prill ZS-P Bedoń Wieś ZBW 65.26 + 30.37
10.Rafalska Anna i Daria MKS Metalowiec Łódź E17 70.14 + 35.25
11.Alwasiak Bernacka ZS-P Bedoń Wieś ZBW 72.40 + 37.51
12.Guzenda A, Matysiak B MKS Metalowiec Łódź E17 73.31 + 38.42
13.Morawska Małgorzata UKS Orientuś Łódź E75 82.17 + 47.28
14.Zajdler Danielczyk ChabiorZS-P Bedoń Wieś ZBW 103.51 + 69.02
15.Trębicki Furmańczyk DalielczykZS-P Bedoń Wieś ZBW 115.31 + 80.42
16.Iwan Paluch ZS-P Bedoń Wieś ZBW 118.46 + 83.57
17.Michalski Ścieżko ZS-P Bedoń Wieś ZBW 120.00 + 85.11
18.Dzik M, Borysławska B ZS-P Bedoń Wieś ZBW 133.08 + 98.19
19.Wójcik Magdalena Indywidualnie IND 135.04 + 100.15
20.Chabior A, Łucarz M ZS-P Bedoń Wieś ZBW 145.24 + 110.35
21.Bathelt Przyłęcka ZS-P Bedoń Wieś ZBW 163.17 + 128.28
22.Rosiński Wężyk ZS-P Bedoń Wieś ZBW 181.14 + 146.25
23.Łęgocka Sobczak ZS-P Bedoń Wieś ZBW 187.56 + 153.07
24.Wężyk Wężyk ZS-P Bedoń Wieś ZBW 189.23 + 154.34
25.Wężyk Alwasiak Milnikel ZS-P Bedoń Wieś ZBW 197.35 + 162.46
Shalohina Malej ZS-P Bedoń Wieś ZBW NKl
Batliński Kozanecki Rzepecki PietrzykZS-P Bedoń Wieś ZBW NKl
Bernacki Śliwiński ZS-P Bedoń Wieś ZBW NKl
Chrudzimski Furmańczyk ZS-P Bedoń Wieś ZBW NKl
Dec Ojrzyński Ojrzyński ZS-P Bedoń Wieś ZBW NKl
Małgorzaciak SiekaczyńskiZS-P Bedoń Wieś ZBW NKl
Świeciak O, Wieczorek M ZS-P Bedoń Wieś ZBW NKl
Dodaj komentarz