Wyniki 2019

Popularne 02.02.2019

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Olejnik Agata Orientuś 051,05 0
2 Fortuniak Weronika Orientuś 083,07 0
3 Adamczyk Ewa ind. 113,41 0
4 Gielec Zuzanna Orientuś 083,56 1
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Charuba Łukasz Orientuś 049,04 0
2 Kalisiak Dawid Azymut 052,27 0
3 Zarzycki Piotr ITORIENT 055,02 0
4 Łubis Michał. Azymut 058,13 0
5 Nowak Michał Orientuś 066,49 0
6 Ledzion Grzegorz Orientuś 067,22 0
7 Słomczyński Ignacy Orientuś 067,29 0
8 Bek Michał RGR 068,03 0
9 Bartos Zbigniew Orientuś 068,37 0
10 Nowak Paweł Orientuś 068,45 0
11 Deredos Bruno Orientuś 068,57 0
12 Słomczyński Robert Orientuś 080,52 0
13 Sztranek Paweł Azymut 087,33 0
14 Adamczyk Jarosław ind. 100,17 0
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Komorowska Marta Orientuś 028,40 0
2 Parafiniuk Hanna Metalowiec 034,40 0
3 Witkowska Agata SP. 202 038,42 0
4 Miko Julia RGR 046,27 0
5 Grabarczyk Klaudia
Przybylska Gabrysia
Pisarska Małgorzata
SP. 101 051,35 0
6 Kosztowna Zuzanna SP. 101 055,19 0
7 Śmigielska Martyna Metalowiec 085,30 0
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Zabuski Jakub
Kowalczyk Mateusz
Metalowiec 025,07 0
2 Bartos Ryszard Orientuś 028,36 0
3 Kowalczyk Mateusz Metalowiec 032,00 0
4 Ziółkiewicz Jan Orientuś 032,44 0
5 Śmigielski Artur Metalowiec 037,47 0
6 Słomczyński Filip Orientuś 038,36 0
7 Tomaszewski Aleks
Kroszczyński Michał
Metalowiec 044,05 0
8 Ledzion Zbigniew MORSY ŁÓDŹ 046,56 0
9 Bek Olek RGR 047,51 0
10 Ciupa Wojciech Orientuś 048,30 0
11 Dominiak Beniamin TIGERS TEAM 048,52 0
12 Górtatowski Jakub
Kosztowny Maks
SP. 101 051,29 0
13 Trepczyńska Hanna Orientuś 099,59 0
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Gielec Julia Orientuś 051,58 0
2 Nowak Magdalena Orientuś 067,23 0
3 Kurzawińska Elżbieta 18 LO 106,12 0
4 Morawska Małgorzata SP. 139 110,11 0
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Ziółkiewicz Krzysztof Orientuś 038,52 0
2 Bartos Maciej Orientuś 048,00 0
3 Worpus Sławomir ind. 053,15 0
4 Worpus Kamil ind. 056,15 0
5 Przybyła Wiktor
Dudek Filip
Białecki Patryk
ZSP 9 060,41 0
6 Owczarczak Michał
Matczak Wojciech
SP. 101 061,31 0
7 Ciupa Jan Orientuś 063,32 0
8 Mazurek Krzysztof Metalowiec 063,32 0
9 Brzeziński Krzysztof
Hofman Piotr
ind 067,22 0
10 Młynarczyk Maksymilian Orientuś 071,12 0
11 TrepczyńskiFranciszek Orientuś 087,02 0
12 Deszcz Stanisław Metalowiec 062,50 3
13 Zabuski Jakub Metalowiec 99997,00 NKL
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Sztranek Iwona Azymut 060,18 0
2 Deredos Nina Orientuś 097,15 0
3 Wiatrowska Hanna ind 120,18 0
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Wierciński Piotr Metalowiec 067,11 0
2 Gielec Artur Orientuś 072,24 0
3 Paszyński Józef Orientuś 075,15 0
4 Lisiak Adam Orientuś 079,16 0
5 Lisiak Paweł Orientuś 085,36 0
6 Sztranek Paweł Orientuś #ARG! 0

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej