Wyniki 2018

Popularne 20.10.2018

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KONKURSEM 0 -1
1 Biniecka Małgorzata Azymut 055,21 0
2 Nikitczenko Natasza Orientuś 063,09 0
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Kalisiak Dawid Azymut 066,22 0
2 Ledzion Grzegorz Orientuś 069,02 0
3 Nowak Paweł Orientuś 076,25 0
4 Ziółkiewicz Krzysztof Orientuś 082,02 0
5 Bartos Maciej Orientuś 102,06 0
6 Marciniak Patryk Azymut 001,00 NKL
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Karasińska Martyna
Owczarczak Michał
SP.101 032,12 0
2 Janiak Magdalena Azymut 034,09 0
3 Śmigielska Weronika Metalowiec 035,58 0
4 Grochowalska Alicja Azymut 036,03 0
5 Parafiniuk Hanna
Wojdyła Pola
Metalowiec 039,45 0
6 Młynarczyk Kaja
Koruń Marika
Azymut 043,30 0
7 Krzykowiak Natalia
Wysocka Nika
Metalowiec 046,43 0
8 Kalisz Kaja Azymut 049,31 0
9 Łopińska Natalia Azymut 051,22 0
10 Miecznikowska-Pisarska Małgorzata
Rashkerych Liza
Roguz Zuzanna
SP.101 063,49 0
11 Śmigielski Artur
Bem Marta
Metalowiec 076,28 0
12 Szymaszek Iga
Szymaszek Olga
Łaska Amelia
Metalowiec 079,50 0
13 Adamczyk Nina
Adamczyk Iga
Adamczyk Team 095,36 0
14 Śmigielska Martyna
Amsolik Róża
Metalowiec 092,23 5
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Rzeńca Tomasz Orientuś 024,50 0
2 Kowalczyk Mateusz Metalowiec 028,33 0
3 Durma Jerzy Azymut 028,54 0
4 Wolski Igor Azymut 031,20 0
5 Kostek Dudek RGR 032,24 0
6 Hinc Filip
Matczuk Wojciech
SP.101 034,00 0
7 Łubisz Łukasz Azymut 034,37 0
8 Bartos Ryszard Orientuś 036,46 0
9 Wiśniewski Adam Azymut 040,42 0
10 Filib Dudek RGR 041,20 0
11 Żezieźiński Julian Azymut 042,09 0
12 Warszawski Edward
Matczak Michał
SP.101 044,09 0
13 Krawczyk Piotr Azymut 047,40 0
14 Niedźwiedziński Julian ind. 049,55 0
15 Krasowski Mateusz
Kur Mateusz
Warmiński Mateusz
Metalowiec 049,55 0
16 Anielak Piotr
Stańczyk Maksymilian
Metalowiec 060,14 0
17 Goździkiewicz Błażej
Goździkiewicz Lena
ind. 074,02 0
18 Smoliński Paweł Orientuś 078,55 0
19 Adamczyk Michał
Adamczyk Iwo
Adamczyk Team 111,20 0
20 Młynarczyk Maksymilian Orientuś 076,50 4
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Gielec Julia
Komorowska Natalia
Woch Natalia
Orientuś 083,16 0
2 Kurzawińska Elżbieta LO XVIII 087,44 0
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Lisiak Adam Orientuś 038,44 0
2 Wierciński Piotr Metalowiec 044,20 0
3 Wiśniewski Jakub Azymut 055,56 0
4 Worpus Kamil
Worpus Sławomir
ind. 058,41 0
5 Hatman Piotr
Kosiorek Emil
Brzeziński Krzysztof
ind. 120,19 0
6 Woźniak Marcel
Strycharczyk Kacper
Maciaszczyk Miłosz
LO XVIII 083,09 5
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 KasperkowiczAdrianna
Kasperkowicz Tomasz
ind. 090,40 0
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Młynarczyk Piotr Orientuś 058,04 0
2 Rzeńca Piotr Orientuś 068,32 0
3 Andrzejczak Maciej Azymut 072,26 0
4 Deredos Andrzej Orientuś 077,47 0
5 Ledzion Piotr Orientuś 99998,00 NKL

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej