Wyniki 2018

Złota Igła 27.10.2018

Końcowe wyniki zawodów: AK          0.0km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Milena Belica            Impuls Szczerców     IMP        25  26.22         
  2.Hanna Parafiniuk         MKS Metalowiec Łódź  E17        25  26.41         
  3.Weronika Śmigielska      MKS Metalowiec Łódź  E17        25  32.30         
  4.Martyna Śmigielska       MKS Metalowiec Łódź  E17        25  38.05         
  5.Kalina Kowalczyk         UKS Azymut Pabianice E71        25  42.45         
  6.Hanna Pabich             UKS Azymut Pabianice E71        25  42.47         
 
Końcowe wyniki zawodów: AM          0.0km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Franciszek Krempiński    UKS Azymut Pabianice E71        30  20.59         
  2.Jakub Wiśniewski         UKS Azymut Pabianice E71        30  23.35         
  3.Tomasz Rzeńca            UKS Orientuś Łódź    E75        30  29.59         
  4.Jan Ciupa                UKS Orientuś Łódź    E75        30  30.21         
  5.Mateusz Kowalczyk        MKS Metalowiec Łódź  E17        30  31.17         
  6.Jan Ziółkiewicz          UKS Orientuś Łódź    E75        30  31.38         
  7.Franciszek Trepczyński   UKS Orientuś Łódź    E75        30  32.07         
  8.Igor Wolski              UKS Azymut Pabianice E71        30  34.38         
  9.Dominik Łubisz           UKS Azymut Pabianice E71        30  35.05         
 10.Maks Młynarczyk          UKS Orientuś Łódź    E75        30  38.03         
 11.Łukasz Łubisz            UKS Azymut Pabianice E71        30  53.41         
    Filip Słomczyński        UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Ap          0.0km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Domański, Trzciński      Impuls Szczerców     IMP        20  48.27         
  2.Wieczorek, Kozieł        SP 152 Łódź          152        20  50.26         
  3.Ciuła S i M, Kmin        SP 152 Łódź          152        20  63.31         
  4.Wieczorkiewicz, Górtatowski, ZarzyckaSP 101 Łódź          101        20  95.48         
  5.Batliński, Śliwiński, FurmańczykZSP Bedoń            BED         9 104.26         
 
Końcowe wyniki zawodów: BK          0.0km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Julia Gielec             UKS Orientuś Łódź    E75        35  21.03         
  2.Wiktoria Doreń           UKS Orientuś Łódź    E75        35  21.06         
  3.Paulina Berlińska        UKS Orientuś Łódź    E75        35  21.27         
  4.Julia Krempińska         UKS Azymut Pabianice E71        35  22.07         
  5.Hana Wiśniewska          UKS Orientuś Łódź    E75        35  23.56         
    Martyna Gola             UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Natalia Woch             UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: BM          0.0km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Michał Nowak             UKS Orientuś Łódź    E75        45  17.03         
  2.Jan Sztranek             UKS Azymut Pabianice E71        45  17.35         
  3.Ignacy Słomczyński       UKS Orientuś Łódź    E75        45  18.44         
  4.Zbigniew Bartos          UKS Orientuś Łódź    E75        45  19.27         
  5.Adam Lisiak              UKS Orientuś Łódź    E75        45  24.15         
  6.Igor Małgorzaciak        ZSP Bedoń            BED        44 103.25         
    Piotr Ledzion            UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Bp          0.0km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Michał Owczarczak        SP 101 Łódź          101        30  30.16         
  2.Barejska, Weiss, Dlabich Gim. 36 Łódź         G36        30  34.13         
  3.Jaworski, Sydur          Gim.  33 Łódź        G33        30  39.42         
  4.Filip Dudek              Rodzinna Grupa Rower RGR        30  59.29         
  5.Komorowska Marta         SP 34 Łódź           S34        30  75.17         
  6.Zajdlew, Danielczyk      ZSP Bedoń            BED        30 103.15         
 
Końcowe wyniki zawodów: CK          0.0km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Amelia Block             UKS Orientuś Łódź    E75        45  25.26         
  2.Zuzanna Gielec           UKS Orientuś Łódź    E75        45  25.27         
  3.Natalia Witkowska        Indywidualnie        IND        45  40.48         
  4.Anna Maciejewska         Indywidualnie        IND        45  51.33         
 
Końcowe wyniki zawodów: CM          0.0km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dawid Zając              UKS Azymut Pabianice E71        60  23.07         
  2.Konrad Płóciennik        UKS Azymut Pabianice E71        60  23.09         
  3.Bruno Deredos            UKS Orientuś Łódź    E75        60  26.38         
  4.Maciej Andrzejczak       UKS Azymut Pabianice E71        60  30.54         
  5.Technikum Informatyczne CTechnikum Informatyc INF        49  82.39         
    Mikołaj Morawski         SP 139 Łódź          139        DNF               
    Piotr Łupiński           SP 139 Łódź          139        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Cp          0.0km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kałowski, Kałużny, UrbaniakZSP Kleszczów        KLE        40  27.53         
  2.Jurkowska K i A, Kapica  XXIX LO Łódź         L29        40  31.08         
  3.Juszczak, Szadkowski, GrabowskiI LO Łódź            L01        40  33.11         
  4.Nowak, Szczerba          XXIX LO Łódź         L29        40  40.08         
  5.Mikłaszewska, Kaczmarczyk, KupcZSP Kleszczów        KLE        40  47.06         
  6.Szcześniak, Dąbrowski, LechowskiZSP Kleszczów        KLE        40  47.17         
  7.Maciuszek, Goss, MoruzgałaXXIX LO Łódź         L29        40  54.04         
  8.Zinówko, Muskała, Wójcik ZSP Kleszczów        KLE        40  57.19         
  9.Rutkowski, Krawiec, FrązalaXXIX LO Łódź         L29        40  71.23         
    SP 139 Łódź              SP 139 Łódź          139        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: EK          0.0km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maria Pabich             UKS Azymut Pabianice E71        70  32.39         
  2.Aneta Kaźmierczak        UKS Orientuś Łódź    E75        70  35.01         
  3.Małgorzata Biniecka      UKS Azymut Pabianice E71        70  36.12         
  4.Natasza Nikitczenko      UKS Orientuś Łódź    E75        70  39.53         
  5.Katarzyna Fastyn         UKS Orientuś Łódź    E75        70  63.57         
 
Końcowe wyniki zawodów: EM          0.0km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Piotr Chmielecki         UKS Orientuś Łódź    E75        80  28.57         
  2.Mariusz Pabich           UKS Azymut Pabianice E71        80  29.57         
  3.Jarosław Trepczyński     UKS Orientuś Łódź    E75        80  35.07         
  4.p. Piotr Rzeńca          UKS Orientuś Łódź    E75        80  44.57         
  5.Grzegorz Ledzion         UKS Orientuś Łódź    E75        80  45.34         
  6.Maciej Bartos            UKS Orientuś Łódź    E75        79  51.16         
 
Końcowe wyniki zawodów: KR          0.0km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kostek Dudek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 19.15         
  2.Agata Witkowska          Indywidualnie        IND        0b.PK 19.59         
  3.Kasia Dudek              Indywidualnie        IND        0b.PK 20.47         
  4.Belica, Kucharska, DomańskaImpuls Szczerców     IMP        0b.PK 24.28         
  5.Małecka, Olejnik, WróblewskiImpuls Szczerców     IMP        0b.PK 25.30         
  6.Jerzy Gajewski           Indywidualnie        IND        0b.PK 34.31         
  7.Magdalena Janczyk        SP 30 Łódź           S30        0b.PK 35.21         
  8.Karolina Janczyk         SP 30 Łódź           S30        0b.PK 36.26         
  9.Marta Janczyk            SP 30 Łódź           S30        0b.PK 36.39         
 10.Krupski, Pisarski        SP 101 Łódź          101        0b.PK 37.27         
 11.Ela Gajewska             Indywidualnie        IND        0b.PK 40.50         
 12.Roguz, Pisarska          SP 101 Łódź          101        0b.PK 43.00         
 13.Wojtek Ciupa             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 46.15         
 14.Hania Trepczyński        UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 46.45         
 15.Lila Wiśniewska          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 47.07         
 16.Kinga  Pawlak, Ania WalochaPM 54 Łódź           P54        0b.PK 48.25         
 17.Paszyńska Klara + Kumpel UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 52.49         
 18.Paszyński Wojtek i Ala   UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 53.00         
 19.Chmielecka Zosia i Eva   UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 53.11         
 20.Mateusz Borwin           Indywidualnie        IND        0b.PK 63.02         
 21.Maciej Borwin            Indywidualnie        IND        0b.PK 63.25         
 22.Karol Kasperowicz        PM 54 Łódź           P54        0b.PK 68.31         
 23.Martyna i Tomasz Łaska   SP 138 Łódź          138        0b.PK 73.14         
 24.Iga Łukaszewska, Mama Nadii LatriSP 139 Łódź          139        0b.PK103.25         
 25.Inez Latri, tata Inez    SP 139 Łódź          139        0b.PK103.28         
 26.Ryszard Bartos           UKS Orientuś Łódź    E75        1b.PK 31.15         
    SP 139 Łódź C            SP 139 Łódź          139        NKl               
    SP 139 Łódź D            SP 139 Łódź          139        NKl               
    SP 139 Łódź E            SP 139 Łódź          139        NKl               
    Paweł Smoliński          UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    IMPULS A                 Impuls Szczerców     IMP        NKl               
    IMPULS B                 Impuls Szczerców     IMP        NKl               
    IMPULS C                 Impuls Szczerców     IMP        NKl               
    IMPULS D                 Impuls Szczerców     IMP        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: MK          0.0km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Katarzyna Konc           UKS Azymut Pabianice E71        50  30.03         
  2.Nina Deredos             UKS Orientuś Łódź    E75        50  40.41         
  3.Małgorzata Stępień-Dudek Rodzinna Grupa Rower RGR        50  42.19         
  4.Joanna Maciejewska       Indywidualnie        IND        50  52.22         
  5.Hanna Wiatrowska         Technikum Informatyc INF        50  54.50         
  6.Technikum Informatyczne  Technikum Informatyc INF        50  70.02         
  7.Elżbieta Kurzawińska     XVIII LO Łódź        L18        50  78.37         
  8.Małgorzata Morawska      SP 139 Łódź          139        50  97.42         
    Ewa Słomczyńska          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: MM          0.0km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Piotr Krempiński         UKS Azymut Pabianice E71        65  29.42         
  2.Dominik Kowalewski       Szakale Bałut Łódź   SBL        65  31.22         
  3.Robert Słomczyński       UKS Orientuś Łódź    E75        65  32.47         
  4.Piotr Młynarczyk         UKS Orientuś Łódź    E75        65  33.09         
  5.Michał Bek               Rodzinna Grupa Rower RGR        65  34.28         
  6.Robert Wdowiak           Rodzinna Grupa Rower RGR        65  35.11         
  7.Jan Bolanowski           Indywidualnie        IND        65  35.40         
  8.Paweł Nowak              UKS Orientuś Łódź    E75        65  35.46         
  9.Krzysztof Ziółkiewicz    UKS Orientuś Łódź    E75        65  36.57         
 10.Zbigniew Ledzion         Indywidualnie        IND        65  41.12         
 11.Marcin Zarzycki          SP 101 Łódź          101        65  44.31         
 12.Andrzej Deredos          UKS Orientuś Łódź    E75        65  46.06         
 13.Józef Kłos               Indywidualnie        IND        65  46.55         
 14.Piotr Wierciński         MKS Metalowiec Łódź  E17        65  48.16         
 15.Sławomir Maciejewski     Indywidualnie        IND        65  51.21         
 16.Czesław Bolanowski       Indywidualnie        IND        65  58.07         
 
Końcowe wyniki zawodów: Mp          0.0km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wojtczak-Luter, Deszcz   MKS Metalowiec Łódź  E17        50  35.26         
  2.Kotelnicki, Batliński, DominiakZSP Bedoń            BED        50  49.02         
  3.Gimnazjum 36 Łódź        Gim. 36 Łódź         G36        50  50.56         
  4.Anna i Daria Rafalska    Indywidualnie        IND        50  67.36         
  5.Małgorzata, Marcin, Adam WiśniewscyUKS Azymut Pabianice E71        50  69.53         
  6.Anna Michalak            UKS Orientuś Łódź    E75        50  72.03   

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej