Wyniki 2019

Łódź Park Tour 07.02.2019

Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.8km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.ŚMIGIELSKA Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E17            16.27  +      0.00
  2.Karmazyn Marta           Indywidualnie        IND            19.07  +      2.40
  3.Rosiak Dorota            Indywidualnie        IND            23.26  +      6.59
  4.Bek Pola                 Rodzinna Grupa Rower RGR            23.27  +      7.00
  5.Pukacz Agnieszka         Indywidualnie        IND            27.29  +     11.02
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.8km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75            13.24  +      0.00
  2.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            14.44  +      1.20
  3.Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E71            15.33  +      2.09
  4.Bartos Rysio             UKS Orientuś Łódź    E75            24.13  +     10.49
  5.Szafarz Dawid            Indywidualnie        IND            30.04  +     16.40
    Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      3.4km    0m 24k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            19.50  +      0.00
  2.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            20.01  +      0.11
  3.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            20.31  +      0.41
  4.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            22.56  +      3.06
  5.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            24.49  +      4.59
    Gielec Zuzanna           UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Nikitchenko Natasha      UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      3.4km    0m 24k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Piotruś           UKS Orientuś Łódź    E75            15.11  +      0.00
  2.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            15.30  +      0.19
  3.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            16.26  +      1.15
  4.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            16.32  +      1.21
  5.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            16.54  +      1.43
  6.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            17.06  +      1.55
  7.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            17.40  +      2.29
  8.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71            18.22  +      3.11
  9.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            18.27  +      3.16
 10.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            18.34  +      3.23
 11.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71            19.03  +      3.52
 12.Zarzycki Piotr           IT Orient            ITO            19.35  +      4.24
 13.Fijałkowski Mateusz      KS Celironman S.A. / HTF            20.11  +      5.00
 14.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71            21.04  +      5.53
 15.Kowalewski Dominik       Szakale Bałut Łódź   SBL            21.06  +      5.55
 16.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75            21.40  +      6.29
 17.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            21.42  +      6.31
 18.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            22.18  +      7.07
 18.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            22.18  +      7.07
 20.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            22.30  +      7.19
 21.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            22.34  +      7.23
 22.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            23.21  +      8.10
 23.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            25.51  +     10.40
 24.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            26.01  +     10.50
 25.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            26.30  +     11.19
 26.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17            29.35  +     14.24
    Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.8km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Karpiński Szymon         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 14.42         
  2.Kowalewska Małgorzata    Szakale Bałut Łódź   SBL        0b.PK 16.42         
  3.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 18.24         
  4.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 19.10         
  5.Wesołowska Basia         Indywidualnie        IND        0b.PK 21.29         
  6.Gula Małgosia            MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 23.08         
  7.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 23.12         
  8.Geszkiewicz Magdalena    SP 158               S58        0b.PK 23.51         
  9.Komsa Aleksandra         UKS Orientuś Łódź    E75       13b.PK 17.12         
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      3.0km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            18.11  +      0.00
  2.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            20.09  +      1.58
  3.Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75            27.30  +      9.19
  4.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E75            28.16  +     10.05
  5.Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E17            29.11  +     11.00
  6.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            29.14  +     11.03
  7.Pszczoła Patrycja        UKS Orientuś Łódź    E75            31.32  +     13.21
  8.Rosiak Ewelina           Indywidualnie        IND            32.59  +     14.48
  9.Student Karolina         Indywidualnie        IND            34.06  +     15.55
 10.Rosiak Adrianna          Indywidualnie        IND            35.00  +     16.49
 11.Lisiak Elżbieta          UKS Orientuś Łódź    E75            53.14  +     35.03
    Tomaszewska Monika       Bee - Moving         BEE        DNF               
    Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      3.0km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiklak Adam              Bee - Moving         BEE            18.04  +      0.00
  2.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            18.10  +      0.06
  3.Gula Tomek               NZOZ Multimed        MUL            21.57  +      3.53
  4.Rzeńca Tomasz Peterson   UKS Orientuś Łódź    E75            23.02  +      4.58
  5.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            24.04  +      6.00
  6.Kunikowski Tomasz        S.L. Salos-Wodna Łód SAL            24.57  +      6.53
  7.Raczyński Bogusz         Tigers Team          TIG            25.05  +      7.01
  8.Jastrzębski Michał       Bee - Moving         BEE            26.03  +      7.59
  9.Kosior Michał            KS Celironman S.A. / HTF            26.22  +      8.18
 10.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71            26.36  +      8.32
 11.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75            26.56  +      8.52
 12.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            27.08  +      9.04
 13.Olasik Roman             MKS Metalowiec Łódź  E17            27.33  +      9.29
 14.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71            27.38  +      9.34
 15.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75            27.54  +      9.50
 16.Górak Ignacy             UKS Azymut Pabianice E71            27.56  +      9.52
 17.Tłokiński Adam           MKS Metalowiec Łódź  E17            28.09  +     10.05
 18.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E75            29.22  +     11.18
 19.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            30.46  +     12.42
 20.Szafarz Wiktor           Indywidualnie        IND            32.18  +     14.14
 21.MAZUREK Krzysztof        MKS Metalowiec Łódź  E17            33.37  +     15.33
 22.Łaski Tomasz             MKS Metalowiec Łódź  E17            39.16  +     21.12
    Kielnierowski Wojciech   UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Stemborowski Bartłomiej  Indywidualnie        IND        NKl               
    Tomaszewski Maciej       Bee - Moving         BEE        DNF               
    Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF              

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej