Wyniki 2019

Popularne 12.01.2019

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Gielec Zuzanna Orientuś 058,43 0
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Charuba Łukasz Orientuś 051,51 0
2 Pabich Mariusz Azymut 053,48 0
3 Pabich Tomasz Azymut 053,50 0
4 Nowak Michał Orientuś 054,14 0
5 Słomczyński Ignacy Orientuś 054,27 0
6 Ledzion Zbigniew ZHR 061,13 0
7 Michalak Marcin KTRBikeOrient 061,52 0
8 Wdowiak Robert RGR 067,23 0
9 Słomczyński Robert Orientuś 067,43 0
10 Bek Michał RGR 068,14 0
11 Sztranek Paweł Azymut 072,27 0
12 Nowak Paweł Orientuś 074,05 0
13 Bartos Zbigniew Orientuś 074,42 0
14 Ledzion Grzegorz Orientuś 108,01 0
15 Łubis Michał Azymut 045,44 8
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Stępień-DudekMalgorzata RGR 043,37 0
2 Witkowska Agata SP 202 050,47 0
3 Śmigielska Martyna Metalowiec 051,27 0
4 Śmigielska Weronika Metalowiec 052,17 0
5 Pabich Hanna ind. 060,34 0
6 Greszkiewicz Magdalena ind. 064,13 0
7 Wiśniewska Lila Orientuś 068,22 0
8 Kalisz Kaja Azymut 069,25 0
9 Mazur Marta
Mazur Matylda
Azymut 105,40 0
10 Młynarczyk Kaja
Kozuń Marika
Azymut 111,53 0
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Durma Jerzy Azymut 027,44 0
2 Dudek Filip RGR 033,38 0
3 Ziółkiewicz Jan Orientuś 035,06 0
4 Bartos Ryszard Orientuś 038,34 0
5 Wesołowski Oskar Azymut 043,25 0
6 Dudek Kostek RGR 048,48 0
7 Słomczyński Filip Orientuś 058,48 0
8 NiedźwiedzińskiJulek
NiedźwiedzińskaGosia
NiedźwiedzińskiRafał
ind. 062,06 0
9 Śmigielski Artur
Łaska Amelia
Metalowiec 062,10 0
10 Recheta Szymon
Kędzierski Piotr
Koluszki 101,47 3
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Wiśniewska Hana Orientuś 057,11 0
2 Nowak Magdalena
Bojanowska Beata
Orientuś 064,04 0
3 Morawska Małgorzata Orientuś 107,28 0
4 Kaczmarek Wiktoria
Maciejewska Malwina
SP. 1 Koluszki 99997,00 NKL
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Sztranek Maciej Azymut 035,11 0
2 Krempiński Franciszek Azymut 041,29 0
3 Worpus Sławomir ind. 048,32 0
4 Deszcz Michał Metalowiec 050,42 0
5 Suligarski Damian
Janowski Bartłomiej
Gniewisz Szymon
ind. 052,59 0
6 Mazurek Krzysztof Metalowiec 056,12 0
7 Worpus Kamil ind. 073,31 0
8 Łaski Tomasz Metalowiec 074,40 0
9 Młynarczyk Maksymilian Orientuś 093,49 0
10 Suwalski Konrad
Krawczyk Makary
Rafał
MTB Koluszki 107,58 0
11 Michalak Martyna
Sobieszek Damian
Zarzycki Jakub
SP. 1 Koluszki 125,15 0
12 Chądzyński Krystian
Piasecki Marcel
ind. 99981,00 NKL
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Krempińska Julia Azymut 042,49 0
2 Biniecka Małgorzata Azymut 050,07 0
3 Mazur Katarzyna Azymut 051,05 0
4 Konc Katarzyna Azymut 055,53 0
5 Doreń Wiktoria Orientuś 056,48 0
6 Sztranek Iwona Azymut 086,11 0
7 Gola Martyna Orientuś 093,30 2
8 Stanisław Deszcz Metalowiec 053,27 3
9 Berlińska Paulina Orientuś 9960,99 NKL
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Sztranek Jan Azymut 044,44 0
2 Deredos Andrzej Orientuś 058,34 0
3 Lisiak Paweł Orientuś 059,36 0
4 Lisiak Adam Orientuś 065,25 0
5 Wierciński Piotr Metalowiec 066,01 0
6 Adamczyk Jurek ind. 070,08 0
7 Adamczyk Ewa ind. 072,09 0

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej