Wyniki 2019

Łódź Park Tour 10.01.2019

Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.5km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E71            16.10  +      0.00
  2.Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E17            20.20  +      4.10
  3.Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E71            20.43  +      4.33
  4.Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E71            21.09  +      4.59
  5.Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E71            22.38  +      6.28
  6.Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E71            26.41  +     10.31
  7.Nieradka N, Senator R    SP 109 Łódź          109            28.12  +     12.02
  8.Bek Pola                 Rodzinna Grupa Rower RGR            32.28  +     16.18
  9.Maślankiewicz N, Skonka OSP 109 Łódź          109            45.12  +     29.02
 10.Coskun Fatima, Czarczyk MałgorzataSP 109 Łódź          109            48.16  +     32.06
    Marszałek, Urbańska      SP 109 Łódź          109        NKl               
    Śliwkoska Kobalczyk KozińskaSP 109 Łódź          109        NKl               
    Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Śmigielska Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.5km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Górak Ignacy             UKS Azymut Pabianice E71            14.12  +      0.00
  2.Milanowski Kacper        BKS Wataha Warszawa  W11            16.01  +      1.49
  3.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75            16.14  +      2.02
  4.Kobawlczyk Mateusz       SP 109 Łódź          109            17.28  +      3.16
  5.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            17.42  +      3.30
  6.Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E71            18.30  +      4.18
  7.Tufekcis Leonidas        BKS Wataha Warszawa  W11            18.33  +      4.21
  8.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            18.49  +      4.37
  9.Michalski Tomasz         BKS Wataha Warszawa  W11            21.20  +      7.08
 10.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75            22.20  +      8.08
 11.Konciak, Mitera M i J    SP 109 Łódź          109            26.33  +     12.21
 12.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71            26.37  +     12.25
 13.Redak M, Senger O        SP 109 Łódź          109            38.14  +     24.02
 14.Dyba M, Kak K            SP 109 Łódź          109            44.33  +     30.21
    Kapłański Bartosz        SP 109 Łódź          109        NKl               
    Bańkowski Kajetan        SP 109 Łódź          109        NKl               
    Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      4.3km    0m 29k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Zuzanna           UKS Orientuś Łódź    E75            25.00  +      0.00
  2.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            25.48  +      0.48
  3.Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75            26.18  +      1.18
  4.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            26.29  +      1.29
  5.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            27.42  +      2.42
  6.Nikitchenko Natasha      UKS Orientuś Łódź    E75            28.35  +      3.35
  7.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            29.00  +      4.00
  8.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            34.42  +      9.42
    Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      4.3km    0m 29k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Piotruś           UKS Orientuś Łódź    E75            18.53  +      0.00
  2.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            19.13  +      0.20
  3.Galicz Karol             BKS Wataha Warszawa  W11            20.12  +      1.19
  4.Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            20.17  +      1.24
  5.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            21.18  +      2.25
  6.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            21.47  +      2.54
  7.Zuchmański Przemek       UKS Orientuś Łódź    E75            21.51  +      2.58
  8.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            22.02  +      3.09
  9.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71            22.09  +      3.16
 10.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            22.33  +      3.40
 11.Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71            22.44  +      3.51
 12.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            24.17  +      5.24
 13.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            24.41  +      5.48
 14.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75            25.18  +      6.25
 15.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71            25.23  +      6.30
 16.Zarzycki Piotr           IT Orient            ITO            25.45  +      6.52
 17.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            26.25  +      7.32
 18.Wiklak Adam              Indywidualnie        IND            27.19  +      8.26
 19.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            27.21  +      8.28
 20.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            29.12  +     10.19
 21.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            29.23  +     10.30
 22.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            30.41  +     11.48
 23.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            31.55  +     13.02
 24.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17            32.58  +     14.05
 25.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Łódź  E17            36.42  +     17.49
 26.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            37.06  +     18.13
    Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Kowalewski Dominik       Szakale Bałut Łódź   SBL        NKl               
    Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Fijałkowski Mateusz      MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.5km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 20.31         
  2.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 20.40         
  3.Kowalewska Małgorzata    Szakale Bałut Łódź   SBL        0b.PK 23.15         
  4.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 24.07         
  5.Wesołowska Basia         Indywidualnie        IND        0b.PK 29.24         
  6.Bem Marta                MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 31.29         
  7.Walocha A, Pawlak P      SP  158 Łódź         158        0b.PK 41.40         
  8.Pawlak Anna              SP  158 Łódź         158        0b.PK 41.52         
  9.Pawlak Agnieszka i Kinga SP  158 Łódź         158        0b.PK 61.53         
 10.Paszyńska Klara          UKS Orientuś Łódź    E75        3b.PK 26.05         
 11.Komsa Aleksandra         UKS Orientuś Łódź    E75        7b.PK 26.19         
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      3.8km    0m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            24.17  +      0.00
  2.Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75            25.05  +      0.48
  3.Ewiak-Paszyńska Alicja   UKS Orientuś Łódź    E75            26.40  +      2.23
  4.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            31.24  +      7.07
  5.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            34.05  +      9.48
  6.Michalska Izabela        BKS Wataha Warszawa  W11            35.06  +     10.49
  7.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E75            38.08  +     13.51
  8.Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR            38.25  +     14.08
  9.Student Karolina         Indywidualnie        IND            42.59  +     18.42
 10.Pszczoła Patrycja        UKS Orientuś Łódź    E75            43.14  +     18.57
 11.Nowak Magdalena          UKS Orientuś Łódź    E75            48.20  +     24.03
 12.Wiklak Gabriela          Indywidualnie        IND            48.21  +     24.04
 13.Lisiak Elżbieta          UKS Orientuś Łódź    E75            51.56  +     27.39
    Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Jastrzębska Joanna       Indywidualnie        IND        NKl               
    Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      3.8km    0m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maciejewski Bartłomiej   BKS Wataha Warszawa  W11            20.23  +      0.00
  2.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            23.39  +      3.16
  3.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            26.43  +      6.20
  4.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            28.39  +      8.16
  5.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71            30.14  +      9.51
  6.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            30.35  +     10.12
  7.Wąs Marcin               Fit 7                FI7            31.53  +     11.30
  8.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            32.33  +     12.10
  9.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            34.43  +     14.20
 10.Jastrzębski Michał       Indywidualnie        IND            36.30  +     16.07
 11.Łaski Tomasz             MKS Metalowiec Łódź  E17            37.20  +     16.57
 12.Stemborowski Bartłomiej  Indywidualnie        IND            38.53  +     18.30
 13.MAZUREK Krzysztof        MKS Metalowiec Łódź  E17            44.15  +     23.52
 14.Pachucki Tymoteusz       BKS Wataha Warszawa  W11            50.39  +     30.16
    Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Rzeńca Tomasz Peterson   UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Szafarz Wiktor           Indywidualnie        IND        NKl               
    Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Kosior Michał            HTF Ludwik Sikorski  HTF        DNF               
    Gula Tomek               NZOZ Multimed        MUL        DNF      

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej